Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra ako bi ostavio tenis Novak Djokovic bi narednih sto godina bio najuspesniji srpski sportista.Sve to pljuvanje po njemu od strane malih neobrazovanih primitivaca koji sa dvadeset I kusur godina piske I kake u maminom I tatinom krevetu a uvece sastance sa rukom desnicom jer devojke vidjaju samo na slikama,govori o nemoci tih jadnih neandrtalaca u realnom zivotu.Napred Novace !!!
    Covek lepo kaze, nista se tu nema dodati.

    Cudna je ta javnost i narod koji zivi na Balkanu, jedan dan kralj, drugi vodonosa. Nikako da se dogovore.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Vidis to je razlika medju nama.

      Ti smatras da izlazi na mrezu zato sto nema samopouzdanja a ja zato sto je to dio smisljenog plana.
      Ne NI ja smatram da LOSE IZLAZI NA MREZU jer nema samopouzdanja, tj da mu je prilazni udarac nedovoljno dobar- bas zato sto nema samopouzdanja... Pa cak smatram da je i protiv Nadala sinoc u mnogo navrata odigrao suvise mlako i pasivno zbog nedostatka samopouzdanja i u razmenama sa osnovne linije. Plasio se da potegne i promasi ... Nekoliko pocetnih promasaja ga je navelo na to, a generalno i poljuljano samopouzdanje usled rezultatski ipak lose cele 2013 godine .
      I samim tim smatram da ce u koliko digne samopouzdanje po-kadkad lose izlaziti na mrezu a vecinom uspesno - tj da ce biti daleko uspesniji u tom segmentu igre.
      Last edited by Sandugp; 10-09-13, 15:33.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Najbolji Novak je ubjedljivo bolji od najboljeg Nadala, u to mena nikakve sumnje, možete da pričate šta hoćete, Novak je to i sinoć pokazao u 2 i polovini 3 seta, diktirao je tempo i polako ulačio nervozu Nadalu pod kožu. Novak je bolji igrač od Nadala, ne kažem to zato što sam Novakov fan, već zato što je to činjenica. Novak i sada ima igru, samo da vrati samopouzdanje i sve će da bude kako treba. Možda moramo malo da pričekamo na taj trenutak, ali osveta će svakako da dođe, a onda će da bude još slađa!
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ma bice slatka u to ne sumnjam, ali zal za propustenim prilikama za osvajanje jos slemova ce uvek ostati ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Evo ja sam jebao bolju ribu od njegove, imam dvadeset i kusur, doduse neobrazovan sam i smatram da se pretvorio iz sampiona u zenicu. Da li imam potrebne kvalifikacije da ga kritikujem?
            Mislim po tom kriterijumu onda njega niko ne bi smeo da kritikuje, eventualno Federer i Nadal, mozda Mesi ili Murinjo...Naravno, kad ga neko od njih kritikuje onda je nadobudan, uobrazen, ima komplekse od Noleta...To je stara fora u nas Srba "on je bolji od tebe, ko si ti da ga kritikujes, a i vi sto ste bolji ne kritikujte ga-kompleksasi".
            Kakav argument "on sad da se povuce bio bi najbolji srpski sportista u narednih 100 godina". Pa on sad da likvidira devojku u naletu ljubomore, opet bi bio najbolji srpski sportista u narednih 100 godina, ali da li je onda amnestiran od kritike? Da li bi smeo neko da kaze "kakav degen, ubio je devojku" ili bi morali da cutimo posto je on uspesniji, bogatiji i bolji sportista od nas.
            Suta da krene da gubi od Granollersa, Zoppa, Haider Maurer-a i ostalih po 2:0 opet je najbolji srpski sportista, da li onda smemo da ga kritikujemo?
            Tom logikom, onda ko smo mi da kritikujemo Dzastina Bibera? Jbg, peva decko lepo, najbolji producenti mu prave pesme, otkidaju klinke na njega, ko smo mi da ga kritikujemo i da kazemo da je to sto on radi-kurton od muzike i da je on kurtoncic maleni.

