Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je onaj stari NOLE kao nekad pre!Sve mi je rekla reakcija na kraju upravo slika gore jer kad je tako motivisan tesko da ga neko zaustavlja.Ajmooooooo NOLE
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • Kad poveze tri ovakva meca pricacemo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kad poveze tri ovakva meca pricacemo.
        Upravo to,i jedan dnevni mec da odigra kao covek pa mozemo nesto da pricamo.Ipak nista to nece znaciti ako u bitnim mecevima opet pokaze staro lice,ako tu bude onaj pravi Novak onda moze da se kaze da se vratio.Mada sve njegove lose partije i pad samopouzdanja je zbog bekenda.Taj udarac mu je oslabio haos,sve je od tog Bh tu lezi najveci problem.

        Comment


        • BH ga je čas dobro služio, čas ne, ali i to je napredak.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak sutra ne pre 20.30 (2.30pm). Da vidimo po Suncu, žezi i ovoj vlagi kako će da funkcioniše.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Good day for me today. Trained well, rested well, and i'm ready for next match. Schedule is out so you'll see me tomorrow during the day session. Wish me luck!

              Odlican dan danas. Trenirao sam, odmarao, i spreman sam za sutra. Raspored igre je izasao i igracu u toku dana. Pozelite mi srecu!

              Comment


              • Last edited by Žika; 03-09-13, 04:03.
                sigpic

                Comment


                • Posle sinoćnog Nadalovog meča situacija je malo drugačija, nije Nadal baš toliko jak, samo da Novak igra na svom nivou i uopšte više ne sumnjam u titulu. Idemoooo
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Nije njemu problem Nadal, niti je bio niti ce ikada biti ... pogotovu na betonu i na 3 seta... Njemu je PROBLEM Endi Meri .... ako britanac ispadne onda je titula skoro sigurna, ako dodje do medjusobnog meca, bice tesko ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Mogao bi Berd da nas prosvetli ovog puta . Još uvek mislim da bi dobio Andy-a prošle godine da nije bilo vetra-mislim na Tomasa
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Mogao bi.. pa da dođe Noletu pomamljen u jednom od onih dana kad mu sve ulazi..
                        ala sam se naplašila od svega i svačega..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Ne znam da li je neko vec postavio ovo, ali mislim da je interesantno za procitati, posebno Noletovim navijacima:http://www.newyorker.com/reporting/2...urrentPage=all
                          Ovde ima preveden dio teksta:http://pescanik.net/2013/09/treci-covek/
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nije njemu problem Nadal, niti je bio niti ce ikada biti ... pogotovu na betonu i na 3 seta... Njemu je PROBLEM Endi Meri .... ako britanac ispadne onda je titula skoro sigurna, ako dodje do medjusobnog meca, bice tesko ...
                            Da bi pobedio Nadala potreban mu je nivo iz Australije. I morao bi da preskoci Skota sa sto manjim utroskom energije.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Nole,pazi se,ovi spanci ciste sve redom
                              Igraj hrabro,idemoooo
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Da bi pobedio Nadala potreban mu je nivo iz Australije. I morao bi da preskoci Skota sa sto manjim utroskom energije.
                                Navras,

                                Nesto si optimisticniji nego prije dvije nedjelje. Kazes 'da bi' a ne 'ne nadam se nicemu'.

                                Gledao sam mec protiv Berankisa koji je odlican test i Novak je bio izvrstan. U prvom setu protiv Bekera je bio jako los. Prije dva dana protiv Portugalca je bio sjajan, ali igrac koji nema napad nije neko mjerilo. Tesko da je i Granolers protivnik koji moze da testitra Novaka.

                                Rafa je bolji nego sto ukazuje sinocni mec. On jos nije izgubio servis. S druge strane je losiji nego su mnogi mislili poslije Sinsinatija. U eventualnom finalu bi Novak morao biti favorit, ne veliki ali ipak favorit. U pravu si kad kazes da ce mnogo zavisiti od polufinala. U Australiji 2012. je Novak napravio podvig, Mari u pet setova u polufinalu i Nadal u pet setova u finalu. Moze li opet ponoviti isto? Ovog puta je nesto lakse. Nema Ferera u cetrvrtfinalu.
                                Last edited by NI; 03-09-13, 15:33.

                                Comment

                                Working...
                                X