Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Spoiler
    neću više časna reč, odoh da spavam...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Novaceeeee...tolko si me obradovao! <3
      Isplatilo se pasti na 2. poziciju, puno si jaci i vatreniji... takav kakvog te volimo gledati . Nervirala sam se al i neverovatno uzivala u tvojoj igri od US Opena. 22-0, fenomenalno...

      IDEMO!!!


      P.S: Hvala Bokimajsta za danasnje slike i slike u toku celog turnira!
      Last edited by Zzz; 12-11-13, 00:42.

      Comment


      • Bravo Nole sampione nas,svaka cast!A sad idemo na titulu u Davis Cupu,naravno ja cu konacno upoznati mog heroja i navijacu za njega sa tribina!!!



        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post


          Sve si ostvario
          23. u nizu
          72. u sezoni
          541. u karijeri
          3. trofej WTF
          i
          17:22

          A sada još samo 2xDC pa tutanj negde u trope do sledećeg ceđenja sa naše strane
          I nešto još veoma važno, a niko da dopuni...

          41. titula.. 7. ove sezone
          4. uzastopna titula, a smeši se i 5-ta


          Dajte šta ima još....



          EDIT: Miljane, očekujemo ekskluzivan materijal, slike i intervju za naš forum.
          Last edited by miloolja; 12-11-13, 01:06.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • 1

            je Novak Djoković

            Comment


            • Ozbiljno... ne znam da je bilo ko uspeo da uzme posle US Opena sve velke trofeje.

              Comment


              • Novak: ''Nisam samo ja zaslužan za ovaj uspeh''

                U prvoj izjavi posle pobede nad Rafaelom Nadalom i odbrane trofeja na završnom turniru u Londonu, Novak Đoković je istakao i ulogu celog tima koji radi zajedno sa njim i čija mu podrška mnogo znači.



                Odličnom igrom i ubedljivom pobedom nad Rafaelom Nadalom, Novak Đoković je osvojio završni turnir sezone u Londonu i poslao nam svima najbolju pozivnicu da u finalu Dejvis Kupa pružimo podršku našoj reprezentaciji, koju će on predvoditi protiv Češke.

                Na ceremoniji dodele pehara, Đoković je odao priznanje i Rafaelu Nadalu na svemu što je učinio u sezoni na izmaku, a za svoj veliki uspeh izrazio je zahvalnost i celoj ekipi koja ga podržava na svim turnirima, na čelu sa trenerom Marijanom Vajdom.

                ''Čestitam Rafi na sjajnoj igri i prvom mestu na ATP listi. Zahvalio bih se celom mom timu, jer na njih uvek mogu da oslonim, to su ujedno i moji veliki prijatelji.

                Kažu da je ovo individualni sport, ali uspeh dolazi sa strane i ono što moj tim radi za mene je izuzetno važno. Osećam se veoma ugodno ovde u Londonu i siguran sam da se vidimo i sledeće godine'', izjavio je Novak.

                http://www.sportske.net/vest/tenis/n...eh-153831.html

                Comment


                • Prvo, ovakva osecanja u sportu, u meni budi samo Novak i verovatno ce ostati jedini koji svaki delic mog mozga namenjen za te stvari ispuni potpunim uzivanjem.. ne moze bolje od toga. Vec sebe vidim kao dedu koji smara novu omladinu kako je Novak samarao koga je hteo, "to su bili dani..", rece buduci ja.