            E sad, Novak Djokovic je mene razocarao, kao sportista sampion, za kakvog sam ga smatrao, jer ja nisam ocekivao od njega da on ode u istoriju kao najbolji srpski sportista svih vremena, nego kao mozda i najbolji teniser svih vremena. Imao je igru iz snova, svim velikim teniserima je bio u glavi. Imao je najbolju igru na svetu, protivnici su mu bili Rafa koji ga se plasio kao da ga Novak maltretira od osnovne skole, Mareja je samarao gde god je stigao, Federer pun problema i ostatak tura a.k.a. kupimo kartu za povratak pre pocetka meca.

            Imas najbolju igru na svetu, imas samopouzdanje najvece na tour-u, imas podloge nacrtane za tvoju igru, imas 100 miliona evra, imas zivot iz snova, imas devojku koju volis, mozes da tucas koju god ribu hoces na svetu, poznat si, vidjen si, slavan si, imas trenutno bolju igru, vidis da je protivnik grogiran i cega se ti koji kurac plasis u tom trenutku?
            Zasto se iz decka koji crta po terenu odjednom u bitnim poenima transformises u Zila Simona i jos na sve to pravis greske iz totalno bezopasnih udaraca.
            Zasto kad serviras na 15-40 u bitnom mecu ja znam da posle riterna ti bekendom saljes loptu u sredinu mreze sa leve strane?
            Imao je nevidjenu podlogu da dominira narednih 5,6 godina-lagano...

            Evo ja te pitam, Novace Djokovicu, nekadasnji sampionu, a sadasnja zenice...
            Zasto se jebeno raspadas na terenu u bitnim poenima dosta dug vremenski period?
            Zasto ispustis 1-0 u setovima i 5-2 protiv Berdiha?
            Zasto na W-u u finalu u svakom setu imas brejk viska i gubis set?
            Zasto na 1-1 u setovima i 5-6 30:0 i svoj servis, osetis strah od Isnera i neiznudjenim greskama poklanjas mec?
            Zasto sinoc ne mozes dva puta na svoj servis 30-0 da sacuvas i da brejknes na 0-40 kada si u naletu i kada si pustio ruku?

            Cega se ti plasis koji kurac?

            Da li je moguce da je tebi toliko samopouzdanje u kurcu da ti nemas muda da pustis ruku ni protiv Vavrinke nego pustis njega da diktira igru, da bude bolji na terenu, da se sve pita u tom mecu i da se nadas da ce se on raspasti i da nece imati snage, te ces na taj nacin pobediti mec.
            On je protiv Vavrinke bio losiji igrac na terenu, Stan da je bio fokusiran, da nije imao strah i da je imao snage, bi dobio taj mec u tri seta. Mozete vi da se smejete, ali to je surova realnost. Mislim da je u jednom trenutku bilo nesto tipa 37-9 u vinerima iz igre na konto Stan-a. To je sramota za prvog igraca sveta.
            Sada svi vide da nisi sampion, sada je pritisak na tebi, od gotovog si napravio veresiju i sada ce Vavrinka, Del Potro, Berdih, Isner...ulaziti u mec sa tobom ubedjeni da mogu da te dobiju i znace kako to da urade...Stavljace tebe pod pritisak, a po svemu vidjenom, ti ces poklanjati sakom i kapom.
            O Nadalu i Mareju da ne govorimo...
            Pa ja kad igram PES, ocu da umrem da dobijem taj mec, fokus na zilion, krv cu da propisam da ne bih izgubio, zaboravim na sve probleme koje imam, a ti se necega plasis, maltene predajes meceve bez ispaljenog metka.

            Propustio si sansu da postavis nezapamcenu dominaciju u svetu tenisa i da odes u istoriju kao mozda i najveci koji je igrao ovu igru-nema veze, dozvolices Nadalu da ode u istoriju kao najveci koji je igrao ovu igru.

