Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=danilo994 link=topic=478.msg63057#msg63057 date=1241531982]
    i ja sam gledao...divim se kako je zrelo odgovarao na pitanja...vidi se da je onako obrazovan...
    [/quote]

    8 razreda... ..Zezam se.. ;)

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      pa e, osam razreda...ljudi jel stvarno novak osam razreda zavrsio?...samo?...pa da, sta drugo moglo ocekivati bavio se tenisom coek...
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=danilo994 link=topic=478.msg63066#msg63066 date=1241538640]
        pa e, osam razreda...ljudi jel stvarno novak osam razreda zavrsio?...samo?...pa da, sta drugo moglo ocekivati bavio se tenisom coek...
        [/quote]

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          cestitke novaku i njegovim navijacima

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            ;)

            nego pazite kako brzo updejtuju vikipediju...kad sam dosao kuci taman kad se svecanost zavrsila, otiso sam na net i video da su vec apdejtovali clanak

            http://en.wikipedia.org/wiki/Novak_?okovi?
            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              [quote author=danilo994 link=topic=478.msg63559#msg63559 date=1241982112]
              ;)

              nego pazite kako brzo updejtuju vikipediju...kad sam dosao kuci taman kad se svecanost zavrsila, otiso sam na net i video da su vec apdejtovali clanak

              http://en.wikipedia.org/wiki/Novak_?okovi?
              [/quote]

              STvarno su brzi.

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                jedna od najveci meceva koji sam gledao od novaka,iako je izgubio mislim da je sa ovim mecom dobio mnogo,konacno je dokazo da moze da igra protiv spanskog CIGE,koji treba da ide na detaljnu antidoping kontrolu...zezam se...
                hvala bogu da je odigrao muski do kraja,pa ko pobjedi...svaka cast NOLE
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=manda link=topic=478.msg64249#msg64249 date=1242510893]
                  jedna od najveci meceva koji sam gledao od novaka,iako je izgubio mislim da je sa ovim mecom dobio mnogo,konacno je dokazo da moze da igra protiv spanskog CIGE,koji treba da ide na detaljnu antidoping kontrolu...zezam se...
                  hvala bogu da je odigrao muski do kraja,pa ko pobjedi...svaka cast NOLE
                  [/quote]

                  ?estitam mu,ali ovaj Nadal ima toliko sre?e da je to nevjerovatno.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    e nole nole...


                    prevod: zamolio sam ga da imitira agasija, mora da je to previse ozbiljno shvatio
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      ..Nemam snage... :-\

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=fc nadal link=topic=478.msg64649#msg64649 date=1242595224]
                        ..Nemam snage... :-\
                        [/quote]

                        dobro dobro,ali ne kontam covjek je sa tim zavrsio prije dvije godine,osim poslije flinalu kada je bio stjeran u cosak,i na isnsisiranje rafe...morao je da imitira...
                        mislim da rafa poslije sljake,da ce bude u podredjenom polozaju,od ove trojice iza njega...,a narocito noleta koji ga je napao na njegovom terenu(navijacima i sljaci),a sada ce trava poslije francuske,i tu ce da bude napad na rafu...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Po meni se bolje nole snalazi na sljaci ove godine,nego na betonu.... ;)

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=fc nadal link=topic=478.msg64745#msg64745 date=1242651868]
                            Po meni se bolje nole snalazi na sljaci ove godine,nego na betonu.... ;)
                            [/quote]
                            sa ovom formom bio bi dosta bolji da se sad beton igra,sada je dobio fizicku snagu,izdrzao je rame uz rame sa rafom 4sata...on je imao igru,ali sa ovim novim kondicionim trenerom ima sad i kondiciju...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=manda link=topic=478.msg64746#msg64746 date=1242652317]
                              [quote author=fc nadal link=topic=478.msg64745#msg64745 date=1242651868]
                              Po meni se bolje nole snalazi na sljaci ove godine,nego na betonu.... ;)
                              [/quote]
                              sa ovom formom bio bi dosta bolji da se sad beton igra,sada je dobio fizicku snagu,izdrzao je rame uz rame sa rafom 4sata...on je imao igru,ali sa ovim novim kondicionim trenerom ima sad i kondiciju...
                              [/quote]

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                cni mi se da mu sljaka kao podloga najvise odgovara...tu je uvek, ali uvek stizao do zavrsnica...
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X