Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stari dobri Andy, s njim uvek znas na cemu si. Idiot bio, idiot ostao.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Legenda bio, legenda ostao.
      Eee, da je vise takvih likova na turu...

      Comment


      • Samo steta sto Srle nije bio tu, istukao bi ga kao magarca, mada mu je i Novak trebao dati dvije vaspitne
        sigpic

        Comment


        • Drvoseca i objektiv



          Pogledajte samo tu blentavu facu molim vas pa recite da li treba pridavati znacaj recima koje izgovori.

          Gde ce Srki da prlja ruke ovakvom spodobom, za njega su neki ozbiljniji igraci
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Kako je samo David ostecen u tom SF, Andy da zahvali sudijama i publici naravno.Ali druga je to prica.
            A ovo sto sada i nacin na koji iznosi -lame, sto bi rekli Ameri.Njegov humor mi je uvek delovao petparacki. Stvar percepcije, verovatno.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ali ovih dana pricamo o Nalbandijanu, pa eto pomenut je i Xavier, ali sta da kazes za njega? Nije imao nista bez sirovinsku snagu, a sve je pricao o nekom IQu strasnom koji posjeduje, a najgluplji je igrac bio na terenu.
              sigpic

              Comment


              • Da, definitivno jedan od najglupljih igraca, klasican balvan narodski receno, kako na terenu tako i van njega.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Ma , za mene samo servis, pa cak ni njime nije mogo do W, epic mec lopta ,poslednjih godina jedan od najvecih pushera , a o taktici -bolje ne .Inace nisam obozavalac amercike skole tenisa ciji je Andy izdanak.
                  Interesantno u ljudskoj prirodi da kada neko govori ruzno o drugima a da nisu prisutni u davanju kontraargumenta, cesto se kaze -e neka mu je rekao, da je ovakvih vise bilo bi super..to me oduvek fasciniraloElementarna pristojnoost je danas precenjena kategorija.
                  Ofujemo dosta ovde veceras , Andy-eva zasluga.

                  Novaka nisam u prilci gledati ovih dana, ali me ne cudi gubitak seta od Verdaska , uvek mu je bio nezgodan protivnik, dva od tri do sada izgubljena seta na China openu su bas od njega. Brine to sto je od Rg Novak postao UE masina u vaznim trenucima,sto prospe puno toga tesko zaradjenog.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Daa, Endijev smisao za humor... glp..

                    Novakov intervju posle meča, o Viktoru... (zvuči prehlađeno)

                    Posle meča je primio nagradu Loving Heart Award

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Rodik nikada nije bio neko ko bi imao nešto pametno da kaže, nije ostavio neki trega u tenisu, svi su ga već i zaboravili, i sada se javlja da bi iznosio ovakve budalaštine. Činjenica jeste da je Novak uvijek bio trn u oku mnogim teniserima, a zašto to mi nikada neće biti jasno!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Mogao bi ove godine Novak i do Edberga
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Al` kao posibao bi se sa Novakom medjutim kada je spazio Vajdu...
                          Ne zna jadan da bi Nole naplatio sa par samara za sve treninge u praznim oronulim bazenima,za sankcija,za tugu u kuci kada mlado celjade odlazi od kuce u Nemacku trbuhom za kruhom,za 1999-u... pa bi tek onda bi dosle na red njegove izjave o Novakovim prehladama i povredama tj. predajama
                          Last edited by AIRBORNE; 03-10-13, 21:42.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Kakav lik je ovaj Dandy Prodick..
                            Last edited by jagodica; 03-10-13, 22:01.
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • On ovo sjedeci prica, da je srece ustao bi kad prica o Djokovicu, on je za njega institucija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovakvim izjavama uopšte ne treba da se pridaje pozornost, samo ne znam zašto mu je trebalo ovo "Šmovak Šmoković" e moj Roddick, nikad čovjeka od tebe
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X