Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Uopšte se ne slažem da je ovo glupost. Naprotiv, veoma ozbiljna stvar.
    Apsolutno,neke stvari zaista (zaista 100x) ne mozes ignorisati pa taman bio najmudriji i najtakticniji covek na svetu. Nekada budalu BAS treba zgaziti bez obzira na sve.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Spinovanje i sluzi da se pripremi teren za ovakve i jos gore stvari.
      Valja se braniti kako god moze.
      Za pocetak tuzba sa takvim odstetnim zahtevom da proklinje dan kada se u ovakve necasne rabote upustio.
      Last edited by pecaros; 25-11-13, 17:28.
      sigpic

      Comment


      • Tuga brate.
        A tek kad pročitam komentare na domaćim portalima bude mi zlo.
        Ali, ovo je sportski forum pa nećemo da zalazimo u stvari koje mu nisu tema.
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • o cemu je rec...kazete nemoj da sirimo pricu a svi komentirate pa dajte stavite neki konkretan link

          Comment


          • Jel će da boli kod čika doce? Ma neeeeeee... prave ruke čuda čine...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovo je ocigledno pripremljena dobra zaprska iz necije kuhinje Noletu,a doticni ima dobru zaledjinu kad je tako nesto sramno izjavio!
              Videcemo kako ce i da li ce Nole reagovati,mislim da bi trebao,jer ovo je nevidjeni bezubrazluk!
              Last edited by Pertla; 25-11-13, 18:35.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Aman Petra! Ako je neko baš toliko želeo da vidi mogao je da potraži na portalima. Ovo je fan tema, a ne rasprava o političkim i podobnim stvarima, pogotovu što "zainteresovani" nije Novakaov fan.
                Last edited by miloolja; 25-11-13, 18:27.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma i da jeste fan .. nek traži ... o tim temama nećemo ovde, jer je vrlo teško izbalansirati i ne preći granicu. I Sonja je tražila, rekla sam joj da traži na portalima.

                  Ovde ima 220 slika iz Argentine
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Aman Petra! Ako je neko baš toliko želeo da vidi mogao je da potraži na portalima. Ovo je fan tema, a ne rasprava o političkim i podobnim stvarima, pogotovu što "zainteresovani" nije Novakaov fan.
                    :-O Ja sam pitala o cemu se radi i jesam Novakov fan. Nisam zelela da se ovde vodi rasprava o politickim stvarima, samo me zanimalo, o cemu se prica kad se vec na fan temi prica... ali ok, posle sam potrazila na portalima i saznala. Hvala ;)

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma i da jeste fan .. nek traži ... o tim temama nećemo ovde, jer je vrlo teško izbalansirati i ne preći granicu. I Sonja je tražila, rekla sam joj da traži na portalima.

                      Ovde ima 220 slika iz Argentine
                      Ok.,trazila je i Sonja,napisala si joj da trazi,ona je nasla.
                      Sigurno nisam zelela da ovde otvararam skupstinu i pisem o politici,jednostavno sam brzopleto stavila link,nisam u tom momentu razmisljala.
                      Svakom se desi da nekad napise nesto ili stavi link,a nije trebao,pogresi se,ljudi smo.
                      Ne vidim razlog da se sad oko toga pise toliko,citira,ali dobro-forum je ovo,pa prsti nekad lete po tastaturi
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Veruj mi da uopšte ne bih pomenula ovo da nisi ukinula pp... ovako morala sam javno.... reakcija na reakciju.

                        Originally posted by SonjaFan View Post
                        :-O Ja sam pitala o cemu se radi i jesam Novakov fan. Nisam zelela da se ovde vodi rasprava o politickim stvarima, samo me zanimalo, o cemu se prica kad se vec na fan temi prica... ali ok, posle sam potrazila na portalima i saznala. Hvala ;)
                        Ono što si me citirala, nije imalo uopšte veze sa tobom.
                        Last edited by miloolja; 25-11-13, 22:29.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Na ovoj slici izgleda da Nole place, i na jos nekim slikama se jasno vidi da place... Izgleda da su bile bas jake emocije kad je izasao na cuvenom terenu.

                          I na ovoj
                          Last edited by MiljanVR; 25-11-13, 21:44.
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Stvarno kao da place :rolleyes:

                            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by SonjaFan View Post
                              :-O Ja sam pitala o cemu se radi i jesam Novakov fan. Nisam zelela da se ovde vodi rasprava o politickim stvarima, samo me zanimalo, o cemu se prica kad se vec na fan temi prica... ali ok, posle sam potrazila na portalima i saznala. Hvala ;)
                              Bravo Sonja Pitala,a na neke stvari su neki osjetljivi,kao da je Bog zna sta.Ovo je forum,ima svakakvih


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo, nadam se da se završilo putešestvije po JA i da su se ona dvojica rastali do 26.12. i Abu Dabia...Too much... malo neobično.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X