Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nzm za vas,ali ja ocekujem proslogodisnje finale da izjednacimo rez u duelu sa Federerom

    Comment


    • Iskreno se nadam da će biti tako. Neka pegla H2H sa Rafom sledeće godine.
      Н. Ђ.

      Comment


      • Comment


        • ^
          Ponnesi hranu za golubove.
          Pozdrav iz sektora 201
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            ^
            Ponnesi hranu za golubove.
            Pozdrav iz sektora 201
            ja cu ti raditi o glavi, ja sam 401
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              ja cu ti raditi o glavi, ja sam 401
              Zabranjeno unosenje tvrdih predmeta u Arenu
              Gadjanje smokijem i cipsom dozvoljeno
              sigpic

              Comment


              • U poslednje vreme sam sve vise misljenja da je Novaku daleko teze odrzati psihicku motivaciju, nego fizicku. U smislu da cesce igra duze meceve koje bi mogao dobiti znanto brze kada bi se moivisao da podigne nivo igre kad zatreba kroz ceo mec... Nekako mi deluje da mu je dodatni fizicki napor laksi nego dodatna motivacija za duzu igru u NI-jevoj 5. brzini, narocito u mecevima koja bi na papiru trebao lako da dobije. Sto su prakticno svi mecevi osim Top4 + Ferrer...

                Comment


                • Ovaj mec se morao odigrati, iako nije odlucivao o nicemu. Moglo je kalse i brze da se zavrsi ali to ne bi bio on kada ne bi nesto komplikovao . Sutyra sledi ono pravo, borba za poslednji ATP trofej u sezoni. IDEMOOOO NOLEEEE !

                  Comment


                  • bravo Noxon





                    Comment


                    • Novak se malo opusti,i pingvin se ponadao


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Humanitarna akcija: Ðoković daruje decu odećom!

                        Projekat "Odeća za osmeh" koji naš as sprovodi sa kompanijom Uniklo, namenjen je deci izbeglicama, kao i romskoj deci, a zamišljena je tako da svako dete "kupi" ono što mu se dopadne sa vaučerom koji sam napravi
                        Dvodnevna humanitarna akcija za decu “Odeća za osmeh” japanske kompanije “Uniklo” u saradnji sa japanskom nevladinom organizacijom ACC i svetskom teniskom zvezdom Novakom Ðokovićem otvorena je u Dečjem kulturnom centru u Beogradu.


                        Akciju je otvorio ambasador Japana u Srbiji Masafumi Kuroki poželevši mališanima, kojih je bilo više stotina, da vredno uče i da ostvare svoje snove kao što je to uspelo Ðokoviću.

                        - Projekat je pre svega namenjen deci izbegloj od konflikata u regionu, kao i romskoj deci. Zamišljeno je da se deci pruži mogućnost ”kupovine’‘ odeće po izboru, odnosno da svako dete kupi ono što mu se dopadne” – rekao je japanski ambasador agenciji Tanjug.
                        Prema zamisli organizatora u improvizovanom butiku kompanije “Uniklo” deca će danas i sutra kupovati odeću specijalnim vaučerima koje su sama pravila, a posle toga će imati priliku da upoznaju tradicionalne japanske veštine poput kaligrafije i origamija.

                        Oba dana deci će se putem video poruke obratiti Novak Ðoković, a ona će izvesti muzičku predstavu u svojoj novoj odeći.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Danas za Stanislava mozda i najvazniji mec karijere, za Novaka samo jos jedan dan na poslu.
                          Posao treba odraditi profesionalno. Za vreme meca prijateljstvo ne postoji. Nicega vise osim fer ponasanja sportisti dolicnom. Nadvisiti umecem i voljom, hladne glave sa srcanoscu kad ustreba.
                          Izdrzi Novace jos dva meca u tudjini, a potom dodji da te tvoji na tvome, do DC pehara donesu.
                          sigpic

                          Comment


                          • CCCC a i ovi Japanci,kad nekog zavole ne pustaju
                            Sve se moze organizovati dostojanstveno i lepo,jos dodje i covek ambasador tj. Njegova exelencija.
                            A posle se pojavi neki lopov (zamisli iz opstine Stari Grad) sa pedigreom mamlaza,u zivotu zna samo da krade i da demagogiju prodaje koji kaze kako Djokovic(i) nije nesto platio... neku kiriju.
                            Last edited by AIRBORNE; 10-11-13, 11:05.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Idemo Nole, pa ako treba i u tri seta. Izgleda da na ovom turniru tako mora..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Idemo Nole, pa ako treba i u tri seta. Izgleda da na ovom turniru tako mora..
                                Danas ne sme u tri, trebamo i mi navijaci malo odmoriti

                                Comment

                                Working...
                                X