Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Veljo kako ne bih znala, pa ja sam vozač a i motala sam se po tim krajevima.
    Ozbiljno? Gde konkretno? Tj sibni na pvt da ne spamujemo ovde

    Sta znam, ja se slazem sa Vladanom po pitanju emocija na terenu.
    Kazem ja dok smo gledali mec, nece Nole krenuti da igra dok ne okrpi i Vajdu i Jecu i Poljaka i sve u majcinu.
    I cim je poceo da psuje za one neceve, linije, coskove - proigrao je.
    To me jako podseca na KK Partizan, dok Dule ne fasuje tehnicku - nema preokreta.
    Zbog toga bih i ja voleo da ga cesce vidim da slavi poene da gundja pa i da polomi prokleti reket ako ne ide.

    Bilo kako bilo, mislim da je pesimizam koji provejava po pitanju buducnosti njegove karijere i slemova pre svega preteran, ocekujem ja jos dosta toga od Novaka u buducnosti.

    A i ima najlepse ime ;-)
    Last edited by Velja; 11-09-13, 20:50.

    Comment


    • Vladane,

      1.
      Iznio si jedno alternativno objasnjenje za Novakovu krizu - on je impulsivac i emotivac od kojega pokusavaju napraviti hladnog Njemca ili Svedjanina. To si uradio elokventno. Zato mi se svidja tvoj post.

      Mislim da su druga objasnjenja vjerovatnija ali forum je mjesto gdje se trebaju cuti sva misljenja. To mu daje draz.

      Jedino se ne slazem sa ovim:

      Djokovic nije krvavi radnik i to nikad nece biti.
      Novak je veliki radnik koji mudro radi iako je malo zasicen od silnog rada tokom godina.



      2.
      Sto se pak neteniskog dijela posta tice, mislim da se grdno varas. Ovo ne stoji, barem ne na ovom forumu:


      Originally posted by Vladan View Post
      Pojavom foruma i portala svako moze da lijeci svoje komplekse, da malo pljune, da je na par minuta, car, kralj, prvak u skoku u dalj. Nista neobicno, toga ce vazda biti. Isti ti koji ga danas pljuju ce sjutra kad osvoji i neku titulu serije 250 da skacu i da se pomamljuju, da ne pricam kad osvoji neki Masters i Slam. To po meni nisu navijaci, niti su ikad bili.
      Preporucio bih ti da procitas Airborne-ov, milooljin i aspriljin post.
      Last edited by NI; 11-09-13, 20:48.

      Comment


      • Vladane, sve što si rekao stoji, slažem se sa svim, a najviše sa činjenicom da Novakovo ponašanje na terenu više nije isto, iskreno to mi pomalo nedostaje. On je neko ko je uvjek pokazivao emocije, nikda nije skrivao šta osjeća, svidjelo se to nekima ili ne, ali toga više nema, drago mi je što se neko osvrnuo i na to! Druga stvar, što se tiče Novakovog serviranja u mečevima sa Nadalom, u Montrealu ove godine Nadal je dobio podbacivanje novčića, i izabrao je da Novak prvi servira, zato što je i on shvatio da je Novak tada najslabiji i da mu je to prilika za brejk, nije mi jasno zašto onda konstantno forsira da u bitnim mečevima prvi servira! Slažem se sa činjenico da da je Novak dobio prvi set, dobio bi i meč, ali i prije nego što je meč počeo rekla sam da do toga sigurno neče doći!

