Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak ove 2014 (kuca na vrata), moze da uzme sve osim Wimbledon, tu je slab i na travi je cetvrti igrac, osim ako Rafa ne igra u finalu ali i to je diskutabilno. Samo da ga dragi Bog pocuva i ove godine uzima taj RG.

    Comment


    • Originally posted by salinjo90 View Post
      Novak ove 2014 (kuca na vrata), moze da uzme sve osim Wimbledon, tu je slab i na travi je cetvrti igrac, osim ako Rafa ne igra u finalu ali i to je diskutabilno. Samo da ga dragi Bog pocuva i ove godine uzima taj RG.
      Slažem se, samo da on bude uredu bez povreda, i mislim da će konačno i taj RG da padne, vrijeme je, a i zaslužio je!
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Menjao bi ove godine Noletovu kucu sa 4.ari placa tj. Austral.Open i vikendicu u Londonu,naselje Wimbledon sa 1.arom placa za jednu kucu u Parizu i jednu kucu u NY jos ako ima 2.ara placa jos bolje.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Utorak 10. decembar, ne propustite TOP TENN!S sa Novakom u Juznoj Americi.
          sigpic

          Comment


          • Pa gde si ti?



            Svoje slobodno vreme na odmoru sam izmedju ostalog iskoristio da uhvatim korak sa najnovijim tekstovima na blogu www.ndfblog.org i bas sam srecan zbog toga Nasi blogeri su bili jako vredni i izlazilo je i po 3 teksta nedeljno, pa sam tek sada uspeo sve da procitam. Toliko korisnih i inspirativnih prica i saveta na jednom mestu je jako lepo videti i srecan sam sto bas moja fondacija stoji iza tako lepog projekta. Ako se zazelite lepih i pozitivnih vesti, savetujem vas da posetite nas blog Hvala svim blogerima na trudu!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nisam znao da neki fanovi Novaka Djokovica vole da se vide i na federer fun stranici..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment



              • Mlada slikarka zove se Dejana Bracko. Svojim darom i zivotnom energijom zavredjuje svako postovanje i paznju.
                Ljubiteljima knjizevnosti preporucujem `Moja leva noga` Kristija Brauna - iskrenu i potresnu biografiju po kojoj je snimljen istoimeni film.
                Last edited by pecaros; 09-12-13, 18:47.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post

                  Mlada slikarka zove se Dejana Bracko. Svojim darom i zivotnom energijom zavredjuje svako postovanje i paznju.
                  Ljubiteljima knjizevnosti preporucujem `Moja leva noga` Kristija Brauna - iskrenu i potresnu biografiju po kojoj je snimljen istoimeni film.
                  Tuga i divljenje.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • .............

                    Nole brani dvostruku krunu na egzibiciji u Abu Dabiju (26. – 28. decembar)

                    Svetski dan tenisa: Nole protiv Mareja na egzibiciji u Njujorku 3. marta 2014.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • TOP TENN!S u 20h sa Novakom, ne zaboravite!
                      sigpic

                      Comment


                      • Gde da zaboravimo
                        Danas je valjda trebao da pocne i sa teninzima.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          TOP TENN!S u 20h sa Novakom, ne zaboravite!
                          Ni slucajno, stavljen podsetnik odavno ;)

                          Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                          Comment


                          • Obavezno,vec sam upalila tv,cekam 20h da pocne emisija i Nole
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              TOP TENN!S u 20h sa Novakom, ne zaboravite!
                              Jok ja, treba posle da cekam sledecu reprizu onoliko
                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve sto je lepo kratko traje ;)

                                Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X