Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li na tabli sa prve slike pise PASEO YUGOSAVO ili me oci varaju ???

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Da li na tabli sa prve slike pise PASEO YUGOSAVO ili me oci varaju ???

      Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
      Da ..

      Novak Đoković je tokom svog boravka u Čileu u sredu posetio Valparaiso, gde su ga domaćini odveli na Jugoslovensko šetalište.

      Ovaj živopisni grad u centralnom delu Čilea bio je dom Paska Baburice, biznismena rođenog na Korčuli, koji je u Čile stigao 1892. godine i koji je u Valparaisu ostavio veliki trag.

      Kada je preminuo, u avgustu 1941. godine, Čileanci su odlučili da deo grada u njegovu čast nazovu Jugoslovenskim šetalištem, a Novaka i Viktora Troickog domaćini su upravo tu odveli u obilazak grada.
      http://www.sportskacentrala.com/?s=r...C8ileu+%5BFOTO

      Comment


      • Hvala Aleksa, uh moram da podelim sta mi je sad palo na pamet... sutra se budim i Novak ima 20 godina i u top 3 je na ATP listi... sto vise prolaze godine bojim se realnosti da prolazi vreme njegove dominacije u ovom sportu ( sto je normalno ) i da vise nikada necemo imati takvog sportistu i coveka, bar u ovom divnom sportu

        Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Hvala Aleksa, uh moram da podelim sta mi je sad palo na pamet... sutra se budim i Novak ima 20 godina i u top 3 je na ATP listi... sto vise prolaze godine bojim se realnosti da prolazi vreme njegove dominacije u ovom sportu ( sto je normalno ) i da vise nikada necemo imati takvog sportistu i coveka, bar u ovom divnom sportu

          Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
          Ne brini se, harace bar jos cetiri godine

          Comment


          • Kad samo pomislim prvi AO i pehar protiv Conge... kako je brzo proslo ;)

            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

            Comment


            • Beautiful Chile....i had great time here! Next stop #Argentina! Hope to meet my #NoleFam there ;)

              Comment


              • Kakav pogled "puca" odavde.

                Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                Comment


                • 1385926_652042838181904_2019550498_n.jpg

                  1474603_652042911515230_431188588_n.jpg

                  Comment


                  • Opa, tu je i Pralica. Misli Nole o drugu iz detinjstva.

                    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Opa, tu je i Pralica. Misli Nole o drugu iz detinjstva.

                      Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
                      i ja sam se iznenadio kad sam ga video

                      Comment


                      • Buenos Aires, Argentina

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Mislim da je Mark Stillitano


                          Nije, Mark Stilitano je ovaj skroz levo sa ako je to uopšte bitno, osim da prati Novaka u stopu a ovaj drugi je verovatno Noletov neki drug jer na nekoj slici nosi majicu na kojoj nešto piše na ćirilici (ne vidi se šta od šala).. Novak inače ima običaj da vodi svoje drugare na egzibicije pogotovu, ali i ozbiljnija takmičenja.

                          #NoleFam verovatno slavi događaj dolaska Novaka u Argentinu a ovde imate puuuno sličica koje su postavili iz Čilea

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Buenos Aires, Argentina

                            Osecam da je najjaci i najlepsi osecaj u zivotu kada radis posao koji volis,kada ti taj posao donosi finansisku stabilnost,kada veliki broj ljudi vola da gleda to sto ti radis i kada veliki broj ljudi navija da to sto radis radis jos bolje. EXTRA
                            Nole samo tako nastavi imas punu moju podrsku
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Novak Djokovic ARG ‏@DjokerFansARG
                              #Novak at press conference: "I changed Boca t-shirt in 5 seconds to San Lorenzo's. I thank the club for the membership given"
                              Novak Djokovic ARG ‏@DjokerFansARG
                              #Novak confirms he and Rafa will visit the Patagonia - Perito Moreno and El Calafate
                              Još malo iz Čilea
                              http://www.cooperativa.cl/noticias/s...1119220650.mp4
                              Last edited by miloolja; 21-11-13, 23:36.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Dranje ;)

                                Comment

                                Working...
                                X