Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu li igrali domine

    Comment


    • Eto, došla i ta 23. u nizu.

      Miljaneeeeee... si živ???

      Originally posted by miloolja View Post
      EDIT: Miljane, očekujemo ekskluzivan materijal, slike i intervju za naš forum.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Olja dok gledam fotku dva puta kazem: "O Boze"!

        Prvi put zbog tog osecaja kako vreme leti,kao da je juce bio ovaj golobradi decak (naravno i Monfis)... a drgi put zbog tog` u kakvu se masinu pretvorio dok igra. Samo istresa iz gaca,retki su oni kojima gace ostanu podignute
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Upravo sam dosao.NAJLEPSI DAN U MOM ZIVOTU!Kakav je nas Nole kralj,neverovatno.Licno mi je rekao da sam njegov najveci fan,svi su to govorili.Video sam se i sa Dijanom i jos nekim clanovima porodice!Nezaboravno!!!

            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Ako iko ume da ceni lojalnost i trud to je Nole.

              Drago mi je zbog tebe . Taj trenutak ces vecno pamtiti . Imas sta da pricas unucima
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by MiljanVR View Post
                Upravo sam dosao.NAJLEPSI DAN U MOM ZIVOTU!Kakav je nas Nole kralj,neverovatno.Licno mi je rekao da sam njegov najveci fan,svi su to govorili.Video sam se i sa Dijanom i jos nekim clanovima porodice!Nezaboravno!!!
                Који си ти од ове двојице ?

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  Који си ти од ове двојице ?

                  Ovaj u sredini
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Alelujaaaaa!
                      Šta sam ti sve vreme govorila?
                      E vala bar da si ti srećan ovog vikenda u Beogradu.
                      Nego nemoj da misliš da ćeš jeftino da se izvučeš.... dve slike nisu dovoljne

                      Originally posted by miloolja View Post
                      EDIT: Miljane, očekujemo ekskluzivan materijal, slike i intervju za naš forum.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Da li je Miljan Miljan Mladenovic sa Nole official sajta ? Pozdrav od Cacanina i cestitke.

                        Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                        Comment


                        • Bas mi je milo zbog tebe Miljane. Zasluzio si vala.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cestitam Miljane, ako je neko zasluzio da se slika sa Noletom onda si to ti.

                            Comment


                            • A Miljane kralju, sad tek kontam sta znaci ovo VR na kraju tvog nick-a
                              Drago mi je da ti se ostvario san, veruj mi da su mi ove tvoje fotke i prica ulepsali ovo smorno vece ... Sve najbolje
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X