Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jezim se `vaki naslova: "Đoković pripremio otkaz Vajdi"?
    Ni strucnosti,ni elementarne kulture i postovanja,ma kakva god da je vest.
    Đoković pripremio otkaz Vajdi?
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • nema teorije da vajda popije otkaz. eventualno neka pauza npr kao onda sa tod martinom.. ali mislim da nema sanse da prekinu sradjnu, iz vise razloga...
      mada je skoro u njujorku glasno vikao na njega
      Spoiler

      Comment


      • Ako ne bude demantija, ko zna...?

        Comment


        • Koliko god da je Novaku potrebna neka promjena, mislim da promjena trenera ne dolazi u obzir, smatram da bi to bilo potpuno pogrešno, može da uzme nekog pored Vajde, ali da Vajda ode iz tima to ne bi trebao da dozvoli. Vjerujem da su ovo samo glupa nagađanja, i da to nema veze sa isinom!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Kvazi novinari pišu kvazi brljotine na osnovu kvazi informacija. Izvuci iz konteksta što ti paše i turi na naslovnu stranu da bude što bombastičnije. Po njima su svi konzumenti njihovih žvrljotina retardi, koji će olako nasesti na tu vrstu podvale.
            Dokle bre !!!
            Da li su autori idiotarija ubeđeni da je izvršena masovna lobotomija u vaskolikoj čitalačkoj publici?
            Kada će upotrebiti sopstveni um ne bi li napisali neki autorski tekst?
            Blejači za računarom koji se svi odreda novinarima!!! nazivaju.
            Sramota ove časne profesije!!!
            Last edited by pecaros; 02-10-13, 16:53.
            sigpic

            Comment


            • Izgleda da ce zaista doci do kraja saradnje, sve mi mirise na to. Vrlo je moguce da Fibak bude naslednik, njegovo uvodjenje u stab pred USO ocito je uradjeno s ciljem testiranja i pripreme terena za smenu na trenerskoj poziciji, a ne zbog osvezavanja tima novim idejama. Verovatno je jos od ranije poznato da Vajda odlazi na kraju godine, ostaje pitanje sta su razlozi za prekid saradnje.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Noletu treba jos jedan Dejvis Kup, pa cemo opet kao 2011-e da se smeskamo kad padne Rafa

                Comment


                • Sve su to puste priče i agađanja, i ništa od toga nije tačno dok Novak ne potvrdi. Ali i dalje mislim da bi Vajdin odlazak iz tima bio velika greška. Vajda mu pruža nešto što nijeedan drugi neće moći, a to je sigurnost, smirenost, on mu je poput oca, i mislim da treba da ostane uz njega!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Naravno da su nagadjanja, ali ne treba se cuditi ako dodje do promene na trenerskoj poziciji jer postoje indicije za tako nesto. Meni je jos pred USO palo na pamet da je Fibak tu u svojstvu potencijalnog Vajdinog naslednika, ali sam to odbacio jer ssam smatrao( a smatram i dalje) da za smenom Vajde nema potrebe. Medjutim, moguce da Vajda vise nije u mogucnosti da se potpuno posveti Novaku iz ovih ili onih razloga, ne mora nuzno da znaci da je Novak taj koji je presekao i odlucio da prekine saradnju. Ako je tako onda zasita ne vidim sta je Novak mogao da ucini da takav scenario spreci.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Dobro to je tačno, možda je do navodnog "raskida saradnje" došlo zbog zatjeva druge strane, alik opet se nadam da to nije tačno, nekako ne želim da Vajda ode iz tima, on je tu oduvijek, i voljela bi kada bi uz Nvaka ostao do kraja!
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • http://www.kurir-info.rs/nole-vajda-...clanak-1014095

                        Evo ga, možemo odmah da zatvorimo raspravu oko Vajdinog odlaska
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Dobro to je tačno, možda je do navodnog "raskida saradnje" došlo zbog zatjeva druge strane, alik opet se nadam da to nije tačno, nekako ne želim da Vajda ode iz tima, on je tu oduvijek, i voljela bi kada bi uz Nvaka ostao do kraja!
                          Redak je slucaj da jedan trener bude uz igraca tokom cele karijere. Ne naagadjam nista, naprotiv voleo bih da ostane Vajda, navikli smo na njega i bilo bi sada tesko da gledamo drugog trenera uz Novaka.

                          Samo Novak zna sta radi, i ostaje da sacekamo nejgovu rerakciju i da vidimo da li je ova vest tacna ..

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Redak je slucaj da jedan trener bude uz igraca tokom cele karijere. Ne naagadjam nista, naprotiv voleo bih da ostane Vajda, navikli smo na njega i bilo bi sada tesko da gledamo drugog trenera uz Novaka.

                            Samo Novak zna sta radi, i ostaje da sacekamo nejgovu rerakciju i da vidimo da li je ova vest tacna ..
                            Pa nije tačna, pogledaj moju objavu iznad!
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Videh sad dobro je

                              Comment


                              • http://www.sportal.rs/news.php?news=110528

                                Sad lepo okaciti tablu sa natpisom `novinar` ovom strucnjaku koji pusti ovakav naslov, da seta po Terazijama jedno tri dana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X