Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=danilo994 link=topic=478.msg65373#msg65373 date=1242903243]
    [quote author=Layzick link=topic=478.msg65342#msg65342 date=1242895160]
    Iskreno ne pratim nesto tenis,ogadio mi se,pogotovo zbog ovih nasih igraca al eto dosao sam cisto da vam podelim te + da prestanete da pricate o karmi jer volim da citam ovde neku normalnu diskusiju......
    [/quote]
    ogadio ti se zbog nasih igraca?...meni se recimo gadis TI...kakva slucajnost...
    [/quote]

    Kakav si ti "car" ......inace ogadio mi se zbog Noleta,Ane i Jelene da preciziram,Zimonjic je za sve njih gospodin i takvom coveku mogu da se divim,Tipsa je kralj jer je spontan maximalno i ne uzbudjuje se zbog gluposti......

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Layzick link=topic=478.msg65393#msg65393 date=1242906969]
      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg65373#msg65373 date=1242903243]
      [quote author=Layzick link=topic=478.msg65342#msg65342 date=1242895160]
      Iskreno ne pratim nesto tenis,ogadio mi se,pogotovo zbog ovih nasih igraca al eto dosao sam cisto da vam podelim te + da prestanete da pricate o karmi jer volim da citam ovde neku normalnu diskusiju......
      [/quote]
      ogadio ti se zbog nasih igraca?...meni se recimo gadis TI...kakva slucajnost...
      [/quote]

      Kakav si ti "car" ......inace ogadio mi se zbog Noleta,Ane i Jelene da preciziram,Zimonjic je za sve njih gospodin i takvom coveku mogu da se divim,Tipsa je kralj jer je spontan maximalno i ne uzbudjuje se zbog gluposti......
      [/quote]

      potpisujem
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment





      • [/quote]
        :o
        [/quote]

        je l' ti je cudno sto imamo RF kackete,sto smo ih nosili ili sto su nam dobacivali?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg65391#msg65391 date=1242906664]
          [quote author=danilo994 link=topic=478.msg65386#msg65386 date=1242905899]
          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg65378#msg65378 date=1242904569]
          moram samo da prokomentarisem da ako mislite da smo mi jedini koji ne vole svoje sportiste,da se zestoko varate...federerov forum je prepun Spanaca koji ne podnose Nadala,a obozavaju Rogera,Britanaca koji ne podnose Murray-a itd.
          [/quote]
          jebote, kad moram ovako pricam, njemu su odvratni svi nasi teniseri, nije rec o pojedincima...jebote, upsesni su a nasi su...dajte bar malo da ih postujemo, ako ih ne volimo...a znaci to je sasvim prirodna stvar da spanci mrze nadala a obozavaju federera...to je patologija za mene ma sta god vi mislili o tome, mada je to sad druga prica...i ako mrze nadala svakako da podrzavaju svoje ostale tenisere...jebote, a ti bojana opet pominjes to isto, a ako cemo realno, nema puno veze s ovim o cemu smo pricali...iznerviram se zbog likova koji nisu vredni toga...a zbog cega...taj lik koji je dao tu izjavu sigurno ne bi puno znao o pravilima tenisa da kod nas tenis nije dostigao takav nivo popularnosti...zahvaljujuci kome?...treba da se vratimo 4 godina u nazad i da se zapitamo ko smo i sta smo bili u tenisu...odmotajte klupce, shvaticete neke stvari i vrednosti koje se moraju


          [/quote]
          :o
          [/quote][/quote]
          meni nije cudno...
          [/quote][/quote]
          kod mene nema potrebe za cooling sistemom...hladan sam, i mirne glave pisem postove, mozda se takav utisak ne stice ali tako je...
          dobro, nisam procenio dobro na koji si post uzvratila repliku, ali to ne menja sustinu koju sam hteo da kazem, i manje sam se obracao tebi, vec pozamasnoj skupini ljudi u nasoj zemlji...
          ljudi su uglavnom poceli da su razumeju u pravila tenisa, neki malo vise, neki malo manje...zavisi od interesovanja pojedinaca...meni je samo zao sto nasi ljudi ne shvataju nase mogucnosti...i materijalne i demografske...tuzno je sto ljudi gaze sve sto srpsko a pozitivno...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            iskreno ono sto mene najvise iznervira je da neko dovodi u pitanje moj patriotizam samo zato sto ne volim Djokovica
            od kad stoji znak jednakosti izmedju navijanja za Djokovica i patriotizma? ???

