Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportal.rs/news.php?news=113491

    Comment


    • Last edited by miloolja; 12-11-13, 14:31.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Novak: Moraću uskoro da oženim Jelenu

        Na konstataciju autora intervjua da nije izgubio meč od kada je zaprosio dugogodišnju devojku Jelenu Ristić, Novak Đoković se nasmejao i odgovorio: "Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo".

        Tradicionalno, po završetku finala Masters serije u Londonu, voditelj programa i šampion obišli su krug oko "O2 arene" i ćaskali, uz uključenu kameru.
        U jednom trenutku, autor intervjua otkrio je Novaku Đokoviću da se i sam verio tokom 2013. godine, a da je primetio kako Nole nije izgubio nijedan meč od kada je posle poraza u finalu US Opena odlučio da zaprosi dugogodišnju devojku Jelenu Ristić.

        Nasmejani Novak prvo se zahvalio sagovorniku na čestitkama rečima:

        "Hvala, iskreno! To mi mnogo znači... Znaš koliko je dobar osećaj onda...", a potom nastavio:

        "Mislim da je to bio logičan korak dalje u našoj vezi, ona je bila moja najveća podrška, uz porodicu, tokom prethodnih osam godina i odlučio sam da uradim to, da napravim taj prirodan naredni korak... Za mene je to bio bitan događaj, kada sam je zaprosio, dogodilo se posle US Opena, a od tada... Nisam izgubio meč", slegao je ramenima Đoković i zaključio:

        "Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo kako bih nastavio ovaj niz pobeda".

        Na konstataciju autora intervjua da nije izgubio meč od kada je zaprosio dugogodišnju devojku Jelenu Ristić, Novak Đoković se nasmejao i odgovorio: "Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo".

        Tradicionalno, po završetku finala Masters serije u Londonu, voditelj programa i šampion obišli su krug oko "O2 arene" i ćaskali, uz uključenu kameru.
        U jednom trenutku, autor intervjua otkrio je Novaku Đokoviću da se i sam verio tokom 2013. godine, a da je primetio kako Nole nije izgubio nijedan meč od kada je posle poraza u finalu US Opena odlučio da zaprosi dugogodišnju devojku Jelenu Ristić.

        Nasmejani Novak prvo se zahvalio sagovorniku na čestitkama rečima:

        "Hvala, iskreno! To mi mnogo znači... Znaš koliko je dobar osećaj onda...", a potom nastavio:

        "Mislim da je to bio logičan korak dalje u našoj vezi, ona je bila moja najveća podrška, uz porodicu, tokom prethodnih osam godina i odlučio sam da uradim to, da napravim taj prirodan naredni korak... Za mene je to bio bitan događaj, kada sam je zaprosio, dogodilo se posle US Opena, a od tada... Nisam izgubio meč", slegao je ramenima Đoković i zaključio:

        "Izgleda da ću morati da se oženim vrlo brzo kako bih nastavio ovaj niz pobeda".

        Od prosidbe, Đoković ima skor 22-0 i četiri ATP titule, a ovog vikenda očekuje ga i finale Dejvis kupa. Samo jednom u karijeri Novak je bio u boljoj seriji rezultata, od januara do juna 2011. godine kada je vezao 43 pobede na ATP turu...

        Šta li će biti posle svadbe?

        Izvor: Mondo
        Last edited by Lord Aleksoni; 12-11-13, 15:08.

        Comment


        • Jos malo lepih slicica







          Last edited by Bokimajsta; 12-11-13, 18:19.