                  Drugo, kada je osvojio prvi set, izgubio sam totalno osecaj nesigurnosti sto se konacnog ishoda tice, a taj osecaj (da sta god bilo ne moze da izgubi) nisam imao jos od one serije iz 2011.. mozda i tokom cele te godine. Tako da, ako se osvoji i DC opet, a tu vec imam upisanih 2:0 (okej, treci ce biti malo tezi, ali sta ces) da ce on nadmasiti seriju pobeda koju je imao 2011.. Stvarno ne vidim nekoga u ovom trenutku ko ga moze dobiti pre sezone sljake, mozda Del Potro ako bude imao neku neverovatnu inspiraciju, mada sa samopouzdanjem koje mislim da ce kod Novaka biti OGROMNO, tesko da ce i to biti dovoljno. Fascinantno mi je koliko je veceras ucinio Nadala nemocnim, ne pamtim kada sam video Rafu koji ne zna sta da radi, bez ikakve ideje kako da bilo sta promeni u mecu. Jeste mozda sam Novak bio malo bolji u Pekingu, ali ne verujem da moze da nacini Nadala gorim od veceras, jer Rafa svakako nije bio ovakav iz cista mira.. Stoji i podloga koja ne odgovara Nadalu i sve, ali opet.. a kad sam vec kod iste, jos jedna stvar koja me fascinira je ta da nekome moze biti dosadno kada igraju Novak i Rafa. Citam te neke postove od veceras i onda se setim nekih sms-ova koje sam razmenjivao u toku meca, gde se pricalo o savrsenstvu tenisa i kakav je to spektakl kada gledamo njih dvojicu.. Veceras nije bio toliki, jer kako rece @NI, za dobar mec su potrebna dvojica raspolozenih igraca, ali one razmene, defanzive, napadi iz istih.. to je za moje shvatanje tenisa savrsenstvo istog. Uzivanje. Simfonija. Njihove meceve bih gledao po ceo dan bez prestanka, samo neka vrte.. mozete voleti taj stil ili ne, ali to sto su njih dvojica u stanju odigrati, niko pre njih nije, a verujem da niko nece biti u stanju ni posle njih.

                  Trece, samo da kazem da sam oplakao dok sam citao vase komentare, peci, nota, prskaj.. ma svi ste genijalni

                  HVALA TI NOVACE I DA NAM I SLEDECE GODINE OVAKO PRSKAS PJESKE RUTINSKI!!!! A sledece godine ocekujem grupu "Dodji Rale, da popravimo H2H"

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Dajte šta ima još....
                    nije jos 23. zuris

                    dakle, izjednacio je svoj drugi naj niz od 22-0 (kveri, bersi - porto, i.vels)...onaj 43-0 je jos miljama daleko...samo lagano
                    ima takodje i 20-0 u dvorani (jos od kverija u bersiju)... federer ima 24-0 mislim, treba provjeriti...a mrzi sad me da kopam za lendla, bekera, samprasa i komp.
                    104. indoor pobjeda...i tu puce stotka
                    70. mec protiv projekta zvanog fedal
                    110. mec protiv nekog spanskog igraca
                    61. mec u glavnom gradu engleske (vimbl, mast.kup, kvins i olimp.) ...

                    Spoiler
                    karte za dejvis nabavljene, sektor 420...lagano krece pakovanje
                    pa da se sezona zavrsi sa stilom

                    Comment


                    • Ni.
                      Lepo sam juče rekao u dva seta. :-)
                      Kladionice retko kad pogreše a i moj instinkt.
                      Jednostavno Novak kad igra dobro to se vidi iz Aviona i tad sam siguran da uvek može do kraja.

                      Comment


                      • Last edited by Duka; 12-11-13, 08:57.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sreo Novak Rafaela na ATP listi.
                          ‚‚Koji ti ono beše?" - upita Novak

                          ranojutarnji bezvezni vicevi
                          sigpic

                          Comment


                          • Može shvatiti ko kako želi ali biti prvi i biti najbolji dva su različita pojma, po mom mišljenju i dvije različite osobe. Nadalu sve čestitke za sve što je prikazao ove godine, ali i većem dijelu te godine Novak je bio jako loš, imao je nekoliko kikseva i neočekivanih poraza koji su ga doveli tu gdje jeste. Ali sve što je Novak uradio posle US Opena je nevjerovatno
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Spoiler
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Brojimo li?

                              Za:


                              -22. pobedu u nizu
                              -72. pobedu u sezoni
                              -541. pobedu u karijeri
                              -3. trofej WTF

                              i za
                              -17:22... malo i da
                              Originally posted by miloolja View Post


                              Sve si ostvario
                              23. u nizu
                              72. u sezoni
                              541. u karijeri
                              3. trofej WTF
                              i
                              17:22

                              A sada još samo 2xDC pa tutanj negde u trope do sledećeg ceđenja sa naše strane


                              Originally posted by cssr View Post
                              nije jos 23. zuris
                              Ma kakvi žurim, ovo je pre lapsus calami... a da sam htela da požurim stavila bih 24-ta u nizu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Last edited by Bokimajsta; 12-11-13, 13:54.

                                Comment

                                Working...
                                X