Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Danas nije problem bila snaga, nego se skoro predao kada je video na koji nacin je izgubio prvi set. Jebi ga takvi smo mi Srbi...
    A da ima igru to je neminovnost, samo treba jos malo konstantnije da igra nego sto je to uradio u zadnja 2 meca.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg62834#msg62834 date=1241372650]
      moje najiskrenije misljenje je da Djokovic ima igru da dobije Nadala na sljaci i da mu pravi vece probleme nego sto ce mu Roger ikada praviti,ali nazalost nema snage ni kad se igra u 2 dobijena seta,a o 3 da ne pricam..
      [/quote]
      surova istina
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • [/quote]


        Kada ne ide po njegovom,djeluje previse bezvoljno...

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Steta sto nisi gledala prvi, bilo je fenomenalnih poena i preokreta kao i uvek kad igraju ova dvojica.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              drugi set nije bio ni senka prvog...novak se dva puta vratio kad je protivnik servirao, cek je spasio set lopte na 5-3 i 6-5...
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Ali presao je rogera po broju osvojenih masters titula..Strasno.,....

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  E jbg,ali bilo je prelepo vreme danas i bas sam uzivala napolju. 8)
                  Na terenima sam videla Troickog kako trenira,ali sve su ogradili sa oniim plakatima,pa ne moze skoro nista da se vidi,nazalost.
                  Ali sutra idem najverovatnije samo preko dana,sa onom ulaznicom za sve terene osim centralnog,a u utorak idem na ceo dan i jedva cekam.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=fc nadal link=topic=478.msg62845#msg62845 date=1241373167]
                    Ali presao je rogera po broju osvojenih masters titula..Strasno.,....
                    [/quote]
                    ma preci ce ih sve po broju GS-ova, to jednostavno mora da se desi...dzaba fedu da pokusava da stigne samprasov rekord kad ce ga ovaj preci za koju godinu...
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=danilo994 link=topic=478.msg62851#msg62851 date=1241373455]
                      [quote author=fc nadal link=topic=478.msg62845#msg62845 date=1241373167]
                      Ali presao je rogera po broju osvojenih masters titula..Strasno.,....
                      [/quote]
                      ma preci ce ih sve po broju GS-ova, to jednostavno mora da se desi...dzaba fedu da pokusava da stigne samprasov rekord kad ce ga ovaj preci za koju godinu...
                      [/quote]


                      Logika je cudo.. ;D

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Veliko bravo za Novaka Djokovica,nocas sam gledao njegovo gostovanje na RTS-u,bravo svaka cast 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=Vladan link=topic=478.msg62995#msg62995 date=1241470971]
                          Veliko bravo za Novaka Djokovica,nocas sam gledao njegovo gostovanje na RTS-u,bravo svaka cast 8)
                          [/quote]


                          Legenda..

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            I ja sam gledao decko je samo dokazao da daleko od toga da je prepotentan ili uobrazen kako mnogi na ovom forumu misle. Momak je sjajan, sto se i videlo iz njegovih odgovora i ponasanja.
                            Bravo Nole majstore!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Djeluje kao svaki drugi 21-godisnjak zaista,opusteno,izuzetno inteligentno,ima odlican vokabular,nimalo arogantno ili prepotentno,stvarno veliki covjek,nema sto ;)
                              P.S.Eh da svaki drugi 21-godisnjak ne djeluje izuzetno inteligentno
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                i ja sam gledao...divim se kako je zrelo odgovarao na pitanja...vidi se da je onako obrazovan...
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X