            Meni je to totalno slepacki, a vi kako hocete...

            P.S. Rafa je najveci sampion koji je igrao ovu igru.
            Last edited by asprilja; 10-09-13, 16:24.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Jedan od zanimljivijih (po meni i kvalitetnijih) postova ovde.
              Bravo Asprilja, bas bih voleo da Novak moze ovo da procita, jer bi me zarko interesovalo sta bi ti odgovorio... Ali sve mislim da bi odgovor bio nesto tipa "Uzmi reket u ruke i probaj bolje od mene" .... Donekle bi bio u pravu, ali bi odgovor opet totalno bio neprimeren (po meni)
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Moze se reci da se slazem skoro sa svime sto si napisao asprilja,osim sa ovom recenicom :
                "Propustio si sansu da postavis nezapamcenu dominaciju u svetu tenisa i da odes u istoriju kao mozda i najveci koji je igrao ovu igru-nema veze, dozvolices Nadalu da ode u istoriju kao najveci koji je igrao ovu igru."
                Jeste da je ove godine da se tako izrazim zasrao stvari,ali nista jos nije izgubljeno nema on 30 godina ili da je ovo njegov poslednji turnir u karijeri bicu tu jos sezona u kojima ce on moci da izdominira nad svima njima i da se pamti da ih je drao tako reci tokom cele karijere,zivi bili pa videli ali svakako ako to neko to moze onda je to on.

                Comment


                • Kritikuj ga koliko hoces, a pri tome koga si ti vodio u krevet me i ne interesuje.

                  Stvar je u tome da se cesto preteruje u njegovim kritikama. Je li neko mozda razmisljao o tome da ne moze da ponovi tu 2011. godinu i da je moguce() da ispadne iz forme? Znaci, Djokovic ne sme da igra sezonu u kojoj je igrao tri GS finala od cega jedna titula, jer je to lose/postao je zena. Srbi kao i celi Balkan su poznati po skromnosti, pa kada neko nije u stanju da ponovi nesto iz prethodnih godina odma je tele/zenica. Ne znam sta spominjes Granollers-a, kada Novak te i sa jednom nogom dobija. Ovde niko ne moze da prihvati cinjenicu da je Nadal trenutno bolji i jednostavno ne moze Novak da ga dobije. Bolji covek i to je to. Prvi na svetu, vec sada 99 nedelja, ali ne, ne valja, mora sve da osvoji, inace je zena, nezanlica, bezmud i sta ti ja znam, nisam pohvatao sve nazive. A to da on likvidira neku zenu da li bi dalje smeli da ga kritikuju je prica za malu decu. Kada neko ima gotovo savrsenu sezonu, ljudi imaju neverovatne apetite, ne moze niko da im udovolji. Sve je ispod proseka ako se ne osvoji. Al' tako to obicno biva na ovim prostorima.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Wade, nije problem sto gubi, vec nacin na koji gubi .... i u Parizu i u Njujorku pogotovu se videlo da je bolji i da je jedino sto treba da uradi da ostane konstantan... On je oba puta SVOJIM GRESKAMA najveceg rivala vracao u mec. Naravno preokret je bio neminovan jer psihicki nije bio dovoljno stabilan.
                    To je ono sto Novakove navijace ovde najvise boli, ako sam dobro procenio - a verujem da jesam ....
                    Last edited by Sandugp; 10-09-13, 17:06.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Evo ja sam jebao bolju ribu od njegove, imam dvadeset i kusur, doduse neobrazovan sam i smatram da se pretvorio iz sampiona u zenicu. Da li imam potrebne kvalifikacije da ga kritikujem?
                      Mislim po tom kriterijumu onda njega niko ne bi smeo da kritikuje, eventualno Federer i Nadal, mozda Mesi ili Murinjo...Naravno, kad ga neko od njih kritikuje onda je nadobudan, uobrazen, ima komplekse od Noleta...To je stara fora u nas Srba "on je bolji od tebe, ko si ti da ga kritikujes, a i vi sto ste bolji ne kritikujte ga-kompleksasi".
                      Kakav argument "on sad da se povuce bio bi najbolji srpski sportista u narednih 100 godina". Pa on sad da likvidira devojku u naletu ljubomore, opet bi bio najbolji srpski sportista u narednih 100 godina, ali da li je onda amnestiran od kritike? Da li bi smeo neko da kaze "kakav degen, ubio je devojku" ili bi morali da cutimo posto je on uspesniji, bogatiji i bolji sportista od nas.
                      Suta da krene da gubi od Granollersa, Zoppa, Haider Maurer-a i ostalih po 2:0 opet je najbolji srpski sportista, da li onda smemo da ga kritikujemo?
                      Tom logikom, onda ko smo mi da kritikujemo Dzastina Bibera? Jbg, peva decko lepo, najbolji producenti mu prave pesme, otkidaju klinke na njega, ko smo mi da ga kritikujemo i da kazemo da je to sto on radi-kurton od muzike i da je on kurtoncic maleni.