        Slažem se da je ovo najbolji forum kojieg imamo, ali jednostavno me ponekad nervira činjenica što od "muhe pravimo slona" ponekad preuveličavamo stvari, vrtimo se u krug, a sve se okreće oko istoga Novakovog mentalno stanja. Novak nije dijete, i nije u ovom sportu od juče, nije tek tako postao broj 1 i neće tu poziciju tako lako izgubiti. Oko sebe ima tim ljudi, kakvi god da su on im vjeruje (ne bez razloga) i oni znaju šta sada treba da rade. Ja jednostavno ne mogu podnijeti komentare tipa "Novakovo vrijeme je prošlo" nadam se da to pišu ljudi koji očito nisu Novakvi fanovi, pošto mi nije jasno da to može da kaže neko ko je navodno uz njega. Novaka volim pre svega zbog njegove osobnosti, zbog činjenice koliko je taj čovjek dobar, pa tek onda zbog svega što je pružio i pružiće ovom sportu. Smatram da treba da završimo sa ovim temama, porazima, lošim stvarima i da se okrenemo onom što dolazi!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • KOliki je smor sto Novak nema barem 3 US Opena,jednostavno je to zasluzio vise nego bilo ko drugi.Mnogo mi je krivo zbog tog slema ne znam sto,verovatno zato sto mi je omiljeni turnir i ne mogu da verujem da i dalje ima jednu titulu a NAdal 2,prosto mi je neverovatno.Da li ce ikada biti kosmicke pravde za Novaka pitam se.Minimum je 2 Slema nesrecno izgubio i pitam se da li ce mu se to ikada vratiti.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            KOliki je smor sto Novak nema barem 3 US Opena,jednostavno je to zasluzio vise nego bilo ko drugi.Mnogo mi je krivo zbog tog slema ne znam sto,verovatno zato sto mi je omiljeni turnir i ne mogu da verujem da i dalje ima jednu titulu a NAdal 2,prosto mi je neverovatno.Da li ce ikada biti kosmicke pravde za Novaka pitam se.Minimum je 2 Slema nesrecno izgubio i pitam se da li ce mu se to ikada vratiti.
            Sve vise se slazem sa tobom Apsolutno sam i ja to pomislio...Meni je Us open isto omiljeni slem,i tako mi je zao sto Novak nema barem jos 1 trofej u Njujorku,a realno trebao bi da ima i vise toga.Pa njemu je ovo bilo peto finale u Njujorku,od toga 4 vezana I samo jedna titula,to je bas mrsavo...

            Kao da ga tera neki baksuz u velikoj jabuci,od onog prvog finala slema uopste 2007,kad je imao Federera,pa prosle godine onaj glupi mec po vetru kad mu je Marej oteo trofej Sve do ovog finala kad je opet imao veliku sansu...Jedino 2010 po meni je stvarno bio nadigran i nije mogao tada do pobede.

            Nadam se da ce mu se bar vratiti pa da nastavi dominaciju u Melburnu i da uzme sledece godine taj Rolan Garos,to bi bio melem na ove rane sa Us opena...

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=752649


              Nesto zanimljivo...

              Comment


              • https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...04799548_n.jpg

                Od ove fotografije mi jednostavno naviru emocije
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Gari NS View Post
                  Sve vise se slazem sa tobom Apsolutno sam i ja to pomislio...Meni je Us open isto omiljeni slem,i tako mi je zao sto Novak nema barem jos 1 trofej u Njujorku,a realno trebao bi da ima i vise toga.Pa njemu je ovo bilo peto finale u Njujorku,od toga 4 vezana I samo jedna titula,to je bas mrsavo...

                  Kao da ga tera neki baksuz u velikoj jabuci,od onog prvog finala slema uopste 2007,kad je imao Federera,pa prosle godine onaj glupi mec po vetru kad mu je Marej oteo trofej Sve do ovog finala kad je opet imao veliku sansu...Jedino 2010 po meni je stvarno bio nadigran i nije mogao tada do pobede.

                  Nadam se da ce mu se bar vratiti pa da nastavi dominaciju u Melburnu i da uzme sledece godine taj Rolan Garos,to bi bio melem na ove rane sa Us opena...
                  Jbt nikada necu da prezalim taj slem.Koliko bi mu karijera bila veca barem da je uzeo jos 2 us opena.Morao je da ih uzme,najkonstantniji je ubeljivo na tom slemu i onda dodje Nadal koji zadnje 3god igra dobro turnir i ima vec 2 titule

