Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ako sam dobro shvatio, Venic ne pokazuje izrazima lica da je nesretan kad Novak gubi?

    Mislim da nije fora u neprikazivanju emocija na licu.Pa Lendl je ko santa leda ako cemo o izrazu lica,ali ima ono nesto drugo,nacin na koji da podrsku svom igracu,na samo njima znan nacin ga savetuje itd.
    To je neko moje skromno misljenje,verujem da ga Nole nebi otpustio da nema razloga.
    Sto je vec napisano,vreme ce pokazati,a i ovo je tek neki pomak,ima tu jos dosta da se radi,kako bi se Nole potpunosti vratio.
    Polako
    Last edited by Pertla; 22-08-13, 17:09.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Naravno da ne treba da menja Vajdu, bar ne još uvek, ako ikada i dođe to pitanje na dnevni red, ali neke promene mora da uvede, Vemić je slaba karaika u promenama. Videćemo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Vajdu, Amanovica i Gebharda nikako. Svi oni su najbolji u svom poslu, svjetska klasa.
        Kao ste rekoh sve pod uslovom da u periodu US Open 2013 - AUS Open 2014 - RG 2014 osvoji bar jedan GS. U protivnom razlaz je nephodan. Tim koji pobedjuje se ne menja ali onaj koji gubi svakako.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Vajda nije samo Novakov trener, on je i njegov otac. On je susta suprotnost Srdjanu. Srdjanov pristup je agresivni, siledzijski, ala Nadal. Vajda je sve suprotno, Novak sa njim ima balans, fokus, smirenost, strpljivost. Sve sto sa Srdjanom nema.
          Upravo zbog ovog mislim da niko nebi bio dobar za Novaka koliko Vajda!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Kao ste rekoh sve pod uslovom da u periodu US Open 2013 - AUS Open 2014 - RG 2014 osvoji bar jedan GS. U protivnom razlaz je nephodan. Tim koji pobedjuje se ne menja ali onaj koji gubi svakako.
            Ajmo ovako, Novak nikad, ali nikad ne bi ovako bio spreman da nije tu Gebhard Fil-Gric. To je covjek koji je stvorio ultimativnu masinu od Mustera, mozda i najspremnijeg tenisera svih vremena.
            Tesko da bi bio ovako elastican i rastegljiv da nije tu Miljan, a Vajda ga je naucio mnogo toga. Novak ne moze vise igracki da napreduje. Moze malo te voleje da popravi i smash i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Vajda nije samo Novakov trener, on je i njegov otac. On je susta suprotnost Srdjanu. Srdjanov pristup je agresivni, siledzijski, ala Nadal. Vajda je sve suprotno, Novak sa njim ima balans, fokus, smirenost, strpljivost. Sve sto sa Srdjanom nema.
              To je logicno objasnjenje. Zato je Vajda uspio.

              Originally posted by Vladan View Post
              Ajmo ovako, Novak nikad, ali nikad ne bi ovako bio spreman da nije tu Gebhard Fil-Gric. To je covjek koji je stvorio ultimativnu masinu od Mustera, mozda i najspremnijeg tenisera svih vremena.
              Tesko da bi bio ovako elastican i rastegljiv da nije tu Miljan, a Vajda ga je naucio mnogo toga. Novak ne moze vise igracki da napreduje. Moze malo te voleje da popravi i smash i to je to.
              Apsolutno!


              Sto ti je Vladane danas? Dugo te nisam video ovako razloznog, bez truncice pretjerivanja.
              Last edited by NI; 22-08-13, 15:11.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ajmo ovako, Novak nikad, ali nikad ne bi ovako bio spreman da nije tu Gebhard Fil-Gric. To je covjek koji je stvorio ultimativnu masinu od Mustera, mozda i najspremnijeg tenisera svih vremena.
                Apsolutno se slazem sa ovim ali meni se cini da Novakova fizicka sprema nije kao ranije, pogotovu kretanje. Sad ne znam cija je to krivica ali to stoji. Ipak mislim da je njegov najveci problem mentalne prirode i da mu Gebhard malo tu moze pomoci.

