Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Novak nema milosti .. Sta da se radi, i meni je drag Delpo ali Novak je morao ovo da osvoji da vrati samopouzdanje ..
    Ma znam, i uvijek uz Novaka, ali samo kažem da je i DelPo toliko dobar i pozitivan lik, njegova igra i forma su u usponu, i jednostavno mi je žao što nikako da uzme taj prvi masters, nadam se da će i to uskoro doći, zaslužio je. Ne volim kada igraju jedan protiv drugog!
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      I dalje mi ovaj dan nije potpun, koliko mi je drago zbog Novaka toliko mi je žao zbog Delpa Ne mogu da prežali činjenicu da je ova titula došla upravo protiv njega!
      Ma daj, ti i Novak preterujete sa tim saosećanjem za Delpa..
      meni nije ni malo žao..
      Last edited by jagodica; 13-10-13, 18:22.
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Definitvno nastavljam tradiciju i ne gledam vise Novakova finala Sva ih je dobio ove sezone. Jedino koje sam gledao je finale AO kao sto sam gledao i preostala dva GS finala. Svaka cast majstore, sad sa uzivanjem da sacekam reprizu, nema nista lepse.

        Hvala ti legendo uz tebe se uvek lakse ulazilo u radnu nedelju, nadam se da ce tako ostati jos jedno barem 4 godine
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          Ma daj, ti i Novak preterujete sa tim saosećanjem za Delpa..
          meni nije ni malo žao..
          U tome i jeste Novakova suština, jbg ima nešto i iznad tenisa, nešto što je važnije, pokazao je to Novak bezbroj puta!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Sve ove godine moj tim je uz mene, mnogo sam im zahvalan na svom trudu i ljubavi koju mi pruzaju. Hvala i svima vama #NoleFam sirom sveta koji me pratite i bodrite bez obzira na vremensku zonu. Presrecan sam!


            Azijata u Uniqlo opremi primetila sam u više navrata da bodri Novaka pored samog izlaza na teren (tamo odakle su igrači izlazili). Ko je on?

            Last edited by miloolja; 13-10-13, 18:44.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • * * *


              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dje je Zile da nas spusti na zemlju?
                sigpic

                Comment



                • Na SK 1 pocinje repriza danasnjeg finala.E, sad cu lepo mirno da odgledam
                  Ne moze da mi bude zao sto Delpo nije osvojio.Dobar je,ali neka osvaja preko nekog drugog a ne preko Noleta
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Tako je Petra, a jel vam bilo zao i Mareja tako kada ga je Nole "prao" u GS finalima ??? Novaku verovatno jeste, pa je onda odlucio da Skotlandjanin preko njegove grbace osvoji prvi GS ... znate kad bi se to desilo Federeru ili Nadalu ??? NIKAD ....
                    Nikog nikada ne sazaljevajte, ja Del Potru ne zelim da uzme niti jedan masters u karijeri iz najjednostavnijeg razloga : jer ako ga on uzme to automatski znaci da ga Novak nece uzeti .... moze da uzme neki na kom Novak ne bude igrao
                    Del potro ce pre ili kasnije uzeti neki masters mozda vec naredni u Parizu, ali ne treba ja niti iko odavde iz Novakovog tabora a ni Novak sam da prizeljkuje to ...
                    Naravno kada sam napisao ovo "nikog nikada ne sazaljevajte" mislio sam na teniske igrace i njihove teniske neuspehe-poraze ... da me neko ne shvati pogresno ...
                    Last edited by Sandugp; 13-10-13, 23:33.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • samo jedno mi se jako dopada u ovih 14 dana tenisa u kini,a to je veliki napredak na mrezi i bas taj segment je falio u Noletovoj igri da bude pravi terminator u igri

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Tako je Petra, a jel vam bilo zao i Mareja tako kada ga je Nole "prao" u GS finalima ??? Novaku verovatno jeste, pa je onda odlucio da Skotlandjanin preko njegove grbace osvoji prvi GS ... znate kad bi se to desilo Federeru ili Nadalu ??? NIKAD ....
                        Nikog nikada ne sazaljevajte, ja Del Potru ne zelim da uzme niti jedan masters u karijeri iz najjednostavnijeg razloga : jer ako ga on uzme to automatski znaci da ga Novak nece uzeti .... moze da uzme neki na kom Novak ne bude igrao
                        Del potro ce pre ili kasnije uzeti neki masters mozda vec naredni u Parizu, ali ne trebam ja niti iko odavde iz Novakovog tabora a ni Novak sam da prizeljkujem to ...
                        Naravno kada sam napisao ovo "nikog nikada ne sazaljevajte" mislio sam na teniske igrace i njihove teniske neuspehe-poraze ... da me neko ne shvati pogresno ...
                        hoces reci da je Novak pustio Mareja u finalu u Londonu ove godine??

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          samo jedno mi se jako dopada u ovih 14 dana tenisa u kini,a to je veliki napredak na mrezi i bas taj segment je falio u Noletovoj igri da bude pravi terminator u igri
                          Danas pre svega pametno odigrano na mrezi, u vecini slucajeva slao je lopticu na bekhend Del Potru znajuci da tu ne moze lako da probije, da je slao te iste loptice na drugu stranu pitanje je da li bi imao toliko veliki procenat na mrezi...

                          Comment


                          • Originally posted by SaleRado View Post
                            hoces reci da je Novak pustio Mareja u finalu u Londonu ove godine??
                            Nemam vise snage zaista ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Nemam vise snage zaista ...
                              ja ne mislim tako...moze Novak da bude dobar koliko hoce ali mislim da kad izadje na teren samo zeli da dobije protivnika preko puta mreze...seti se kako je dobio Viktora u Majamiju cini mi se one cuvene 2011...u drugom setu nije mu dao ni gem, pa da je tako kao sto ti kazes pustio bi prijatelju iz DK da uzme bar gem...

                              Comment


                              • Druze, ne mislim ja da on bukvalno pusta - poklanja i slicno ... Vec samo da u podsvesti ima nesto - kao friend mi je i slicno ...
                                I od velikih igraca danasnjice jedino Novak kada nekog uhvati u masinu nema taj kiler instinkt da ga samelje do kraja, vec u velikom broju slucajeva spostvenom zaslugom vrati protivnika u zivot ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X