Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem da odigra mnogo bolje u polufinalu

    Comment


    • Opet mi ovi iz kablovske namestili neku zajebanciju
      Kod mene Novak nalupo Mišu takoreći opušteno, čak mu i krompir paprikaš serviro za večeru.
      A vidim kod neki bilo baš napeto
      Dal da menjam operatera , il ove moje da malkice
      sigpic

      Comment


      • Ma jok, sve je ok... Ovdasnje komsije uhvatio Miletov sindrom... Ce da prodje, malo rasola i sve ok...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ma jok, sve je ok... Ovdasnje komsije uhvatio Miletov sindrom... Ce da prodje, malo rasola i sve ok...
          Dobro je da nije neki kuršlus.
          Već sam se zabrino da mi nije ušla neka vlaga u kablove
          sigpic

          Comment


          • Ako nisu pocele pecurke da rastu, nemas problem. Ovde sve traje duze nego sto se ocekuje, cak i protiv vlage...

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Ako nisu pocele pecurke da rastu, nemas problem. Ovde sve traje duze nego sto se ocekuje, cak i protiv vlage...
              Bila onomad velika zajebancija sa tu vlagu. Beži od vlage i promaje u ...
              sigpic

              Comment


              • I da se ne sedi na cosku od stola...

                Comment


                • Imam utisak da je Nole igrao koliko mu treba i svejedno je nalupao ODLICNOG protivnika.

                  Comment


                  • Došao sam da pobeđujem, ali nisam favorit u meču sa Vavrinkom
                    kaže Nole..

                    Rafina škola..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • To mi mirise na ovog Poljaka, matori je prosao sito i reseto

                      Comment


                      • E strasni su mi majke-mi ovi Novakovi "navijaci" .... Ja imam malo bolji i slikovitiji izraz za njih. Pre bi ih nazvao obozavatelji ...
                        Juznji sa svojim slajsom u ovakvim uslovima je jedan od najgorih protivnika po Novaka. Sto i njihov h2h pokazuje. Ubedjen sam da mu mnogo manje odgovara od Vavrinke - pa cak i ovakvog pomamljenog Vavrinke. Novak je po meni - sem u zavrsnici treceg seta bio odlican. Odlicno se drzao cak i u slajs razmenama, mnogo malo je imao gresaka iz tog udarca. Posle prvog seta rus nije imao ni teoretske sanse da dobije mec - najvise zbog umora - pa on je cak pri kraju prvog pokazivao znake iscrpljenosti. Potpuna kontrola meca i rutinska pobeda protiv VRLO VRLO VRLO nezgodnog protivnika. Ljudi pa rus ume da udje u "smracki mod" gori od Marejevog - a svi znate koliko to ne odgovara Novaku. Koji se opet odlicno prilagodio i nametnuo svoju igru.
                        Ali ne ovi nasi : FANOVI, OBOZAVATELJI, ljudi cije tenisko znanje moze da se meri u gramima i koji su pri tom tenis poceli da prate od kada je Novak poceo da dominira se prave pametni i nesto palamude.
                        Jedino sto ja mogu da mu zamerim je precesto pogresan izbor udaraca kada krene na mrezu i nedovoljno dobra egzekucija na istoj.
                        Za sve koji ste se prepoznali u ovom postu - Drago mi je da jeste ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          E strasni su mi majke-mi ovi Novakovi "navijaci" .... Ja imam malo bolji i slikovitiji izraz za njih. Pre bi ih nazvao obozavatelji ...
                          Juznji sa svojim slajsom u ovakvim uslovima je jedan od najgorih protivnika po Novaka. Sto i njihov h2h pokazuje. Ubedjen sam da mu mnogo manje odgovara od Vavrinke - pa cak i ovakvog pomamljenog Vavrinke. Novak je po meni - sem u zavrsnici treceg seta bio odlican. Odlicno se drzao cak i u slajs razmenama, mnogo malo je imao gresaka iz tog udarca. Posle prvog seta rus nije imao ni teoretske sanse da dobije mec - najvise zbog umora - pa on je cak pri kraju prvog pokazivao znake iscrpljenosti. Potpuna kontrola meca i rutinska pobeda protiv VRLO VRLO VRLO nezgodnog protivnika. Ljudi pa rus ume da udje u "smracki mod" gori od Marejevog - a svi znate koliko to ne odgovara Novaku. Koji se opet odlicno prilagodio i nametnuo svoju igru.
                          Ali ne ovi nasi : FANOVI, OBOZAVATELJI, ljudi cije tenisko znanje moze da se meri u gramima i koji su pri tom tenis poceli da prate od kada je Novak poceo da dominira se prave pametni i nesto palamude.
                          Jedino sto ja mogu da mu zamerim je precesto pogresan izbor udaraca kada krene na mrezu i nedovoljno dobra egzekucija na istoj.
                          Za sve koji ste se prepoznali u ovom postu - Drago mi je da jeste ....
                          Znači i kod tebe bila ista slika ko kod mene.
                          Da nije do televizora, majku mu
                          sigpic

                          Comment


                          • Izgleda A mozda je i do programa
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Dobar Wojtek, ne sumnjam da mu je on rekao da se ne zafrkava i da ni sekunde ne prihvata ulogu favorita...

                              Comment


                              • 100% je do televizora.
                                Eno i Gandalf uzo dve nedelje slobodno, da nađe neki na kome će Role da pobeđuje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X