Announcement

Collapse
No announcement yet.

Free agency, draft, preseason...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Gledaj sliku 5 sekundi, onda ustani i okreni se tri puta oko sebe u smeru kazaljke na satu uz reci ,,Vanga javi se`` i sve tajne bice ti otkrivene. Ne siri dalje

    Ja cu sacekati da prodju Pro day i intervjui, onda ce biti dosta toga jasnije.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment





    • Polako se situacija sa draftom razjasnjava prvih 10 je dosta predvidljivo,ali budi majstor pa pogodi sta ce Pats-i da urade sa 27. i 31. pikom u dosta verzija mock-a vidjam nekog WR i to mi se bas nesto ne svidja......

      Comment


      • Mislim da ni sam bog ne moze predvideti sta je u Billovoj glavi, nepredvidljiviji je od pokojnog Ala Davisa.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kod Al-a je bilo lako ko je najbrzi ide u Oakland,druge osobine nisu mu bile mnogo bitne......

          Comment


          • I onda uzme i draftuje Janikowkog kao 17. 2000. godine
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • To je malo cudno priznajem,kikera u prvoj rundi draftovati ne znam da li se ikada jos desilo,ali ima covek udarac mislim da ima najjacu nogu od svih kikera sada aktivnih.

              Comment


              • Ma samo kazem da su njih dvojica medju onim genijima koje je ponekad tesko razumeti. Jos teze je predvideti seta ce uraditi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Izgleda da je Pejton izabrao Denver

                  Bar vise nece smarati sa onim svestenikom

                  Comment


                  • Ne zna se jos i Arizona ima dobre sanse za Peyton-a.....

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Ne zna se jos i Arizona ima dobre sanse za Peyton-a.....
                      Ma nekako mi logicno da ode u Denver. A da za njim podju Clark i Wayne.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ma nekako mi logicno da ode u Denver. A da za njim podju Clark i Wayne.
                        Zlo od ekipe ako se sve to desi. Odmah favorit za AFC.Tu svoju budjavu diviziju ce ocititi 6 - 0 bez da se umaraju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dovesce on nekoga sa sobom to je sigurno,bili bi prvi faforiti za AFC West jedino ako se Rivers i SD ne probude ove godine pa urade nesto.

                          Comment


                          • Rivers nikada nece nista normalno uraditi. Ruka da ubije coveka, ali zato mozga nigde.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Zlo od ekipe ako se sve to desi. Odmah favorit za AFC.Tu svoju budjavu diviziju ce ocititi 6 - 0 bez da se umaraju.
                              Ne znam samo u kakvom je Clark stanju...Ako je zdrav,to ce biti odlican napad.

                              Wayne i Clark su provereni igraci. Na to dodas Deckera koji je po meni odlican i Thomasa koji je bio otkrovenje na kraju sezone i u PO-u i eto ti ubitacnog napada.

                              Odbrana je vec proverena na celu sa zvezdom u usponu - Von Millerom.

                              Comment

                              Working...
                              X