Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu. Razocarao me Andy. Svi znamo da je nesto bilo... Nikada se oni nisu voleli ali da pricas o tome tako javno i jos sprdas coveka da bi ispao zabavan i kul... Stvarno jadno sa njegove strane. Stvarno jadno.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Ma ko obraca paznju na Rodika

      Da mu nije onog servisa, ne bi nista napravio .. Voleo sam da ga gledam, ali mi se nije svidjalo njegovo ponasanje. A pogotovo kada se sastajao sa Novakom. Jos pamtim ono kada ga je prozivao sto je predao u Australiji mec zbog one vrucine.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Ma , za mene samo servis, pa cak ni njime nije mogo do W, epic mec lopta ,poslednjih godina jedan od najvecih pushera , a o taktici -bolje ne .Inace nisam obozavalac amercike skole tenisa ciji je Andy izdanak.
        Interesantno u ljudskoj prirodi da kada neko govori ruzno o drugima a da nisu prisutni u davanju kontraargumenta, cesto se kaze -e neka mu je rekao, da je ovakvih vise bilo bi super..to me oduvek fasciniraloElementarna pristojnoost je danas precenjena kategorija.
        Ofujemo dosta ovde veceras , Andy-eva zasluga.

        Novaka nisam u prilci gledati ovih dana, ali me ne cudi gubitak seta od Verdaska , uvek mu je bio nezgodan protivnik, dva od tri do sada izgubljena seta na China openu su bas od njega. Brine to sto je od Rg Novak postao UE masina u vaznim trenucima,sto prospe puno toga tesko zaradjenog.
        Ja bas volim tu skolu tenisa i skoro svakog Amerikanca volim kao tenisera(John je John ).
        Oduvek se znalo da Rodik nije nikakav covek i ne treba obracati paznju na njegovo lupetanje,kao igrac mi je bio izuzetno drag I krivo mi je bilo kada ga je Delpo penzionisao,ali kao covek je jedna velika NULA.
        Last edited by MareLFC; 03-10-13, 22:27.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Meni je Rodik oduvek bio najveca legenda na ATP-u i tako ce i ostati posle ovoga.Ne znam sto ga svi pljujete kada je sve ispricao sa dozom humora.ON je takav lik i ne znam sta je sada strasno uradio,lepo je rekao ,,isprasio me je na terenu,a onda sam ga saterao uz ormaric '' i opisuje kako se ukakio od Amanovica i odustao,meni je on komedija sam po sebi tako da ne mogu ovo da mu uzmem za zlo.Rodik je car

          Comment


          • Originally posted by mareliverpool View Post
            Ja bas volim tu skolu tenisa i skoro svakog Amerikanca volim kao tenisera(John je John ).
            Oduvek se znalo da Rodik nije nikakav covek i ne treba obracati paznju na njegovo lupetanje,kao igrac mi je bio izuzetno drag I krivo mi je bilo kada ga je Delpo penzionisao,ali kao covek je jedna velika NULA.
            Nikakav problem, postujem , izrazila sam svoj stav prema pomenutom stilu. Primetila sam da si veliki fan Johnov, simpatican je momak , zaista mocan servis
            Similis simili gaudet

            Comment


            • @Zile

              Andy Balvan Roddick ima tu istancanu dzibersku crtu, lisen je bilo kakvog smisla za humor(onaj napadni dziberski ne racunam), prilicno je iritantan i dosadan u svojim nastupima, a mogu slobodno reci i da je glup. Tako da ne vidim kako moze biti car.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                @Zile

                Andy Balvan Roddick ima tu istancanu dzibersku crtu, lisen je bilo kakvog smisla za humor(onaj napadni dziberski ne racunam), prilicno je iritantan i dosadan u svojim nastupima, a mogu slobodno reci i da je glup. Tako da ne vidim kako moze biti car.
                Navras Rodik ima smisla za humor mnogo,veruj mi.Samo pogledaj neke njegove konferencije za stampu i on nije glup covek kao sto sada svi misle.Realno ne znam sto napravise svi haos od ovoga.Da je balvan to ne mogu da tvrdim,meni ce on uvek biti odlican igrac.Jbg ti se ovde ne slazes sa mnom i ja to cenim.Samo stvarno ne vidim da treba od ove izjave da se pravi drama,jednostavno to je Endi Rodik,sta vise da pricamo

