Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili budes Gospodin Covek i predjes preko toga... Jer te ne dotice jer si iznad toga/njih...

    Comment


    • Slazem se ali postoji nesto sto se zove cista provokacija i atak na tvoj mir i energiju. Kad bi ti isao ulicom i svi ti govorili i vristali na tebe da si ti debeo i unosili ti se u facu ( cak iako nisi ili te zabole) ne mozes mi reci da te to ne bi doticalo. Nema gazenja bre!
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Izbegavam TV jer mi vredja mir i inteligenciju, isto vazi i za sve ostalo sto ide po tom sablonu... A to o cemu ti pricas bi bila anarhija, to je vec druga prica. Prosla me je faza kad bih agresivno odgovarao na provokacije, forum je umnogome pomogao... Nasmejem se uz komentar - Nemoj ni da pokusavas... - ili bez komentara ako je pokusaj provokacije toliko plitak i neinteligentan...

        Comment


        • Totalno se slazem sa svime sto si napisao, ali postoji neka granica. Ne mozes se na to samo nasmejati i ostati u njegovoj emisiji.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Slažem se da nije uredu, i na Novakovom izrazu lica vidjelo se da se nije osjećao prijatno u tom trenutk, ali kao što Vanja reče, Novak je iznad toga, ne pada na te niske udarce i provokacije, ipak ljudi moji trebate shvatiti da svi na naš narod gledaju drugačije, to je uvijek tako bilo i biti će.
            Smatraš li da bi čovjek kao Novak ustao i otišao iz emisije, da li uz njegov lik i djelo ide tako nešto, pa naravno da ne. Nije to u njegovom stilu, veći je on od ovih sitnih lupeža koji postavljaju ovakva i slična pitanja!
            Last edited by proudNolee; 28-10-13, 15:22.
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Ne svidja mi se sto nastavljam o ovoj temi, ali jace je od mene kad sam tvrdoglavi debil. Jel mislis da bi Novak i dalje trebao da bude iznad svega kad bi mu rekao J''''m ti mater, glupane, tvoja porodica je bezvredna gnjido mala. Jel bi i tada trebao da ostane? Ok, ne mora on uopste da ode iz emisije, ali matori ne mozes samo da se nasmejes i nastavis da odgovaras na pitanja. Zato nazivaju sad avione po njemu, koriste ga za neke glupave MTV reklame, sto je dosta dosta je.
              Hocu da se fokusira na tenis i na dobrotvorne akcije ( hvala bogu pa je tu Jelena). Sta vi mislite zasto mu se desilo sve ovo sto mu se desilo ove sezone?
              Nemojte posle da se zalite zasto mu je umoran pogled i gde su mu misli.
              Zato sam ja uvek postovao Rogera, jer koliko god da su od njega napravili marketing, on je ipak bio savrsena osoba za to, svajcarski robot koji se nece upraljati nigde niti izblamirati.
              Ovako ako nastavi ocekujem da ce reklamirati Trojan kondome.

              Na sve strane se smeje i sa svima pokusava da bude dobar.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Kad me je prošao bes zbog ovakvog pokušaja voditelja, zaključila sam da je Novak postupio ispravno.
                Uspešan sportista, inteligentan i dovoljno obavešten da može o mnogo čemu da polemiše, poliglota, nadasve pristojan, ovom svojom reakcijom ponizio je voditelja više nego da je teatralno napustio studio, ili da se ne daj bože posvadjao sa dotičnim. U suprotnom bi samo dao još materijala da o nama misle to što inače misle.
                Verovatno mu je mnogo pomogao i tenis, mehanizmi koje inače koristi za kontrolu emocija i samokontrolu.
                Ja se sigurno ne bih suzdržala, pozvala bih ga da poseti Srbiju, egzotičnu zemlju kanibala u kojoj ljudi nose kacige i pancire zbog zalutalih metaka.
                Last edited by jagodica; 28-10-13, 16:19.
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Vidi boga ti, a baš taj video koji sam postavila http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1116208 nema to poslednje pitanje, mada iako sam sve do tada razumela, moj siromašni francuski mi ne bi dozvolio da razumem šta je to poslednje izazvalo pre svega reakciju publike.
                  No, ni prvi, ni poslednji put.
                  Slažem se i sa Vanjom i sa prskaj -em (izem ti ovaj nik )... ali jedna stvar je presudna, mislim na ove neprijatne događaje i pitanja, na neočekivane zamke, koji idu uživo... mora čovek da bude stvarno maher, bezobrazan prilično, brz na jeziku i lajav da bi odgovorio na vreme i sa opet određenom merom.. teško je to.. a da ne ispadne seljak, budala, ratoboran... a opet da ih spusti na zemlju... Tu je opet i ne baš perfektno baratanje stranim jezikom... Samo treba jednom pokazati i onu negativnu stranu, čisto da se zna da ne može baš svaka šuša da ... po njemu...
                  Ja bih mu sve po spisku, garant, ali to sam ipak ja... anonimus i nebitna.
                  Last edited by miloolja; 28-10-13, 16:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ne svidja mi se sto nastavljam o ovoj temi, ali jace je od mene kad sam tvrdoglavi debil. Jel mislis da bi Novak i dalje trebao da bude iznad svega kad bi mu rekao J''''m ti mater, glupane, tvoja porodica je bezvredna gnjido mala. Jel bi i tada trebao da ostane? Ok, ne mora on uopste da ode iz emisije, ali matori ne mozes samo da se nasmejes i nastavis da odgovaras na pitanja. Zato nazivaju sad avione po njemu, koriste ga za neke glupave MTV reklame, sto je dosta dosta je.
                    Hocu da se fokusira na tenis i na dobrotvorne akcije ( hvala bogu pa je tu Jelena). Sta vi mislite zasto mu se desilo sve ovo sto mu se desilo ove sezone?
                    Nemojte posle da se zalite zasto mu je umoran pogled i gde su mu misli.
                    Zato sam ja uvek postovao Rogera, jer koliko god da su od njega napravili marketing, on je ipak bio savrsena osoba za to, svajcarski robot koji se nece upraljati nigde niti izblamirati.
                    Ovako ako nastavi ocekujem da ce reklamirati Trojan kondome.

