Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      O cemu vi raspravljate pa ovo je neverovatno. Muka mi je vise od prica da je Rafa vaspitan da postuje svoje protivnike, on daje super odmerene izjave itd. (ovo je sve istina i to postujem) U jednu ruku vas i razumem jer nekoliko meseci nista nije osvojio igra mu je problematicna pa o njoj i ne mozete da pisete (ovim ne zelim da ulazim u konflikte niti mi je to namera, ovo je moj utisak o nekim ljudima koji je stecen citajuci neke postove za ovo malo vremena koliko sam ovde). Kada dodje neki ekstremni Noletov fan i napise nesto lose o Nadalu ili Federeru sa namerom da vas isprovocira (sto im u vecini slucajeva i uspeva) vi pretite moderatorom za mnogo bezazlenije stvari nego sto je je moya napisao (slika Novaka i komentar sa je njom provocirao Nadala, sto nema veze sa istinom (za neke predhodne Novakove izjave ste delimicno u pravu)

      Umesto sto pravite pedagoske i psiholoske analize (kojima ovde nije mesto jer je ovo prevashodno teniski forum) bolje bi bilo da se pise o mecevima, ko je koliko napredovao u pojednim elementima igre.
      Kakvo misljenje publika ima o Novaku pokazuje se iz nedelje u nedelju sirom sveta.

      Novak je nekulturan, provokator i nema kucno vaspitanje.(jeste li zadovljini sada) Samo ne znam sto to potencirate kao razlog sto ga ne volite i da zbog toga ne navijate za njega (ko vas tera da navijajte njega, navijajte za koga god hocete niko vam to ne zabranjuje) Ne znam kakve koristi ima Nadal sto hvali Novaka ko igraca i dize mu samopuzdanje koga on u ovom trenutku i previse ima. Sto moraju svi da budu savrseni i dobri valjda je lepota i draz u razlicitosti (ovo sam jednom napisao ali moram da ponovim)
      Pozivate ljude da budu objektivni a vi to niste

      Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Rafa je imao reci na ruci i protiv ostalih protivnika na ovom turniru, bas kao i prosle godine. ;D

          Comment


          • Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Mislim da i ovaj clanak pokazuje kako zrelo razmislja jedan dvadesetogodisnjak i da je to vrijedno svake pohvale jer nije dozvolio da mu uspjeh,slava i novac "udare" u glavu!Svaka cast Nole!Samo nastavi tako!

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    I Nole je pobedio,uskoro ce da presisa Nadal na drugom

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=NE Patriots link=topic=478.msg18841#msg18841 date=1206463478]
                      I Nole je pobedio,uskoro ce da presisa Nadal na drugom ???????? ?? ?????
                      [/quote]

                      ??????????

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=mr.gold link=topic=478.msg18853#msg18853 date=1206466105]
                        [quote author=NE Patriots link=topic=478.msg18841#msg18841 date=1206463478]
                        I Nole je pobedio,uskoro ce da presisa Nadal na drugom ???????? ?? ?????
                        [/quote]

                        ??????????
                        [/quote]
                        e tako je vec bolje ,hvala na ispravci kolega ;)

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            PRAVI FEDEREROV RIVAL

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              pa bice,vidi kako covek igra,Australien open i sad Indian Vels,samo tako nek nastavi ;)

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                @ Biljana

                                Moje pitanje nema veze sa tvojim postom.Smatrao sam da treba postaviti to pitanje iz razloga sto je moya napisao "inace volim sve srpsko sto je iz Monte Carla"(parafraziram).A inace u potpunosti se slazem sa tvojim misljenjem,pogotovo onaj dio u kojem kazes "jos gore ako Spanac pljuje Spanca(nacionalnost nebitna). ;)

                                Comment

                                Working...
                                X