Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
    Znam za ovoga lika ima neki cudan nadimak......
    To je doticni Honey Badger, tako ga zovu jer covek isforsira fumble kao od sale. Kazem ludilo od igraca, i Ameri kazu da je ono cudo nevidjeno, spodoba, a ne covek. A tek je `92 godiste, zastrasujuce gde moze da zavrsi ako bude naleteo na dobrog trenera da usavrsi jos neke stvari.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nemojte ljudi da se zajebavamo,Patsima ne treba vise resivera,naravno ako ostane Welker. Doveli su Lloyda,Gonzalesa,ostao je Branch,dosao i treci TE Fells (koji ce verovatno vise da blokira,al ae ). Treba se resiti Ochocinco-a. I ovako bre imaju jedan od najboljih korpusa u ligi. Patsi moraju sve na odbranu da bace.

      Comment


      • Od viska glava ne boli,ja sam za WR u 1. rundi.

        Comment


        • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
          Od viska glava ne boli,ja sam za WR u 1. rundi.
          Ja nikako nisam...Pre bih nekog OLB-a ili DB-a.

          Comment


          • Ma nemam pojma ni ja samo lupam onako
            Ali gledajuci nekoliko zadnjih Mock Draft-ova svi imaju da sa jednim od dva pika prve runde Pats-i uzimaju WR....

            Comment


            • Jebem li ga,Patsi vec imaju dobar napad,a odbrana bi morala da se poboljsa.

              Comment


              • Sada je i Paroh u AFC East-u tako da moramo da poboljsamo odbranu protiv trcanja...

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                  Sada je i Paroh u AFC East-u tako da moramo da poboljsamo odbranu protiv trcanja...
                  Mene bi bilo sramota da imam dva tako losa QB-a u ekipi...

                  Cini mi se da je Cromatrie popizdeo kada je cuo da ce TT mozda doci u Jetse. Bas me zanima kako ce da se slazu sad njih dvojica

                  Comment


                  • Slazem se sa tobom ne zna se koji je gori ali su u NY pa nije bitno kakvi su samo neka se prica o njima.

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                      Slazem se sa tobom ne zna se koji je gori ali su u NY pa nije bitno kakvi su samo neka se prica o njima.
                      Ma prezirem Jetse...Jos kad sam kao klinac gledao ovaj sport su mi isli na k...

                      Mrtvi Chad Pennington

                      Comment


                      • QB sa najslabijom rukom u NFL istoriji ne moze vise od 15 yds. da baci.

                        Comment


                        • Report: Tebow thinks he can beat out Sanchez

                          According to the New York Daily News, Tim Tebow chose the Jets over the Jaguars in large part because he "sees a clear path" to the starting quarterback job.
                          Who can blame Tebow for believing he can beat out a quarterback who regressed in major fashion last season? Per Pro Football Focus, Mark Sanchez was one of four starting quarterbacks with a lower passing grade than Tebow last year. If Sanchez doesn't show substantial improvement -- all the while battling the Tebow circus -- there could be a new starter in New York by mid-season


                          http://www.nydailynews.com/sports/fo...icle-1.1049461

                          Comment


                          • Iskreno to bih voleo da vidim. Manija kada se nesto postigne u New Yorku je neuporedivo veca nego kada se nesto postigne u Denveru. Pogledajte Lina. Samo sto ce onda stvarno postati neizdrzivo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ali Tebow nije Kinez

                              Comment


                              • Ali je svestenik, oni su svemoguci
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X