                    Na sve strane se smeje i sa svima pokusava da bude dobar.
                    Jednom sam pre nekog vremena napisao da je njegova, licno njegova, tj. ono sto on o njoj misli na tu temu, misija i zelja u zivotu da bude uspesan teniser i da ucini sve sto moze da povrati kakava takav normalan pogled sveta na Srbiju, verovatno i Balkan sveukupno... Zato su on i momci iz Hrvatske tako dobri, nema puno nazalost momaka iz Bosne i ostalih zemalja... Uspeh u tenisu kakav mi njemu zelimo i kakav on sigurno moze da postigne u nekoj meri ne ide sa njegovom drugom zeljom. I to ce tako ostati... Veliki je covek i to je nesto na sta mozemo da budemo ponosni. Ne zbog nas u smislau to je nesto sa cime se mi poistovecujemo, nego zato sto mozemo visokog cela da kazemo - ima medju nama velikih ljudi na koje se mozemo i trebamo ugledati.

                    Ponavaljam ovo stalno, ali njegov uspeh u 2011. je prevazisao sva moja dotadasnja ocekivanja - koja su basically bila jos 2 slema i negde 10-12 Masters titula ukupno do kraja karijere... Cisto da ne ostane one-slam wonder, sto definitivno nije. Naravno, apetiti su malo porasli i to tako i treba, ambicija ne sme da utihne, ali imam uvek u vidu i prethodna ocekivanja, sve sto on radi sa strane i zato sam zadovoljan svaki put kad ga vidim na terenu. Zelim mu jos 10 GS titula, jos 15 Mastersa i sve ostalo do kraja karijere jer on to nesumnjivo moze da izvuce ako se fokusira samo na tenis. Ali njemu to ocito nije apsolutni prioritet. Sto takodje cenim kod njega i gledam na to kao dobru stvar, iako je to sa sportskog stanovista sve samo ne dobro...

                    Comment


                    • Ne znam... Ne moze taj voditelj da se vadi na ono ''to je nas smisao za humor'' nema humora u toj recenici. Ta recenica je apsolutno nepotrebna kada se pogleda ono o cemu su razgovarali neposredno pre toga. A i vidi se kako je publika reagovala na tu njegovu recenicu.

                      Novak je dobro reagovao. Zasto na provokaciju uzvratiti besom ili bilo kakvom reakcijom osim cutanja.

                      Sto se mene tice ovo je odlicna reakcija. Zasto da se menja ? Samo da pokaze i da on ume da bude opasan? Ono sto vidis kod Novaka je ono sto dobijes. Takav je uvek bio takav ce i ostati. Ljubazan kulturan a na provokacije ne reaguje. Bar ja nisam video neke njegove reakcije sem da precuti.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Svakako nije trebalo burno da reaguje. Pokavio bi svoj imidz da je isamarao voditelja sto rece prskaj. Iako bi se vecina nas ne bi suzdrzala i hebala bi tom voditelju sve po spisku on je reagovao smireno. Tako i treba da radi.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 28-10-13, 22:05.

                        Comment


                        • Izgleda da je Jelena trudna. Novak ce postati otac. Sada se vidi zasto Novak nije pruzao dobre partije, radio je na nesto vaznijem od tenisa

                          Comment


                          • Gde si to pronasao?


                            Sent from my GT-S6810P using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Velja_JA View Post
                              Gde si to pronasao?


                              Sent from my GT-S6810P using Tapatalk
                              FB

                              Nije 100% tacno, ali to je objavila najveca Novakova fan stranica ...

                              Comment


                              • A gde ima dima i malih Djokovica :-)

                                Sent from my GT-S6810P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X