Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onaj prosli je banovan zbog provokacija na fan temi Kartmene, ovo ti je vec drugi post ovdje (koji sam ja vidio, vrlo vjerovatno mi je neki promakao) dje dolazis da bi iskljucivo provocirao. Treceg nece biti.
    sigpic

    Comment


    • Novak na obelezavanju 40-godisnjice ATP liste u Njujorku.



      Comment


      • nole faca

        Comment


        • Mogao je da izabere neku drugu kravatu. Nekako mi ne ide uz ovo odelo. Njemu kao da je bilo bitnije da ima najvecu kravatu
          Last edited by skeptik; 24-08-13, 23:21.

          Comment


          • ne ide ova kravata uz ovo odelo!
            Zar neko sumnja da može da izađe kako hoće iz kuće bez Jeleninog odobrenja?
            Odlična kravata.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • каки су смешни ко на сарани...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                ne ide ova kravata uz ovo odelo!
                Zar neko sumnja da može da izađe kako hoće iz kuće bez Jeleninog odobrenja?
                Odlična kravata.
                Tebi se svidja, meni ne i to je u redu. Stil je stvar izbora i licnog ukusa. Federer je za razliku od Novaka izabrao pravu kravatu ali on je uvek bio covek sa najvise stila kako u tenisu tako i u odevanju. Posto idemo u off necu vise o ovom.
                Last edited by skeptik; 25-08-13, 07:12.

                Comment


                • Slažem se da ne valja kravata..
                  Da li ima negde snimak sa svečanosti?

                  Comment


                  • Zasto je kravata uopste bitna?

                    I dobra je, kombinuje boju odela i kosulje i boje ATP-a, nista joj ne fali...

                    Comment



                    • Kad vec kudite Novakovu kravatu pogledajte ovu `kelnersku` desno.
                      Jos samo tacna fali
                      sigpic

                      Comment


                      • Ukusi su razliciti,ni meni se ne dopada kravata, cisto da prokomentarisem
                        Medjutim,najmanje vazno sta je Nole obukao nek igra dobro i osvaja trofeje,lako cemo za kravatu

                        Ovo mu najbolje "stoji"
                        Last edited by Pertla; 25-08-13, 11:58.
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Zasto je kravata uopste bitna?

                          I dobra je, kombinuje boju odela i kosulje i boje ATP-a, nista joj ne fali...
                          E ako je zbog "ATP boja" onda je Ok.. Onda je i kratka..
                          Nego neki snimak večeri..

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=745956
                            Ovde imas deo snimka te veceri
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Hvala Petra..
                              Video sam na YT ovaj deo.. Uploader najavljuje ceo snimak pa to čekam..
                              Koliko samo gluposti možeš da nađeš na netu, ali kada hoćeš da vidiš skoro 20 teniskih legendi na istom mestu, onda cvrc nema šanse..

                              Comment


                              • @panchev9
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X