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  @Zile

                  Andy Balvan Roddick ima tu istancanu dzibersku crtu, lisen je bilo kakvog smisla za humor(onaj napadni dziberski ne racunam), prilicno je iritantan i dosadan u svojim nastupima, a mogu slobodno reci i da je glup. Tako da ne vidim kako moze biti car.
                  Navras evo sta je Rodik napisao na tviteru posle ovoga,naravno mozda je i to zbog raznih reakcija.

                  There is no feud.... Normal athlete emotional stuff that is instantly regrettable hahaha. @djokernole and I have been ok for a long time now

                  Stvarno mislim da nista lose nije rekao,realno on je samo sebe ispaljivao u ovoj izjavi tako da ne moze covek da ga zbog ovoga mrzi,jednostavno to je on.

                  Comment


                  • Pa sad, nesto nisam primetio taj smisao za humor ali ajde verovacu ti na rec Salim se malo, nastupio je krajnje idiotski, a tako se ponasa kroz celu karijeru, glumi nekog loseg momka sto mu nikako ne pristaje jer je kao pojava sav smlatast. To prosto imas ili nemas, Rodik to nikada nije imao pa je u nastojanjima da sebi izgradi takav imidz ispao najobicniji dziber. Recimo Gulbisu mnogo bolje stoji ta uloga jer ima tu crtu u sebi.

                    E pa sad, ako mi treba da tumacimo da li je hteo da ispadne duhovit pa mora dodatno da pojasnjava onda definitivno ima neki problem. Cenim da je samo hteo da malo privuce paznju na sebe i spasi se od zaborava, sto je naravno ljudski, ali treba izabrati pravi nacin.

                    Da sumiram svaoj stav na temu jednim komentarom koji otprilike zaokruzuje ono sto i ja mislim

                    Andy, to be more precise: intelligent person would call Novak and apologize, instead of behaving like a complete idiot bragging about own stupidity and cowardness.
                    Last edited by Navras 16950; 03-10-13, 23:59.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Eto kako mi mozak radi, nisam se ni sjetio Miljana, kakva je ono stijena. E to bi bilo zanimljivo vidjeti
                      sigpic

                      Comment


                      • Navrasov kometar je sve sazeo. Svako ponekada izgubi kotrolu i reaguje kao ne valja, to mogu da razumijem. Ali poslije da se hvalises sa time? Da je iz nasih krajeva rekli bi Balkanac, primitivac, necivilizovan...

                        Comment


                        • Takooo Noleee,sad polufinale nemoj da zezas i osciliras,idemoooooo
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Okoncana je prica oko pozicije na ATP listi i time u neku ruku skinuto breme sa ledja a igra prebacena u protivnicko dvoriste. Lovina sada postaje lovac, a lovac i po zakonima prirode je u prednosti.
                            Cinjenicno je moglo bolje u ovosezonskom nastupu makar u zbiru osvojenih trofeja, ali nikako ne treba biti nezadovoljan. Ulazak u uzan krug teniskih legendi naspram konkurencije u kojoj Novak obitava i odrzati se na tronu 101 nedelju je vredno istinskog divljenja.
                            Valja dostojno okoncati ovu sezonu i sa novom energijom krenuti u sledecu, bez velikih prognoza i prica, sa verom u sebe i svoj kvalitet.
                            Lovac kome je to u krvi, poput Novaka, svom plenu uvek dodje glave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vratice se on na to prvo mesto. Sledeca sezona ce biti zaista ona kljucna sto se mene tice. Ako obojica budu igrali bez nekih iznenadnih povreda ( ne racunajuci Nadalova kolena ) mislim da ce svaki njihov mec biti ubilacki .

                              Samo da Novak pocne opet da grize za svaku loptu i da bude zeljan tenisa i trofeja i eto njega nazad na prvom mestu.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X