                      E sad, Novak Djokovic je mene razocarao, kao sportista sampion, za kakvog sam ga smatrao, jer ja nisam ocekivao od njega da on ode u istoriju kao najbolji srpski sportista svih vremena, nego kao mozda i najbolji teniser svih vremena. Imao je igru iz snova, svim velikim teniserima je bio u glavi. Imao je najbolju igru na svetu, protivnici su mu bili Rafa koji ga se plasio kao da ga Novak maltretira od osnovne skole, Mareja je samarao gde god je stigao, Federer pun problema i ostatak tura a.k.a. kupimo kartu za povratak pre pocetka meca.

                      Imas najbolju igru na svetu, imas samopouzdanje najvece na tour-u, imas podloge nacrtane za tvoju igru, imas 100 miliona evra, imas zivot iz snova, imas devojku koju volis, mozes da tucas koju god ribu hoces na svetu, poznat si, vidjen si, slavan si, imas trenutno bolju igru, vidis da je protivnik grogiran i cega se ti koji kurac plasis u tom trenutku?
                      Zasto se iz decka koji crta po terenu odjednom u bitnim poenima transformises u Zila Simona i jos na sve to pravis greske iz totalno bezopasnih udaraca.
                      Zasto kad serviras na 15-40 u bitnom mecu ja znam da posle riterna ti bekendom saljes loptu u sredinu mreze sa leve strane?
                      Imao je nevidjenu podlogu da dominira narednih 5,6 godina-lagano...

                      Evo ja te pitam, Novace Djokovicu, nekadasnji sampionu, a sadasnja zenice...
                      Zasto se jebeno raspadas na terenu u bitnim poenima dosta dug vremenski period?
                      Zasto ispustis 1-0 u setovima i 5-2 protiv Berdiha?
                      Zasto na W-u u finalu u svakom setu imas brejk viska i gubis set?
                      Zasto na 1-1 u setovima i 5-6 30:0 i svoj servis, osetis strah od Isnera i neiznudjenim greskama poklanjas mec?
                      Zasto sinoc ne mozes dva puta na svoj servis 30-0 da sacuvas i da brejknes na 0-40 kada si u naletu i kada si pustio ruku?

                      Cega se ti plasis koji kurac?