            a slazem se sa tobom da mi sami ne shvatamo nase mogucnosti :-\
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg65397#msg65397 date=1242908015]
              iskreno ono sto mene najvise iznervira je da neko dovodi u pitanje moj patriotizam samo zato sto ne volim Djokovica
              od kad stoji znak jednakosti izmedju navijanja za Djokovica i patriotizma? ???


              a slazem se sa tobom da mi sami ne shvatamo nase mogucnosti :-\
              [/quote]

              Cela poenta price......bojana svaka cast!

              Comment


              • [/quote]
                ako je pojedinac u pitanju mogu da razumem...ali smuciti se nekome sport zato sto su nasi uspesni u njemu je stvarno...pa ne znam koju rec da upotrebim...
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • [/quote]
                  ako je pojedinac u pitanju mogu da razumem...ali smuciti se nekome sport zato sto su nasi uspesni u njemu je stvarno...pa ne znam koju rec da upotrebim...
                  [/quote]Ta rec verovatno ne postoji, stvarno mi nije jasno kako neko ne moze da ceni ono sto nasi rade! Ajde da nas ima 200 miliona i da smo veliki ko Rusija pa i da razume covek, ali ovako stvarno nemam reci.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Poenta je da ja njih(jeca,ana i nole) ne cenim kao ljude a uspeh i nacionalnost nemaju nikakve veze sa time......Ne cenim ni Roddicka pa me ovde niko ne napada zbog toga....

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Layzick link=topic=478.msg65411#msg65411 date=1242912398]
                      Poenta je da ja njih(jeca,ana i nole) ne cenim kao ljude a uspeh i nacionalnost nemaju nikakve veze sa time......Ne cenim ni Roddicka pa me ovde niko ne napada zbog toga....
                      [/quote]
                      Veliki posa sto ih ti ne cijenis.
                      Zasto ???
                      Novak je dobra osoba,harizmatican,duhovit,ne vidim razlog,zasto ga neko ne bi cijenio,sigurno je kao osoba uz Nadala i Blejka najbolji na turu.
                      A sto se mene tice,moj je pa da je od govana,a nije ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Zasto ih ja ne cenim iskreno moja stvar,odgovaram na ove provokacije jer sam prozvan u kontekstu anti srbina i patriote,jednostavno naucite da postujete tudje misljenje cak iako se ne slazete sa njim......probajte mozda vam se cak i svidi.....

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=Layzick link=topic=478.msg65417#msg65417 date=1242913478]
                          Zasto ih ja ne cenim iskreno moja stvar,odgovaram na ove provokacije jer sam prozvan u kontekstu anti srbina i patriote,jednostavno naucite da postujete tudje misljenje cak iako se ne slazete sa njim......probajte mozda vam se cak i svidi.....
                          [/quote]
                          U redu,tvoje misljenje i treba ga postovat,da stavimo tacku ;)
                          sigpic

                          Comment





                          • [/quote]
                            :o
                            [/quote]brate ispred mene na mecu karlovic kubot(centralni teren) su sedela dva coveka otprilike po 30 god i pitala me da li znam gde je centralni teren i koji mec se igra na njemu..toliko o tome..

                            Comment





                            • [/quote]
                              :o
                              [/quote]brate ispred mene na mecu karlovic kubot(centralni teren) su sedela dva coveka otprilike po 30 god i pitala me da li znam gde je centralni teren i koji mec se igra na njemu..toliko o tome..
                              [/quote]

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                nole,lako u prvom kolu...nije se moglo da vidi koliko je spreman,kada se ekvadorac povredi i preda mec...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X