Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da su jaci od Lavova. Kompletniji su. I sa zdravim Cutlerom bi trebali biti ispred njih. GB je vec druga stvar. ARod i njegov hvatacki korpus ce opet da terorise odbrane. A ako se pojacaju u defanzivi,onda ce opet biti sampioni.

    Comment


    • Bears-e samo da zaobidju povrede i bice u vrhu NFC 100%

      Comment


      • Ako se ovo desi idem licno da poljubim zadnjicu tom koji je ovo predvideo. NE da je nemoguce, nego nemam reci.

        Mada ovaj je neki krsten, otkud znam, to bi verovatno bio najveci upset u istoriji drafta. Meni jos uvek zvuci kao naucna fantastika.
        Last edited by Nebojsa; 22-03-12, 19:49.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ne bi valjda to uradio
          Sta kazes sa Pats-e....
          With the 31st pick in the 2012 NFL draft.. The New England Patriots select.. Brian Quick...

          Comment


          • Pa uklapa se u Billov idealni profil, kontam da je Silva isao tom logikom. Videcemo, ako stvarno bude ovako bice tesko zakuvavanje.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment




            • Na ovom klipu decko deluje skroz krsteo, ali je u losoj konferenciji, tako da verovatno nije realno. Otkud znam, sve sto nije SEC je debelo ispod radara obicno, a ima tu dobrih igraca. Svidjao bi mi se taj receiving core, dapace, imali bi najbolje hvatace od kada ja pratim Patse.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ne znam mnogo o ovome WR kazu bivsi kosarkas a to u NFL-u dobro prolazi Gates i Graham iz NO su kosarkasi, tako da nebi imao problema sa ovim pikom a sa 27. pikom da izaberu Barrona sa Alabama-e i odlicno ce da bude....

                Comment


                • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                  Ne znam mnogo o ovome WR kazu bivsi kosarkas a to u NFL-u dobro prolazi Gates i Graham iz NO su kosarkasi, tako da nebi imao problema sa ovim pikom a sa 27. pikom da izaberu Barrona sa Alabama-e i odlicno ce da bude....
                  Njih dvojica su TE, to je nesto drugo.

                  Kod ovog mi se svidja sto je izgleda dobar u YAC, to je za ovu nasu igru sa Tomom veoma bitno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma kakvi su oni TE oni su klasicni WR samo ih tamo vode pod TE pozicijom.

                    Comment


                    • Pa kad obojica igraju u pass heavy timovima, ali ih koriste i kao 6, 7 linijasa, pogotovo Gatesa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mi se raspricali o ovoj dvojici a mi imamo...Gronk-a i Hernandez-a

                        GO PATS!!!

                        Comment


                        • Gronk, Hernandez, Lloyd i ovaj, mnogo dobro zvuci. Ali ja bih vise voleo Randlea ako vec nekog uzimamo, onako navijacki za LSU. Isao bih da se napijem ako bi kojim cudom sledece godine draftovali Honeybadgera, ali to je naucna fantastika, on ide u top 5 kao nista. Stravican potencijal.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Llyod legenda samo prati McDaniels-a on ga je napravio igracem nadam se da ce najbolje patrije pruzati u NE.

                            A za toga sa LSU ne znam nista ali verujem tvom "scouting report"-u i nadam se da ce mozda nekim cudom zavrsiti u NE mozda neki trejd nikada se ne zna.

                            Comment




                            • Bio je kandidat za Heismana, apsolutna ga obozavam, nikada nisam video takvog gamechangera, jedan potez i bam. Najvise forced fumbles odavno u NCAA, lockdown corner, jos je nevidjeno opasan kada vraca puntove i kick off, a obozava i veliku scenu, sto veci izazov to je on bolji.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Znam za ovoga lika ima neki cudan nadimak......

                                Comment

                                Working...
                                X