Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Denver 90%

    Comment


    • Ma u Denver 100%. Nije lud da ode u Majami pa da nema kome da baci.

      Comment


      • V Jax i zvanicno u Tampi. Jason Campbell u Bearsima na godinu dana.

        Finnegan izgleda u Ramsima

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          V Jax i zvanicno u Tampi. Jason Campbell u Bearsima na godinu dana.

          Finnegan izgleda u Ramsima
          Bas tako ugovor na 5 godina 50 mil. malo mnogo za njega ali Rams-i su raspad sistema u odbrani pa moraju od necega da krenu.

          Comment


          • Reggie Wayne ostaje u Colts-ima.Mada ja mislim da od njega nema nista,taj samo sam Peyton-om moze da igra.

            Comment


            • Gledam u vezi Peyton-a na ESPN ona emisija NFL32,kaze Mort da su Peyton-u 1A Titans-i i 1B Broncos-i,danas ima sastanak sa Titans-ima verovatno ce se brzo odluciti za nekoga od te dve ekipe.

              Comment


              • Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.
                Ovi iz Tampa Bay-a bas trose dolare samo tako.

                Comment


                • Sad sam hteo to da napisem

                  Jbg...ne bi im niko dosao da ne placaju ovoliko

                  Comment


                  • Ovi iz Tampe kao da su zaboravili na odbranu,prosle godine im je bila ocajna mada koliko imaju love mozda dovedu neko ekstra pojacanje i u odbrani.

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Ovi iz Tampe kao da su zaboravili na odbranu,prosle godine im je bila ocajna mada koliko imaju love mozda dovedu neko ekstra pojacanje i u odbrani.
                      Pa Lofton je blizu njih,a ne bi me cudilo da izaberu cornera na draftu. Mada bih ja vise voleo da Richardson dodje kod njih

                      Comment


                      • Mnogo je visoka pozicija sa koje oni biraju da bi uzeli Richardson-a.....

                        Onaj Mario mi nije jasan postoji dobra sansa da potpise za Bills-e gde ce tamo kod onih likova sto nisu bili u PO zadnjih 100 godina

                        Comment


                        • Cowboys signed CB Brandon Carr to a five-year, $50.1 million contract.
                          The extra $100,000 is no coincidence, enabling Carr to top Cortland Finnegan's $50 million deal with the Rams. The No. 8 player on Profootballtalk's Hot 100 Free Agents, Carr was easily the top defensive back remaining on the market. Possessing youth (26), ideal size and press coverage skills, Carr will be a major upgrade on Terence Newman. The Cowboys did well to land their top free-agent target.

                          Comment


                          • Hillis je potpisao jednogodisnji ugovor sa Chiefsima.

                            Lauren Robinson petogodisnji ugovor sa Jaguarsima.

                            DeSean Jackson petogodisnji sa Philom.

                            Manning je izgleda najblizi Titansima.

                            Schefter se odjavljuje

                            Comment


                            • Ocigledno su koledz veze jos jake. Ipak, takmicarski, nije mi bas najjasniji taj potez, ali ajde.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Titans-i mi nisu jasni imaju Locker-a a sada hoce i Peyton-a.....

                                Comment

                                Working...
                                X