Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avatar koji imam sve govori o mom misljenju sto se Noleta tice i njegovog igranja za svoju zemlju.
    Nole je pokazao,dokazao,dao sve od sebe kad je u pitanju njegova i nasa Srbija,ne treba vise bilo kome sta da dokazuje.
    Dobronamernim i pravim ljudima je sve jasno.
    Dokle god budem pisala na ovom forumu ovaj avatar ce ostati,Nole s nasom zastavom,lica ozarenog velikom srecom,idemooo Noleee po nove titule

    Kad sam napisala,idemo po nove titule,nisam mislila na DC.
    Nikad vise ne treba da igra za DC!
    Last edited by Pertla; 18-11-13, 22:15.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Do jučerašnjeg dana nikada nisam uživo gledao Novakov meč na tvrdoj podlozi.
      Sve utiske o njemu kao igraču i njegovoj igri mogu da sažmem u jednu reč - impresivno.
      Novak je pre svega posvećenik igre.
      Sa kakvim zanosom i u kakvom mentalnom stanju je odigrao meč zaslužuje divljenje. Naprosto zrači njegova ljubav prema igri i želja za nadmetanjem, za pobedom. Koliko puta je uzviknuo ‚‚bravo" na Tomicin dobar potez. Ne iz kurtoazije negoli iskreno iz duše pravog sportiste. Neverovatna sposobnost koncentracije uz stahovit osećaj za tok meča i pravovremeno podizanje nivoa igre. Prediviđanje i čitanje namere protivnika počev od vraćanja servisa kao i tokom razmena su prirodni dar koji se ne uči. Brzina i način kojim razmišlja tokom poena odraz su vrle inteligencije.
      Izuzetan u korišćenju segmenata u kojima je nadmoćan maksimalno koristeći protivnikove nedostatke.
      Savršena fizička konstitucija uz navedeno tvore igrača po meni još uvek neiskazanih apsolutnih mogućnosti. Spojio je naizgled nespojive discipline: klizanje, ples, atletiku i akrobaciju. Telo po modelu starogrčkih vajara u kondiciji maratonca. Refleks kao kompilacija misli i pokreta savršen.
      O servisu i fh imao sam neka skorija mudrovanja dok je pažljivo praćenje izvođenja bh-a kod mene nanovo izazvalo oduševljenje. Fascinantno je koliko prirodno izvodi taj udarac i kakve varijacije sa njim poseduje.
      Budimo zahvalni sreći da smo savremenici doba u kome obitava ovakav majstor.
      Last edited by pecaros; 18-11-13, 16:32.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Do jučerašnjeg dana nikada nisam uživo gledao Novakov meč na tvrdoj podlozi.
        Sve utiske o njemu kao igraču i njegovoj igri mogu da sažmem u jednu reč - impresivno.
        Novak je pre svega posvećenik igre.
        Sa kakvim zanosom i u kakvom mentalnom stanju je odigrao meč zaslužuje divljenje. Naprosto zrači njegova ljubav prema igri i želja za nadmetanjem, za pobedom. Koliko puta je uzviknuo ‚‚bravo" na Tomicin dobar potez. Ne iz kurtoazije negoli iskreno iz duše pravog sportiste. Neverovatna sposobnost koncentracije uz stahovit osećaj za tok meča i pravovremeno podizanje nivoa igre. Prediviđanje i čitanje namere protivnika počev od vraćanja servisa kao i tokom razmena su prirodni dar koji se ne uči. Brzina i način kojim razmišlja tokom poena odraz su vrle inteligencije.
        Izuzetan u korišćenju segmenata u kojima je nadmoćan maksimalno koristeći protivnikove nedostatke.
        Savršena fizička konstitucija uz navedeno tvore igrača po meni još uvek neiskazanih apsolutnih mogućnosti. Spojio je naizgled nespojive discipline: klizanje, ples, atletiku i akrobaciju. Telo po modelu starogrčkih vajara u kondiciji maratonca. Refleks kao kompilacija misli i pokreta savršen.
        O servisu i fh imao sam neka skorija mudrovanja dok je pažljivo praćenje izvođenja bh-a kod mene nanovo izazvalo oduševljenje. Fascinantno je koliko prirodno izvodi taj udarac i kakve varijacije sa njim poseduje.
        Budimo zahvalni sreći sa smo savremenici u dobu u kome obitava ovakav majstor.
        Ovaj nadahnuti opis je tacan. Novak je nevjerovatnio talentovan. To je spoj nekoliko talenata koji su dugogodisnjim radom kultivisani. Jedino mu nedostaje predatorska bezobzirnost ili killer instict. Na tome mora da poradi!

        Comment


        • I Dauda se slikao sa Noletom

          Comment


          • samo da cestitam Miljanu na ostvarenom snu i nema predaje da sld god idem sa Noletom na 1 GS

            Spoiler
            minimum 1

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ovaj nadahnuti opis je tacan. Novak je nevjerovatnio talentovan. To je spoj nekoliko talenata koji su dugogodisnjim radom kultivisani. Jedino mu nedostaje predatorska bezobzirnost ili killer instict. Na tome mora da poradi!
              Ovo poslednje je imao i pokazivao 2011 . godine do RG ,medjutim nije ga mogao odrzati duze vreme, jer je taj produkt bio izraz inatske osobine sa ovih prostora koji ne opstaje u dugom vremenskom periodu.

              Comment


              • Originally posted by juventus View Post
                Ovo poslednje je imao i pokazivao 2011 . godine do RG ,medjutim nije ga mogao odrzati duze vreme, jer je taj produkt bio izraz inatske osobine sa ovih prostora koji ne opstaje u dugom vremenskom periodu.
                Ako si u pravu, treba nam neko ko ce Novaka stalno da ljuti, tako da moze da pobijedi, samo na terenu, svoju plemenitost!

                Comment


                • Treba mu samo cilj, meta... Još uvek. Optimista kakav jesam, mislim da će nakon ovog gubitka #1 koje nije uspeo da anulira na kraju godine malo drugačije pristupiti svojim igrama kad se vrati na vrh...

                  Comment




                  • Last edited by Lord Aleksoni; 19-11-13, 15:18.

                    Comment


                    • Hvala Aleksa...

                      Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                      Comment


                      • Jel' ti ovo braca, pretpostavljam da jesu ?

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Jel' ti ovo braca, pretpostavljam da jesu ?
                          Da
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • A patike Adidas, naravno
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Budimo realni, koje još postoje? Adidas, Converse, 10 mesta prazno, pa ništa...

                              Comment

                              Working...
                              X