Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da promenimo ime teme u: Stilski ziri na gala vecerima i teniskim terenima?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Da promenimo ime teme u: Stilski ziri na gala vecerima i teniskim terenima?
      Prijemčivije bi to preimenovanje pogodovalo komšijama, mada ima istine da su se fešnzi i stajlinzi počeli i ovde odomaćivati.
      sigpic

      Comment


      • Новак: Рад се сада исплаћује

        Први рекет света Новак Ђоковић рекао је да је презадовољан после тријумфа над Литванцем Ричардасом Беранкисом у првом колу УС Опена.



        “Последњих пет-шест година бележим овде добре резултате, уживао сам у овом мечу. Беранкис је талентован играч, на почетку и у току меча имао је неке брејк шансе, али контролисао сам дуел и задовољан сам. Овај спорт је такав дам орате да будете концентрисани у сваком поену. Размишљам само о следећем противнику”, рекао је Ђоковић у интервјуу на терену.
        „Презадовољан сам својом концентрацијом, посебно јер нисам одиграо добро у Монтреалу и Синсинатију пред УС Опен, тако да сам дао све од себе у последњих десет дана на тренинзима. Био сам 100 одсто посвећен припреми за УС Опен и то се сада исплаћује. Био је ово добар меч, сада морам да наставим са радом и хитам ка зацртаном циљу“, рекао је Ђоковић.
        Новак је у последње три године на свим Грен слемовима дошао бар до полуфинала, а на питање колико му то значи по питању самопоуздања за овогодишњи УС Опен, српски тенисер је одговорио:

        „Грен слемови су најбитнији турнири које имамо у спорту и сви овде желе да дођу до трофеја. Сва пажња што се тиче овог спорта је усмерена на овакве турнире, а ово је последњи Грен слем сезоне. Имам велика очекивања. У мом приступу нема разлика ове године у односу на претходне, али знајући да сам овде постизао одличне резултате протеклих година, доноси ми велико самопоуздање и оптимизам“, нагласио је Ђоковић.

        извор: b92.net

        Comment


        • Izgleda da je sad zabranjeno i prokomentarisati u 1 recenici i kako je obucen Nole
          O kritikovanju bolje i da ne pisem,to je strogo zabranjeno,izgleda precutno.
          Aman,sta je ovo? Ja sam mislila da je sportski forum gde se iznose sopstvena misljenja,navija,daje podrska,kad ono-medjutim malo malo pa se nesto uvijeno zabranjuje ili gresim
          Usput, jedno pitanje-vezano za @skeptik-ovu recenicu,Novak je igrao skoro pa savrseno.
          Da li je to dovoljno za Mareja,Delpa ,Nadala u ovom momentu za eventualnu pobedu?
          Da razjasnim,tek je 1 mec,slabo se moze sta zakljuciti.Bar jos koji mec da vidimo, mada i to nista ne mora da znaci.Vrlo je kratko vreme ,no videcemo sta ce Nole uraditi.
          Nadam se za pocetak drugoj nedelji,a onda ne znam,moze da bude svasta
          Drzi se Nole,hrabro,ostrije,napadacki
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Usput, jedno pitanje-vezano za @skeptik-ovu recenicu,Novak je igrao skoro pa savrseno.
            Da li je to dovoljno za Mareja,Delpa ,Nadala u ovom momentu za eventualnu pobedu?
            Mnogo zuris, uspori malo. Jos 1.kolo nije zavrseno a ti pominjes Mareja, Delpa i Nadala. Nadala vidim u finalu ali Delpa i Mareja ne vidim u zavrsnici. Prednost dajem Hasu i Berdihu ali videcemo.
            Sto se tice Novaka on je svoj mec odigrao na visokom nivou ali bitnije od toga bio je njegov stav na terenu. Delovao je samouvereno i veoma motivisano da pobedi. Njegova izjava posle meca ""I played every point like it's a match point" to najbolje potvrdjuje. To me vise raduje od same igre.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Mnogo zuris, uspori malo. Jos 1.kolo nije zavrseno a ti pominjes Mareja, Delpa i Nadala. Nadala vidim u finalu ali Delpa i Mareja ne vidim u zavrsnici. Prednost dajem Hasu i Berdihu ali videcemo.
              Sto se tice Novaka on je svoj mec odigrao na visokom nivou ali bitnije od toga bio je njegov stav na terenu. Delovao je samouvereno i veoma motivisano da pobedi. Njegova izjava posle meca ""I played every point like it's a match point" to najbolje potvrdjuje. To me vise raduje od same igre.
              Mozda zurim,ali i ti trcis mnogo napred
              Ja nisam spominjala finale,vec eventualno cetvrtfinale ili polufinale.
              Nadala jesam spomenula,misleci na to moze li m Nole parirati igrom,po onom sinoc ne moze iako je 1 kolo.No ,istina nisi mogao pretpostaviti na sta sam mislila spomenuvsi Nadala.
              Ne slazem se da je odigrao na visokom nivou,ali mi se dopada kakav je imao pristup mecu i na kraju sisnuta pesnica, kao i izjava nakon meca.To me raduje,znaci da je svestan problema i da na tome radi.
              U zavrsnici ovog momenta vidim samo Nadala,ne znam ko bi bio drugi finalista u ovom momentu,mozda u drugoj nedelji bude jasnije,bar meni.
              Videcemo,mnogo bi se radovala ako 9 septembra demantujem samu sebe i ono sto sada mislim.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Petra View Post
                Nadala jesam spomenula,misleci na to moze li m Nole parirati igrom,po onom sinoc ne moze iako je 1 kolo.No ,istina nisi mogao pretpostaviti na sta sam mislila spomenuvsi Nadala.
                Ok, ako si mislila na samu igru reci cu ti da je Nadal ostavio jaci utisak na mene ali finale je daleko i ne moze se na osnovu jednog meca proceniti forma. Nit' je Berankis Nadal, nit' je Harison Djokovic. Turnir je dug, igra se dve nedelje i faktori kao sto su umor, vetar, eventualna povreda... mogu bitno uticati na ishod.
                Kao sto rekoh, meni je veci utisak ostavio Novakov stav na terenu nego sama igra. Videcemo kakav ce biti protiv veterana Bekera.
                Last edited by skeptik; 28-08-13, 15:45.