                Comment


                • Verujem da je otpustanje Vemica samo prvi korak, a od neceg uvek mora da se pocne. Otpustanje Vajde bio bi isuvise radikalan potez koji bi doneo vise stete nego koristi narocito ako se to uradi stihijski bez unapred pripremljene koncepcije. Za Amanovica i Grica je Vladan objasnio. Zbog losih rezultata i lose forme generalno morala su se slomiti kola na nekome, a Vemic je tu najmanje vazan sraf i ocekivano je da bas on plati ceh. Ponavljam, ako iza ovog poteza stoji cvrsta resenost da se stvari sustinski promene onda je to korak u pozitivnom pravcu bez obzira sto otpustanje Vemica ima simbolican znacaj. Vazna je namera koja stoji iza svega.

                  Meni je ohrabrujuca bila Novakova konferencija nakon poraza od Isnera. Videlo se da je zabrinut i da je i njemu jasno da nesto debelo skripi.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Apsolutno se slazem sa ovim ali meni se cini da Novakova fizicka sprema nije kao ranije, pogotovu kretanje. Sad ne znam cija je to krivica ali to stoji. Ipak mislim da je njegov najveci problem mentalne prirode i da mu Gebhard malo tu moze pomoci.
                    Ne moze njega Gebhard da nacera da trenira ako ovaj nece. Ipak Novak ne dise i ne zivi tenis kao Nadal i Federer. Kad dise i zivi vidjeli smo kako je spreman i koliko je dobar. Za tu spremu je zasluzan Gebhard.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo jedno pitanje za sve, vjerujem u Novaka, i vjerovat ću bez obzira koju poziciju na listi bude zauzimao, vjerujem u dobar rezultati na US-u, pa ako Bog da i titulu, a on će to da opravda, nikada se nije predao pa neće ni sada, ali šta će se desiti sa Novakom ukoliko ispadne u prvoj sedmici US-a?
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Neće ispasti u prvoj nedelji.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Evo jedno pitanje za sve, vjerujem u Novaka, i vjerovat ću bez obzira koju poziciju na listi bude zauzimao, vjerujem u dobar rezultati na US-u, pa ako Bog da i titulu, a on će to da opravda, nikada se nije predao pa neće ni sada, ali šta će se desiti sa Novakom ukoliko ispadne u prvoj sedmici US-a?
                          Dobijas odgovor kad izadje zrijeb. Ima ljudi koji nema sile da ga dobiju u prvoj nedjelji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Dobijas odgovor kad izadje zrijeb. Ima ljudi koji nema sile da ga dobiju u prvoj nedjelji.
                            Ok. čekamo žrijeb
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Evo jedno pitanje za sve, vjerujem u Novaka, i vjerovat ću bez obzira koju poziciju na listi bude zauzimao, vjerujem u dobar rezultati na US-u, pa ako Bog da i titulu, a on će to da opravda, nikada se nije predao pa neće ni sada, ali šta će se desiti sa Novakom ukoliko ispadne u prvoj sedmici US-a?
                              Nista,

                              Nastavice da igra tenis. Dvije godine za redom je Nadal ispao u prvoj nedjelji Uimbldona.

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Evo jedno pitanje za sve, vjerujem u Novaka, i vjerovat ću bez obzira koju poziciju na listi bude zauzimao, vjerujem u dobar rezultati na US-u, pa ako Bog da i titulu, a on će to da opravda, nikada se nije predao pa neće ni sada, ali šta će se desiti sa Novakom ukoliko ispadne u prvoj sedmici US-a?
                                Nece se desiti nista apokalipticno jer Novaka tek iza USO-a ceka pravi posao, za ovo kratko vreme nije moguce uraditi mnogo toga, a mislim da je on svestan situacije. Ukoliko zaista prione na posao pravi efekti bice vidljivi tek naredne sezone i los rezultat na USO ne treba da ga obeshrabri. Tako ja vidim stvari.

                                Mada iskreno mislim da je mala verovatnoca da ne doceka drugu nedelju.
                                Last edited by Navras 16950; 22-08-13, 16:19.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X