Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoće li biti negdje postavljena emisija za nas koji smo žrtve monopola

    Comment


    • niko nema šta Srbin imade:
      forhend bekhend i volej i slajs




      lutajući reporter tuta bugarin
      nežno šapće sneguljici
      dok patuljci ruju
      u rudnici

      Comment


      • Head custom made with Novak Djokovic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post

          Mlada slikarka zove se Dejana Bracko. Svojim darom i zivotnom energijom zavredjuje svako postovanje i paznju.
          Ljubiteljima knjizevnosti preporucujem `Moja leva noga` Kristija Brauna - iskrenu i potresnu biografiju po kojoj je snimljen istoimeni film.
          Mslis na "Moje levo stopalo" sa Danijel Dej Luisom ? Vrh ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da to je taj film po autobiografiji Kristi Brauna, irskog slikara i pisaca, obolelog od cerebralne paralize, koji je sve rado levim stopalom (nogom). I naravno Danijel Dej Luis.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da to je taj film po autobiografiji Kristi Brauna, irskog slikara i pisaca, obolelog od cerebralne paralize, koji je sve rado levim stopalom (nogom). I naravno Danijel Dej Luis.
              Redak slucaj da film preslikava ličnu imaginaciju stečenu čitanjem knjige. Za razliku od blokbastera ovaj film budi osećanja danas nam tako potrebna.
              sigpic

              Comment


              • Ja zaboravila, a i da sam se setila ne bih mogla gledati, kad ce jopet?

                Comment


                • Upravo završila repriza Večeras u 22:00.

                  Comment


                  • sad sam mogla, a uvece necu moci

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Redak slucaj da film preslikava ličnu imaginaciju stečenu čitanjem knjige. Za razliku od blokbastera ovaj film budi osećanja danas nam tako potrebna.
                        Upravo, jer je jedan od najvecih glumaca svih vremena (Novak Djokovic svetskog glumista) igrao u filmu ... Eh sta bi bilo kad bi bilo pa da nije odjebao Pitera Dzeksona i prihvatio ulugu Aragorna u "Gospodaru" ... Ali to je Dej Luis, jedan film u 3 godine ... bira covek
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ovo moja televizija iz Zajecara

                          Comment


                          • Vratio sam se odmora danas i pogodite koga sam zatekao kako se brcka u ledenom moru?


                            P.S Ovo danas je od 10.12.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ko je ovo u vodi ? Mozda je glupo pitanje ali ne mogu da vidim nikako .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by Bonomo View Post
                                Ko je ovo u vodi ? Mozda je glupo pitanje ali ne mogu da vidim nikako .
                                Brat Djole :-)

                                Comment

                                Working...
                                X