Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auh sad mi je laknulo. nisam jedini. vec sam krenuo da trazim neki novi televizor na akciji.

    Comment


    • Kad se porede kvote za meceve Novak-Wawrinka, Gaske-Nadal i one za pobjednika turnira, proizilazi da kladionicari daju Novaku 50% sansi u eventualnom finalu sa Nadalom. Pojedini vatreni fanovi mu daju bitno manje od 10%. Protiv Wawrinke mu kladionice daju 80%. A za iste navijace Stan favorit.

      Licno mislim da su mu sanse protiv Stana oko 75% a eventulanom mecu sa Nadalom koji je u zivotnoj formi na hardu oko 45%. Dakle, mislim da kladinonice malo precjenjuju Novaka.

      Svejedno, Sandugp i pecaros su u pravu kad kazu da su ocigledno bila dva meca Novak-Juzni. U jednom je Novak bio odlican a u drugom los. Neke televizijske kuce su prenosile jedan a neke drugi mec.
      Last edited by NI; 06-09-13, 11:44.

      Comment


      • 80% protiv Wawrinke? To je jedan TB uz 2 seta 6-3 ili 6-4 rezultata, recimo?

        Comment


        • Uf Nole sunce ti kalajsanokud ne odoh da spavam nego do 5 jutros buljila u tv
          Evo pijem4-tu kafu,valjda zbog setova
          Napisa ja da nista ne ocekujem od ovog USO,dogura ti do polufinala,malo toplo-hladno al PF je,a kako ces s pomahnitalim Vavrom
          Valjda ti najbolje znas,nek je sa srecom,samo nemoj mnogo oscilirati,idemooo
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Malo vise vrelo, malo manje mlako, ali dobro, to se podrazumeva pod toplo-hladno...

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma da, prolazi u finale tu nema zbora.
              Toliko... laku noć.

              EDIT:..Ne, ne najvažnije... 7. PF USO i 14. GS PF!
              Zaboravih najvažnije da naglasim.... UZASTOPNA PF-a!



              Kakva šteta za poen od 2:01...

              Last edited by miloolja; 06-09-13, 13:21.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • jedno pitanjce za Novakove fanove?

                mozemo li dogurati do 1000 stranice do kraja god

                kad su PF?

                Comment


                • Sutra.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novak ce sigurno u nocni termin

                    Comment


                    • Za hiljaditu stranicu neverujem,ovo je poslednji GS u godini a nedaj Boze da mu se desi nesto negativno u karijeri,zivotu sto bi izazvalo pisanje na toliko stranica.

                      Polufinala su u subotu,valjda prvi mec igraju Nole i Stanisa
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • e do da je nocni termin ovako bi gledao ovako posao u pm ionako ceo USO nisam gledao tkr ni 1 mec do kraja

                        Comment


                        • novak ce igrati u nocnom terminu

                          Comment


                          • Nole sutra oko 18h
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Novak.jpg

                              ....slika govori sama za sebe..
                              sigpic

                              Comment


                              • Početak kakav se poželeti može..

                                Comment

                                Working...
                                X