                      Da li je moguce da je tebi toliko samopouzdanje u kurcu da ti nemas muda da pustis ruku ni protiv Vavrinke nego pustis njega da diktira igru, da bude bolji na terenu, da se sve pita u tom mecu i da se nadas da ce se on raspasti i da nece imati snage, te ces na taj nacin pobediti mec.
                      On je protiv Vavrinke bio losiji igrac na terenu, Stan da je bio fokusiran, da nije imao strah i da je imao snage, bi dobio taj mec u tri seta. Mozete vi da se smejete, ali to je surova realnost. Mislim da je u jednom trenutku bilo nesto tipa 37-9 u vinerima iz igre na konto Stan-a. To je sramota za prvog igraca sveta.
                      Sada svi vide da nisi sampion, sada je pritisak na tebi, od gotovog si napravio veresiju i sada ce Vavrinka, Del Potro, Berdih, Isner...ulaziti u mec sa tobom ubedjeni da mogu da te dobiju i znace kako to da urade...Stavljace tebe pod pritisak, a po svemu vidjenom, ti ces poklanjati sakom i kapom.
                      O Nadalu i Mareju da ne govorimo...
                      Pa ja kad igram PES, ocu da umrem da dobijem taj mec, fokus na zilion, krv cu da propisam da ne bih izgubio, zaboravim na sve probleme koje imam, a ti se necega plasis, maltene predajes meceve bez ispaljenog metka.

                      Propustio si sansu da postavis nezapamcenu dominaciju u svetu tenisa i da odes u istoriju kao mozda i najveci koji je igrao ovu igru-nema veze, dozvolices Nadalu da ode u istoriju kao najveci koji je igrao ovu igru.

                      Meni je to totalno slepacki, a vi kako hocete...

                      P.S. Rafa je najveci sampion koji je igrao ovu igru.
                      U 99% tvojih postova se nikada nisam slagao tobom,cak sam mislio da si veliki provokator i nekako donosio si mi nemir i zelju da upadnem u raspravu mada nikada nisam... a onda se pojavi OVO citirano

                      Blago receno,narodski si pisao i cestitam ti.Toliko ima istine u napisanom da samo mogu da se slozim i da te pohvalim. Eto!
                      Mozemo mi analizirati da li je Nole sinoc npr. lopticu hvatao u penjanju pola sekunde ranije ili kasnije ali sustuna koju je @asprilja napisao ostaje ista i istinita koja te samra po licu i to sa razlogom.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Od euforije do histerije, pa nazad u depresiju..
                        Tako ova tema izgleda trinajeste gospodnje.
                        I bez preterivanja, posle svakog poraza tačno znam šta će ko da napiše.
                        I tačno po senzibilitetu znam ko će teško podneti poraz, ko će reći da više ni jednu veliku titulu neće osvojiti, a ko će pokušati da pronađe neki optimistički predznak za naredne mečeve.

                        Neko će reći ovo je kraj, većina da mnogo stvari treba menjati, oni retki optimisti predvideće novu fazu dominacije..

                        A ja.. biću uz svoju ekipu, svoj tim (čitaj Noleta) i kad dobija i kad gubi..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Nije njegova godina, nerviram se i ja na svakom mecu, pa sta da radim sada. Pljuvati ga necu, a i ne zelim, takav sam jbg. Sto se mene tice, moze da ga kritikuje ko god hoce, ko sam ja da branim to nekome? Na kraju krajeva, svako svoje misljenje i vidjenje situacije ima, samo kazem da kritka u odredjenim situacijama nema granice. Nadal je u ovom momentu u svakom pogledu najbolji na svetu, ako bude srece, Novak ce se vratiti i igrati kao 2011. godine, a ako ne, onda nista.

                          Asprilja ocekivao da bude najbolji svih vremena, sto je i mogao da je nastavio sa formom iz 2011. godine, ali to i nije bas toliko lagano. Neka se ljudi prisete kako mu je bilo 2010. godine, nije islo jednostavno. Porasli su svima apetiti nakon te famozne godine, gde je ugazio sve protivnike redom, a recimo ove sezone niko ne igra nista spektakularno osim Nadala. Nole odigrao sva 4 GS-a dobro, nije bilo dovoljno za 4 titule, jebiga.