                  Comment


                  • Originally posted by Gari NS View Post
                    Tacno je ovo, i sam Rafa je izjavio nakon tog AO-a da se sada oseca znatno bolje i pored poraza, za razliku od 2011 gde je bio stvarno nemocan. Izvukao je mnogo pouke od te kobne 2011 za njega, i sada to demonstrira u zadnjih dve godine.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Tacno je ovo, i sam Rafa je izjavio nakon tog AO-a da se sada oseca znatno bolje i pored poraza, za razliku od 2011 gde je bio stvarno nemocan. Izvukao je mnogo pouke od te kobne 2011 za njega, i sada to demonstrira u zadnjih dve godine.
                      Ma gde je bre on nasao lek za Novaka!?Novak sam sebe pobedjuje u njihovim mecevima u zadnje vreme,kada Novak igra kako treba Nadal ne zna gde se nalazi,kao sto je bio slucaj krajem drugog seta i pocetkom treceg.
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Tacno je ovo, i sam Rafa je izjavio nakon tog AO-a da se sada oseca znatno bolje i pored poraza, za razliku od 2011 gde je bio stvarno nemocan. Izvukao je mnogo pouke od te kobne 2011 za njega, i sada to demonstrira u zadnjih dve godine.

                        Citat:
                        ‚‚Ni,
                        Molim te brate nemoj to i ovde, u fan klubu"
                        Drugi citat:
                        ‚‚Ovde zavrsavamo ovu diskusiju, necemo se sloziti i to je to."

                        poslovica: Ne čini drugome što ne želiš sebi.
                        Last edited by pecaros; 12-09-13, 13:55.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by MiljanVR View Post
                          Ma gde je bre on nasao lek za Novaka!?Novak sam sebe pobedjuje u njihovim mecevima u zadnje vreme,kada Novak igra kako treba Nadal ne zna gde se nalazi,kao sto je bio slucaj krajem drugog seta i pocetkom treceg.

                          Miljane nije bas ni tako kao sto ti kazes.Istina da je jedan od razloga to sto je Novak pao u formi,to i sam Rafael kaze,ali nije samo to.I Nadal je neke stvari popravio i to u paketu mu je donelo ovih par pobeda protiv Djokovica.Ono sto hrabri je onaj deo meca kad je Novak igrao na vrhuncu,e tu se videlo to sto ti hoces da kazes-kad Novak igra onako nemoguce je ga zaustaviti-to je i sam Nadal rekao.

                          Samo Novak tako treba da igra malo duze i ponovo ce poceti da pobedjuje Nadala,tu nema price.
                          U sustini sve je to mentalna borba,a ona je sad na strani spanca.

                          Ali polako,setite se ljudi sta se desilo posle onog poraza Noleta od Nadala 2010 na Us openu...Kako je bio motivisan i kako je zgromio sve sledece godine.Iskreno ja ocekujem strahovite napade Djokovica u 2014 godinii mirise mi da je jako motivisan,jos kad bi uzeo opet Dejvis cup,pa da se ponovi istorija

                          Comment


                          • Spremice Nole taktiku za Nadala i ostaleu to uopste ne sumnjam,samo polako
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by MiljanVR View Post
                              Ma gde je bre on nasao lek za Novaka!?Novak sam sebe pobedjuje u njihovim mecevima u zadnje vreme,kada Novak igra kako treba Nadal ne zna gde se nalazi,kao sto je bio slucaj krajem drugog seta i pocetkom treceg.
                              Ne vjerujem da se Novak sam pobedjuje u posljednih 6 od nivnih 7 duela od tog AO pa do sad.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Citat:
                                ‚‚Ni,
                                Molim te brate nemoj to i ovde, u fan klubu"
                                Drugi citat:
                                ‚‚Ovde zavrsavamo ovu diskusiju, necemo se sloziti i to je to."

                                poslovica: Ne čini drugome što ne želiš sebi.
                                Ne kontam... Nije isto PEcarose, on je poceo diskusiju koja je vodjena u temu za US Opena, i znamo da svi pljuju po Nadala. Zasto da on to napise i u fan klubu Nadala? A za moj post u ovom fan klubu, ja nisam hteo da provociram, nego da mu potvrdim njegov post, da je Rafa nakon tog AO rekao da vise njema strah kod njega u duele sa Novaka, nesto sto nije bilo slucaj u 2011.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X