Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno iz razloga sto i NADAL i Federer igraju u divnom gradu zvanom BASEL

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Otkud sada Valensiju, zar nije bilo priče za Bazel?
      Salili smo se u toku Shangaia da treba da prijavi Valensiju , iskreno se nadam da nece igrati nista vise od toga sto je prijavio.
      Last edited by Maxx-a; 15-10-13, 16:07.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Salili smo se u toku Shangaia da treba da prijavi Valensiju , ikreno se nadam da nece igrati nista vise od toga sto je prijavio.
        Ma ok. to, ali znam da je bilo priča da će da ide u Bazel!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • I ja mislim da mu je previše da u mesec dana odigra Bazel/Valensiju, Pariz, WTF, pa DC, sve nedelja za nedeljom..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • To su bila nasa nagadjanja i ovo je prilicno naporan raspored zbog DC
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              I ja mislim da mu je previše da u mesec dana odigra Bazel/Valensiju, Pariz, WTF, pa DC, sve nedelja za nedeljom..
              I ako su mu ti bodovo trenutno jako potrebi, i ja mislim da je previše, ali kontam da i on tako razmišlja, i da neće biti ništa od toga!
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by Maxx-a View Post
                To su bila nasa nagadjanja i ovo je prilicno naporan raspored zbog DC
                Ok ovo ovdje su bila vaša nagađanja, ali čitala sam na drugim sajtovima da postoji mogućnst da će igrati Bazel!
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Moje neko misljenje je da treba da odigra ovo sto je prijavio + DC.
                  Jeste lepo zavrsiti godinu kao prvi na svetu,ali realno sanse su male,istrosice se mnogo,zasto bi rizikovao.
                  Mislim da je najbolje da odigra ove turnire vrhunski i onda zestoko da se sprema za odbranu AO.
                  Mislim da mu je to bitnije,da pocne novu sezonu sto bolje,docice prvo mesto.
                  Ne znam, to je neko moje vidjenje,videcemo sta ce Nole i njegov tim odluciti
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ma kakvi da prijavi... pa onoliko odmarao kada mu vreme nije bilo a sada mora da misli pre svega na WTF i DC.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Na rijekama na kojima sam pecao krapa ni na vidiku, a u Skadarskom jezeru pastrmke nidje, ali i velicina, ukus, gradja sve mi igra, tako da mijesas
                    Kakva je situacija sa jeguljama? Sećam se delikatesne marinirane sa domaćim kiselim mlekom na obali Skadarskog jezera....mmmmm...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja se iskreno izvinjavam ako cu sad napisati nesto sto je gomila ljudi vec ispisala - u sta ne sumnjam, slabo sam ovde zadnje vreme, gomila obaveza, a motosport odeljak mi je ipak prioritet... Sad sam pogledao par stvari trenutno i doneo neke zakljucke...

                      Novak zaostaje 2000 poena za Nadalom u trci trenutno. Nadoknadio je oko 850 poena u ova 2 turnira. Na raspolaganju je jos 2500 u vidu WTF i Pariza. Nije nerealno ocekivati da Nadal osvoji manje od 500 poena (recimo SF u Parizu i samo jedna pobeda u grupi na WTF, sto mu se znalo desiti i ranije jako lako i da ne igra Basel ipak, sto ostaje da se vidi), videvsi koliko problema ima u igri, sto je svakako posledica umora. Novaku DC moze dosta pomoci, jedino ostaje pitanje turnira 500, nisam bas najbolje skontao sta se tu dogadja i mora li da igra Basel da ne bi rizikovao da mu se ne racunaju. U tom slucaju bio bi pametan da tamo ode sa pola gasa, pokupi 100 poena i stekne pravo da zadrzi sve ATP 500 poene, a fokusira se na Pariz i London...
                      Last edited by Vanja #66; 15-10-13, 20:16.

                      Comment


                      • Ђока је брат <3


                        али и Столе је <3

                        Comment


                        • Ljudi ima li neko ko zna kada izlaze u prodaju karte za finale DC?
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Karte verovatno sledeće nedelje.


                            A evo i našeg delije...

                            I dok se pomalo odmaram izmedju turnira, iskoristio sam priliku da obidjem istorijsko selo Rokbruna... Po prvi put!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Ja se iskreno izvinjavam ako cu sad napisati nesto sto je gomila ljudi vec ispisala - u sta ne sumnjam, slabo sam ovde zadnje vreme, gomila obaveza, a motosport odeljak mi je ipak prioritet... Sad sam pogledao par stvari trenutno i doneo neke zakljucke...
                              Novak zaostaje 2000 poena za Nadalom u trci trenutno. Nadoknadio je oko 850 poena u ova 2 turnira. Na raspolaganju je jos 2500 u vidu WTF i Pariza. Nije nerealno ocekivati da Nadal osvoji manje od 500 poena (recimo SF u Parizu i samo jedna pobeda u grupi na WTF, sto mu se znalo desiti i ranije jako lako i da ne igra Basel ipak, sto ostaje da se vidi), videvsi koliko problema ima u igri, sto je svakako posledica umora. Novaku DC moze dosta pomoci, jedino ostaje pitanje turnira 500, nisam bas najbolje skontao sta se tu dogadja i mora li da igra Basel da ne bi rizikovao da mu se ne racunaju. U tom slucaju bio bi pametan da tamo ode sa pola gasa, pokupi 100 poena i stekne pravo da zadrzi sve ATP 500 poene, a fokusira se na Pariz i London...
                              Mislim da je cetvrtak zadnji dan do kada moze da zatrazi WC za Bazel ili manje verovatnije Valensiju. Iako je konkurencija u Valensiji slabija po meni treba da prijavi Bazel i to iz dva razloga. Prvi je naravno borba za prvo mesto a drugi sto posle dve titule ima mnogo vece samopouzdanje nego Nadal koji je sad najranjiviji i koji verovatno nece osvojiti nijednu titulu do kraja sezone. Cak sta vise Novak moze da bude ponovo prvi posle Bazela pod uslovom da ga osvoji a Nadal izgubi u polufinalu od Delpa recimo.
                              Naime u jednoj sezoni se racunaju samo 6 najboljih rezulata iz tzv. "non-mandatory" turnira a Bazel ce Nadalu biti 7. To prakticno znaci da ako Nadal osvoji Bazel nece dobiti 500 poena vec 350 jer ce mu biti brisano 150 poena sa Vina Del Mar turnira. Ukoliko dogura do finala dobice 150 poena (300 Bazel - 150 Vina Del Mar) a ukoliko bude porazen u polufinalu dobice svega 30 poena (180 Bazel - 150 Vina Del Mar) tako da ako Novak osvoji Bazel a Nadal izgubi u polufinalu precice ga na ATP listi za 70 poena. Ali kao sto rekoh na pocetku treba prvo da dobije WC a onda sledi jos tezi zadatak da osvoji titulu mada iskreno sumnjam da ce igrati tenis sledece nedelje.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Praštaj mojoj malenkosti što pogrešno shvatih ova kuckanja.
                                Sve sto sam napisao ne poricem,ali ne znam otkud ti da volim Nadala.Decko je sampion koji se ne radja i borac,ali ja ga opet ne volim.Ne znam zasto si se okomio na mene,ali dobro

                                Comment

                                Working...
                                X