                Comment


                • Novaka u crvenoj majici ovdje niko ne moze pobjediti

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Ok, ako si mislila na samu igru reci cu ti da je Nadal ostavio jaci utisak na mene ali finale je daleko i ne moze se na osnovu jednog meca proceniti forma. Nit' je Berankis Nadal, nit' je Harison Djokovic. Turnir je dug, igra se dve nedelje i faktori kao sto su umor, vetar, eventualna povreda... mogu bitno uticati na ishod.
                    Kao sto rekoh, meni je veci utisak ostavio Novakov stav na terenu nego sama igra. Videcemo kakav ce biti protiv veterana Bekera.
                    Na kraju ispade da mislimo slicno.
                    Samo ne daj Boze nikom povrede,a ostalo kako bude
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Novaka u crvenoj majici ovdje niko ne moze pobjediti
                      Oleeee
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Novaka u crvenoj majici ovdje niko ne moze pobjediti
                        To sam i ja rekla, crvena boja pobjeđuje. A i crvenu majicu je nosio kada je podigao pehar
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Novakov post-meč intervju
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • ^
                            Na vr glave su mi sa pitanjima o bezglutenskoj ishrani.
                            Nek malo njanju pitaju zasto je izbacio hamon, to mu zasigurno debelo pomaze
                            sigpic

                            Comment


                            • Noćas slušala Amere i opet ista priča kao i prošle godine Novakov uspeh 2011. preko trnja (raspad Juge, građanski rat....) i onda opet o bezglutenskoj dijeti, e tada se prebacih na TV (taman se nekako i ES uključio u njegov meč) tamo je ipak bolja slika i veća, i ne kasni 2 poena meč ... kad Englezi počeli pa mal', mal'... Endi ovo, Edi ono..
                              I svaki put sve jedno te isto, tjah.

                              Jagodice, jesi li pronašla ceo tekst? http://www.newyorker.com/reporting/2...urrentPage=all
                              I šta kažeš?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • jedan poklon od mene,Britanski euro sportovi HD

                                Code:
                                #EXTM3U
                                #EXTINF:0,EUROSPORT HD
                                http://esioslive2-i.akamaihd.net/hls/live/200728/AL_ESP1_UK_ENG/playlist_2500.m3u8
                                #EXTINF:0,EUROSPORT 2 HD 
                                http://esioslive4-i.akamaihd.net/hls/live/200736/AL_ESP2_UK_ENG/playlist_2500.m3u8
                                pokrenuti u pot playeru ili VLC playeru

                                Comment

                                Working...
                                X