Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad treba dobro da se veze za reket,treniranje i samo treniranje,nema popustanja u mecevima nikom preko puta mreze,pa ce biti dobre vajde od takvog vezivanja s reketom i treninzima, a Vajda je tu,a mozda vidimo jos novina u igri,ali polako-vazno da se nesto pokrenulo
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Шта ли он то тренира да ми је знати? Кад год нешто прикажу он се растеже и и пимпла лопту.. за то му може свако спарниговати.. кад прикажу Рафу, он сав знојав и фокусиран као да је финале.. разлика је то бато!!!
      sigpic

      Comment


      • Po meni je ovo odlicno, vidi se da mu Vemic nije nesto preterano pomogao i ovim otpustanjem mozda ce se nesto promeniti ako dovede nekog boljeg. Vreme ce pokazati da li je ovo ispravna odluka ..

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Zasto?
          Sto je to Vemic napravio? Ili sto bi neko drugi bolje napravio?
          Ma Vemic je najmanje bitan u celoj prici. Pa nije mu on kriv sto je izgubio od Mareja, Rafe i Iznera. Problem je njemu.

          Comment


          • Originally posted by Zika View Post
            Шта ли он то тренира да ми је знати? Кад год нешто прикажу он се растеже и и пимпла лопту.. за то му може свако спарниговати.. кад прикажу Рафу, он сав знојав и фокусиран као да је финале.. разлика је то бато!!!
            Ziko,nemoj sad bas tako da treniras strogocu,to je za slikanje
            Verujem da sad Nole trenira,posle ovih poraza sigurno se oseca ko da ga je neko polio kantom hladne vode a to mu je trebalo,da se osvestidosta je bilo zezanja.
            nego okaci opet one slikice -ono s reklame,ja sam najbolji,zaboleo me stomak od smeha,daj malo pozitive da se nasmejemo
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Zasto?

              Sto je to Vemic napravio? Ili sto bi neko drugi bolje napravio?
              Nije napravio nista. Vemic je miran covjek, bez facijalnih ekspresija. Vemic je led, Novak je vatra. U odsustvu Vajde Vemic je preuzeo tu ulogu.

              Novak je ogromnom problemu, u dubokom kanalu. Ovo je prvi korak ka izbavljivanju iz tog kanala. Amanovic, Fil - Gric i Vajda nikad nece otici i ne trebaju, ali Vemic moze da bi uz njega bio neko ko ce mu vise odgovarati.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nije napravio nista. Vemic je miran covjek, bez facijalnih ekspresija. Vemic je led, Novak je vatra. U odsustvu Vajde Vemic je preuzeo tu ulogu.
                Ako sam dobro shvatio, Venic ne pokazuje izrazima lica da je nesretan kad Novak gubi?

                Comment


                • Ne pokazuje nista, ne hrabri ga, ne pokusava da mu pomogne na terenu. A igrac ne smije da bude sam na terenu iako to jeste. Kad si vidio da je Nadal sam na terenu? Federer je drugo, i njemu treba podrska naravno, ali bi njemu Vemicev pristup vise odgovarao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Period US Open 2013 - AUS Open 2014 - RG 2014 je najbitniji u celoj njegovoj karijeri. Ukoliko ne osvoji nijedan GS u tom periodu morace da rasformira ceo strucni stab zajedno sa Vajdom i da krene od pocetka sa novim ljudima jer je sa ovima ocigledno dosegao vrhunac.

                    Comment


                    • Vikao je na Vemića u Montrealu, ali i onoliko urlao na Vajdu, pogotovu 2010., no, dobro, lakše je naravno otpustiti Vemića, samo apsolutno ne vidim kakvu je on imao ulogu i (ne)udeo u ovakvoj Novakovoj formi poslednjih meseci.
                      Uostalom, ne znamo razlog, možda nema veze sa formom i igrom.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne pokazuje nista, ne hrabri ga, ne pokusava da mu pomogne na terenu. A igrac ne smije da bude sam na terenu iako to jeste. Kad si vidio da je Nadal sam na terenu? Federer je drugo, i njemu treba podrska naravno, ali bi njemu Vemicev pristup vise odgovarao.
                        To je logicno objasnjenje. Ne poklapakju se karakteri. To ne znaci da je nesto lose sa Vemicem.

                        Comment


                        • Vajdu, Amanovica i Gebharda nikako. Svi oni su najbolji u svom poslu, svjetska klasa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ma Vemic je najmanje bitan u celoj prici. Pa nije mu on kriv sto je izgubio od Mareja, Rafe i Iznera. Problem je njemu.
                            Nije najvazniji, ali jeste najvazniji u ostatku karijere. Isti period 2007.-2008. i 2010.-2011. je bio vazniji.

                            Comment


                            • Novak je stagnirao u dobrom dijelu karijere izmedju 2008. i 2011. godine. Vajda je svo to vrijeme proveo sa njim. Cak i kad je odlucio da promijeni stvari, kad je doveo Toda Martina Vajda je bio tu.
                              Vajda nije samo Novakov trener, on je i njegov otac. On je susta suprotnost Srdjanu. Srdjanov pristup je agresivni, siledzijski, ala Nadal. Vajda je sve suprotno, Novak sa njim ima balans, fokus, smirenost, strpljivost. Sve sto sa Srdjanom nema.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ne pokazuje nista, ne hrabri ga, ne pokusava da mu pomogne na terenu. A igrac ne smije da bude sam na terenu iako to jeste.
                                Sa ovim se slažem, kada je igrač na terenu tada mu je podrška najpotrebnija, pogotovo u onim trenutcima kada meč krene u lošem smijeru. Vemić i nije baš slao neku podršku Novaku dok je na terenu, on je kao i Lendl, uvijek hlada i bez ikakve reakcije. Novak jeste jak, ali i on je čovjek i kada krene loše treba mu pozitivna energija iz negovog štaba, treba mu neka vrsta ohrabrenja. To mu pruža Vajda, on ga bodri u svakom trenutku, i njihov odnos više nije samo igrač-trener, i zbog toga ne znam koliko bi za Novaka bilo dobro da zamijeni Vajdu.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X