Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @AIRBORNE
    Mojim blogom u pokusaju
    Spoiler
    sam sebe tapsem po ramenu nazivajuci navedeno kuckanje tim imenom

    pokusah skrenuti paznju javnosti iz barustine ovdasnje na jednu pojavu ili ti sindrom nama svojstven. Iniciran bih nekim pisanijama van ovog PDF-a, mada slicnih ni ovde nije nedostajalo. Novak i misteriozni dr. su samo povod ili ti slagvort navedenom kuckanju.
    Moguce da sam `omasio temu` ili da se nismo razumeli, ili je pak moja poruka nemusto sacinjena.
    O Novaku i oko Novaka mi je namera jos pokoji put tastaturu maltretirati, ali o tom po tom.
    Last edited by pecaros; 21-08-13, 16:56.
    sigpic

    Comment



    • U iscekivanju ovakvog Noleta
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Bravo @NI,bravo @Pecke
        Sve se slazem sa vama samo eto malo pokusavam(o) da nadjemo neka racionalna objasnjenja na ovonastala Novakova desavanja.
        Mislim da svaki Novakov navijac podsvesno (a i ljudski je) ne moze da zaboravi 2011-u jer to je bila godina teniskog armagedona.
        Ne nije Novak kao Novak bio armagedon vec njegov nacin igre i osvajanje poena.
        Ja to u sali zovem nemoguca geometrija,kada je sa lakocom u jednom udarcu (mahom iz defanzive) totalno menjao tenisku gravitaciju i prelazio u ofanzivu koja se zavrsavala tako da je svaki gledalac ostajao
        bez daha i racionalnog razuma sta je malopre video.To se najvise odnosi na Madrid i Rim 2011,znaci sljaka.Secam se takodje kako se tih dana Rafael vadio na poraze na betonu kako to nije njegova podloga ali da ga ceka na sljaci.Kada je bio bukvalno oduvan sa sljake secamo se kako se citava Spanija digla na noge i vec u panici trazila odgovor od Nadala i rodjaka Tonija. Sve dalje znamo sta je bilo...

        Ajde Nole izadji iz kanala,molim te.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment




        • Спорт је вртешка: ! "мало ја, мало ти па ћемо се играти, душо ја и ти"
          Last edited by Žika; 22-08-13, 04:13.
          sigpic

          Comment


          • http://www.telegraf.rs/sport/809696-...adi-sa-vemicem

            Jel ovo stvarno tačno?????
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Ako je ovo tacno onda je Nole po meni napravio PRVI korak ka izlasku iz kanala,put izlaska ce biti naravno tezak ali bitno je da je poceo.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Mozda Vemic nije dovoljno dobar sparing partner? Mozda treba jaci?

                A mozda je to promjena samo zbog toga da se rece da je okrenut list? (Sto psiholoski moze da bude jako blagotvorno.)

                Sto se taktike tice, sumnjam da Vajda ne odgleda sve Novakove meceve cak i kad ga ne prati. Ne vjerujem da ce to biti razlika.

                Ako Novak stvarno ima probleme kako mnogi na forumu pretpostavljaju, neka mijenja Vajdu i nadje nekog sa novim idejama.

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Obzirom da je to objavio Telegraf uzmi to sa velikom rezervom ali ako je to tacno onda pozdravljam. Ali to nije dovoljno. Mislim da treba da menja i trenera. Njemu treba neko sa autoritetom kao Lendl kod Mareja. Ja bih licno voleo da mu Mekenro bude trener ili mozda Edberg da napokon nauci igru na mrezi.

                  Comment


                  • Treba mu trener koji ce mu lupiti samarcinu ako se izdere na njega tokom napada nervoze u mecevima ili kada kuka ceo mec i vuce se po terenu.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Vest treba uzeti sa rezervom, ali ako je tacno onda je to svakako pozitivan iskorak u smislu da je Novak napokon shvatio da postoji problem. Posle negiranja i guranja stvari pod tepih po sistemu desilo se konacno je i on uvideo da je car go i da se ovako dalje ne moze. Vemicevim otpustanjem problemi nece nestati vec je neophodno preduzeti niz konkretnih mera koje ce dovesti do podizanja igrackog nivoa, sto iskljucivo zavisi od Novakove resenosti i zelje da se ponovo potpuno posveti tenisu. Ovaj potez ce imati efekta samo i jedino pod uslovom da je to prvi u nizu koraka, a ne smena zarad smene.

                      Novaku ne treba veci autoritet od njega samog niti takav moze da postoji, ako kod njega ne postoji resenost za promenama nema tog trenera na kugli zemaljskoj koji ga na to moze naterati. Svi oni u principu idu linijom manjeg otpora jer su teniseri njima poslodavci, a ne obratno. Vajdu ne treba otpustati jer izmenju njega i Novaka postoji mnogo vise od prostog odnosa trener-terniser, ali treba dopuniti tim covekom koji bi novim idejama upumpao svezu krv koja je itekako potrebna.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Izasla je ta vest i na Blicu

                        "Dušan i Nole ostaju veliki prijatelji i sve što su se dogovorili je u tom duhu. Njegov doprinos Noletovim uspesima je veliki i saradnja sa njim ostaće mu u najlepšoj uspomeni", saopštavaju iz Novakovog štaba.
                        http://sport.blic.rs/Tenis/238518/Dj...nju-sa-Vemicem
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • OK, ako je to tacno onda moze da uzme Trocikog za privremenog sparing partnera. Cisto da decko ostane u formi pre sudjenja u Lozani decembra meseca.
                          Last edited by skeptik; 22-08-13, 14:21.

                          Comment


                          • Dobra vijest. Popizdio je na njega bio u Montealu, ne vjerujem da ima neke prevelike vajde od njega. Mada mi je uvijek cudno kad neko ode iz Novakovog staba jer mi on lici na nekog ko se bas veze i onda ne pusta. Mislim da je odluka dobra.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je znak da je informacija definitivno tačna. Kao što neko gore već reče, neobično je čuti kako neko iz Novakovog tima odlazi, Novak je neko ko oko sebe ima tim ljudi sa kojima radi jako dugo, koji su sa njim prošli mnogo toga, i uspone i padove, jednostavno su kao porodica, i neobično je čuti da jedan od njih odlazi. Ali Novak ovo sigurno nije uradio tek tako, da bi nešto promijenio, on najbolje zna šta radi i šta mu je potrebno, ako mijenja Vemića znači da smatra da je tako najbolje.
                              Last edited by proudNolee; 22-08-13, 14:29.
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Navras,

                                Insistiras na postojanju ozbiljnog problema, ali tvoj mi se komentar svidja jer odtavljas sve u rikama Novaka, on treba da odluci, on treba da djeluje.

                                Originally posted by Vladan View Post
                                Dobra vijest. Popizdio je na njega bio u Montealu, ne vjerujem da ima neke prevelike vajde od njega. Mada mi je uvijek cudno kad neko ode iz Novakovog staba jer mi on lici na nekog ko se bas veze i onda ne pusta. Mislim da je odluka dobra.
                                Zasto?

                                Sto je to Vemic napravio? Ili sto bi neko drugi bolje napravio?
                                Last edited by NI; 22-08-13, 14:29.

                                Comment

                                Working...
                                X