Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    Brat Djole :-)
    Hvala Nikada ne bih pogodio .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Fondacija "Novak Djokovic" pokrenula je akciju pod sloganom "Utoplimo decu", koja se odnosi na prikupljanje zimske garderobe i obuće za decu i mlade u Svratištima u Beogradu.

      Kako ovim mališanima nikada nije dosta šalova, kapa, jakni, cipela, čizama, i svega ostalog što im pomaže da se ugreju, pozivamo sve građane, koji su u mogućnosti, da nam se priključe i budu deo tima koji pomaže najmlađima u Srbiji. Prikupljanje odeće biće organizovano u subotu, 14. decembra, od 10 časova ujutro do 22 časa uveče, na drugom spratu Delta City na Novom Beogradu.

      Pomoć je već stigla i od naših prijatelja iz kompanija "C&A" i "Obuća Pavle", koji su rado odlučili da daju svoj doprinos u ovoj akciji i pokažu društvenu odgovornost. Zahvalni smo i kompaniji "Forma Ideale", odnosno SO Novi Beograd na partnerstvu.

      Zbog hladnog vremena i zabrinjavajućeg podatka da je na ulici prestonice u svakom trenutku preko 2.000 mališana o kojima nema ko da brine, odnosno njihove stalne potrebe za toplom odećom, ovakva akcija im je neophodna kako bi izdržali zimske mesece.

      Na ulicama Beograda, po procenama, trenutno se nalazi do 10.000 dece. Preko 70 mališana prošle zime je svaki dan dolazilo u Svratište, kako bi se ugrejalo, odmorilo, pojelo topli obrok i presvuklo. Ove godine se očekuje još veća gužva i vapaj dece u Krfskoj ulici i Svratištu na Novom Beogradu.

      Utoplimo mališane i pomozimo im!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nole 2006 u caffe-baru Sax u Subotici

        SUBOTICAcom_08Sep2006_Saxcaffe_31744.com_08sep06_31744.jpg

        Nemam pojma zasto je bio tamo

        Comment


        • Novak Đoković upozorava roditelje: Pas je za čitav život, ne samo za Božić

          Novak je mega car!

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Nole 2006 u caffe-baru Sax u Subotici

            [ATTACH=CONFIG]11500[/ATTACH]

            Nemam pojma zasto je bio tamo
            Kilaža ista..
            Vreme sporo prolazi.. AO,AO,AO..

            Comment


            • Novak Djokovic visited the Nice Lawn Tennis Club

              https://www.facebook.com/media/set/?...9850665&type=1

              Osisao se

              Comment


              • Bolje mu stoji malo duza kosa,verovatno mu smeta,ima bas gustu i jaku kosu
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Bolje mu stoji malo duza kosa,verovatno mu smeta,ima bas gustu i jaku kosu
                  Da


                  Btw. idemo na jubilarnu 1000. stranu ove teme

                  Comment


                  • On se uvijek ošiša pred početak nove sezone, do AO biće taman
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Fondacija "Novak Djokovic" pokrenula je akciju pod sloganom "Utoplimo decu", koja se odnosi na prikupljanje zimske garderobe i obuće za decu i mlade u Svratištima u Beogradu...
                      Evo neke slike:
                      https://www.facebook.com/media/set/?...5027702&type=3

                      Comment


                      • Novak se ne šiša..
                        On šiša druge..

                        Pitanje: kako se mogu kupiti karte za finale RG?
                        Naravno da je sigurna varijanta?
                        Danas sam video na zvaničnom sajtu da je za raju termin porudžbine od 12.03.2014g. Šta će da ostane za raju? Kikiriki i semenke?

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Novak se ne šiša..
                          On šiša druge..

                          Pitanje: kako se mogu kupiti karte za finale RG?
                          Naravno da je sigurna varijanta?
                          Danas sam video na zvaničnom sajtu da je za raju termin porudžbine od 12.03.2014g. Šta će da ostane za raju? Kikiriki i semenke?
                          Najsigurnija varijanta ti je da imas nekog u Parizu
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Panchev i ja planiramo da gledamo uživo kompletiranje GS

                            Comment


                            • I ove godine je bilo gotovo nemoguce kupiti bar preko neta,za mene bolje, bilo bi uzasno da sam morala gledati a da Novak ne igra
                              Mozda najbolje da kontaktiras nekog u samom Parizu ako je to moguce.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Hvala svima..
                                Imam brata blizu sa kojim i planiram "okupaciju Pariza i GS-a"..
                                Sve mi se poklopilo.. Ali biće vraški teško.. Kad PC ne prima više..

                                notorious
                                Vidimo se..
                                Uporedo ću da treniram climbing, tako da nema iznenađenja..
                                Last edited by Panchev9; 15-12-13, 23:30.

                                Comment

                                Working...
                                X