                          Sa druge strane, da je Novak nastavio da igra kao 2011. godine, mozda bi sada bio ubijen od povreda, jer je koliko se secam i 2011. godine sam kraj godine igrao ocajno, bas zbog povreda. Nije sve bas tako lako koliko to mnogi ljudi zele da predstave. Mozda jednostavno ne moze da igra tako i to je to. Ako me secanje ne vara, imao je 4 povrede u toj najuspesnijoj godini, posebno da se istice ona u septembru i oktobru.

                          Ne moze se svima udovoljiti jbg. Zavisi kako ko gleda na rezultate. Meni je dobar i ovakav, jbg...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • asprilja,

                            Svidja mi se tvoj post iako se ne slazem sa iznesenim.

                            Prvo, Novak je javna licnost i ona mora da zivi sa kritikama i komentarima. Njegov posao je da nas zabavlja. Nema nikavog problema sto ga kritikujes.

                            Drugo, ne svidjaju mi se kritike kad su kritike krda tj. kad hiljade u isti glas pocnu da iznose na dlaku isto 'originalno' misljenje. Jos manje mi se svidja kad ljudi kritikuju Novaka da bi dali sebi na znacaju. Tvoja kritika je originalna ali isto tako iz srca. To sto si rekao mislis i osjecas.

                            Trece, svidja mi se tvoj kritika jer bode u srz onoga sto mnoge muci: "Da li Novak moze bolje i ako moze zasto ne uspijeva da postigne bolje?" Jasno je da ti smatras da moze i da je jedini razlog sto ne uspijeva da ostvari maksimum je to sto je 'zenica' ili ljepse receno zec ili teniski receno 'choker' ili narodski receno jer se boji svoje sjenke.

                            Da imam vremana, napisao bih post u kojem bih iznio suprotno misljenje tvome ovako ostavljam to za neku drugu priliku.

                            Comment


                            • Ajde jos malo natabajte zemlju, pa mozete i krstacu da udarite.
                              Za svaki slucaj otesite i dobro zasiljite glogov kolac, moze ustrebati.
                              Sahraniste ga bas onako domacinski, po naski.
                              Jos je samo zafalila daca, pa da neko ubaljezgan i zapeva pokoju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Citam postove,volim da procitam razlicita vidjenja,misljenja,neku sredinu izvucem iz toga.
                                Ja sam laik sto se tenisa tice,navijac Noleta,mada sad vec sumnjivo lice,sinoc sam prozvana da bi volela da pobedi Nadal
                                Pa i to je ljudski,svako ima pravo na svoje misljenje.
                                Elem,kad sam kritikovala,iz najbolje namere Noleta posle W drvlje i kamenje,kao -iju otkud sme Nole da se kritikuje.Problemi su bili toliko ocigledni,ali kakve vajde,kad ovde ko kritikuje Noleta odmah nije pravi navijac.Bilo pisanja izmedju redova a i javno,nebitno.
                                Moram i ovo da napisem,za mene ce Nole uvek biti SAMPION,iako ga kritikujem kad bezvoljno igra.Imam pravo na svoje misljenje,briga me sta drugi misle o tome.
                                Uvek cu navijati za njega.
                                Sad sam se setila jednog odlicnog posta,mislim da ga je napisao Ni,posle Sinsinatija-u smislu da ako Nole kojim slucajem i dobije USO,to moze samo da ga uljuljka i da ne uvidi stvarne probleme u svojoj glavi i ne krene da ih resava.Mislim da je @Ni u pravu.
                                Sve u svemu,verujem u Noleta,vreme ce pokazati
                                Oni koji ga vec salju u penziju ili predvidjaju strmoglavi pad nisu u pravu,po meni.
                                Ako je Nole odlucio da mu tenis nije priritet,postovacu to,mada ce mi biti zao,ali ne verujem u to,zaista ne verujem.Nije Nole takvog kova,vratice se mnogo jaci
                                Last edited by Pertla; 10-09-13, 17:59.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X