          Comment


          • Odgledala reprizu,veceras cu jos jednom
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Gren Slemovi - 6 (=10. svih vremena)
              Broj nedelja na prvom mjestu - 101 (=8. svih vremena )
              Mastersi - 16 (4. na vjecnoj listi)
              Zavrsni Masters - 3 (=5. svih vremena)
              Ukupan broj titula - 41 (=14. svih vremena)
              Ukupan broj pobjeda - 541 (32. na vjecnoj listi)
              Pobjede nad TOP 10 igracima - 107 (7. svih vremena)
              Titule serije 500 - 10 (4. svih vremena)
              Pobjede nakon osvojenog prvog seta- 95,5% (najbolji svih vremena)
              sigpic

              Comment


              • Pravi odgovor nakon poraza na USO. Vazda mu je uspevalo da okrene svoj ritam, bilo u mecu, bilo u toku sezone. Samo ako zeli i ako hoce. Lakse mu je kad napada, kad vidi metu, kad vidi cilj. Neopterecen i ne preterano zainteresovan vecnom slavom, zivi u momentu i u skladu sa tim su mu i ambicije i uspesi. Bilo bi jos lepse za nas navijace ako bi uspeo da motivaciju da ostane #1 izjednaci sa motivacijom koju ima kad to juri, ali siguran sam da je njemu sasvim svejedno. Uziva kako bilo...

                I potvrdjuje se jos jednom nesto sto je postalo fakat od te famozne 2011. - sve je u njegovim rukama.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Gren Slemovi - 6 (=10. svih vremena)
                  Broj nedelja na prvom mjestu - 101 (=8. svih vremena )
                  Mastersi - 16 (4. na vjecnoj listi)
                  Zavrsni Masters - 3 (=5. svih vremena)
                  Ukupan broj titula - 41 (=14. svih vremena)
                  Ukupan broj pobjeda - 541 (32. na vjecnoj listi)
                  Pobjede nad TOP 10 igracima - 107 (7. svih vremena)
                  Titule serije 500 - 10 (4. svih vremena)
                  Pobjede nakon osvojenog prvog seta- 95,5% (najbolji svih vremena)
                  I pri tom u svim kategorijama ima joooooš mesta za napredak.
                  Majstore!!
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Naslovna fotografija Sky Sports-a na fb.

                    Last edited by miloolja; 12-11-13, 20:19.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da li ima neki snimak iz studija sky-a posle meca?
                      sigpic

                      Comment


                      • Australian Open, Men's Singles 2014 Winner

                        N. Djokovic (2.25 - 2.75)
                        R. Nadal ( 2.75 - 3.5)
                        A. Murray (3.75 - 6.5)
                        J.M. DelPotro ( 11 - 15.5)
                        R. Federer ( 13 - 25)


                        J. Tipsarevic (101 - 401)

                        za ostale mozete pogledati ovde http://www.bookies.com/tennis/austra...ingles/winner/

                        Comment


                        • Nije SKY al mogu i ovi proci

                          Code:
                          http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/news-and-media/videos__holding-court-live.all.7.1/results
                          Code:
                          http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/news-and-media/videos__hcl-excerpt.all.7.1/results
                          Last edited by Bokimajsta; 12-11-13, 18:49.

                          Comment


                          • Da li ima neka kompilacija najboljih Novakovih poteza iz 2013?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Preneto iz jednog komentara na tekst sa tennis.com-a

                              <b> ATP rankings 2012-2013 </b>

                              Djokovic 25,030

                              Nadal 19,720

                              Federer 14,470

                              Murray 13,790


                              <b>ATP rankings 2011-2013 </b>

                              Djokovic 38,660

                              Nadal 29,315

                              Federer 22,640

                              Murray 21,170


                              <b>ATP rankings 2010-2013</b>

                              Djokovic 41,100

                              Nadal 39,285

                              Federer 38,130

                              Murray 28,170

                              <b>ATP rankings 2009-2013</b>

                              Djokovic 53,210

                              Nadal 52,315

                              Federer 42,335

                              Murray 33,960
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Zanimljiv podatak, koji jasno pokazuje ko je od pocetka 2009 do kraja 2013 najkonstantniji teniser. Razlika izmedju njega i Nadala je mizerna jer 1000 bodova za 5 godina je realno nista ... ali se jasno izdvajaju kao dvojica najdominantnijih, jer pogledajte treci je Rodzer sa 11k zaostatka za Nolom i 10k zaostatka za Rafinjom. Dok 4-i Marej ima skoro 20k zaostatka za vodecima ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X