Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja samo zelim puno dobrog tenisa[/quote]
    bas tako

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      @ Pat
      Slazem se to sto si rekao za navijace i to je osobina koja meni najvise smeta,ali tako je kako je.
      E da ne verujes,sad ti vidim avatar i ne slazemo se ni tu oko favorita...ajde molim te da nadjemo jednu stvar oko koje se slazemo :-*(ovo gore se ne racuna) ;D

      @Vladan
      I ja sam Noleta prvi put gledala 2005,i bio mi je jako simpa,ali onda su se stvari promenile,naravno postujem ja njega kao tenisera nema tu price ali jednostavno Rafa je neko za koga navijam. Mozda si stekao pogresnu sliku o meni,obicno svi svrstavaju Rafine navijace u isti kos ali ako zelis pogledaj moje prethodne postove pa ces da vidis moje misljenje.
      Ne slazem se naravno da onakvih poena kao u nedelju nema u mecevima Rafe i Feda. Nemoj me terati da idem na YT i da trazim. Bojana jel mozes ti to umesto mene,molim te

      @Milanche

      I ja verujem da vanzemaljci postoje I uvek kazem to sto i ti,nemoguce da smo u beskrajnom svemiru sami
      Sto se tice Rafe,moguce je da sada dozira koliko ce da igra ali ja stvarno mislim da on ovaj turnir nije odigrao onako kako sam ja navikla od njega. Mozda gresim ali to je moje misljenje
      Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

      If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=478.msg61105#msg61105 date=1240315246]
        @ Pat
        Slazem se to sto si rekao za navijace i to je osobina koja meni najvise smeta,ali tako je kako je.
        E da ne verujes,sad ti vidim avatar i ne slazemo se ni tu oko favorit[/quote]


        doktor je doktor...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          kad smo vec kod rosija, razbij rosi onog stonera u japanu pokazi ko je gazda!...idemo rosi!

          ontopic:

          ljudi dragi po on ne veruje u Budu!
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=Vladan link=topic=478.msg61022#msg61022 date=1240268597]
            Ja uvijek kazem sto mislim,jedino sto mogu da urade,je da mi ljuljnu minus,ali bih zelio da se ogradim u jednom , ne mislim to za sve Rafine navijace,vec samo za fanatike,kojih je za sada dvoje, i naravno obje su zenskog pola ;D
            [/quote]
            jujujuju vlado,dvoje????ja sam izbrojao 37 fanaticnih,a u elit-fanatikos spadaju 7,od toga sve zenskog pola.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Vidim vratio si se i u punoj si formi,mogu ti rec da mi je milo zbog toga ;D
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Istina je da Rafa u MC nije igrao svoj the best tennis. Al to se ne odnosi samo na finale, vec ceo turnir. Servis je bio los, i bilo je dosta padova u igri. Iako je pobedjivao ubedljivo(sem 1/2finala i finala), nije igrao svoj the best tennis.
                U Barceloni je vec drugacija prica. Pobedjuje ubedljivo, ali je igra znatno bolja. Pre svega servis

                Pa mogli ste da vidite da je i Toni bio nezadovoljan Rafinom igraom, uprskos pobedi i osvojenoj tituli..

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  U pravu si ti Dart ima ih vise :o
                  sigpic

                  Comment


                  • [/quote]
                    dobro, ai reci da nije bio ni svoja senka je stvarno apsurdno...
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • [/quote]
                      dobro, ai reci da nije bio ni svoja senka je stvarno apsurdno...
                      [/quote]

                      Sa tim se slazem....

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Cestitke Noletu na jako dobroj igri, u ovom danasnjem finalu.

                          Ceremonija me odusevila i nasmejala me imitacija Noletova,
                          morao je kada ga je vec Rafa zamolio.

                          Pa, kada to vec ne smeta Rafi, zasto bi bilo kome drugom

                          Inace, volim sve imitacije, dok su na nekoj granici.
                          Preteranost nije dobra ni u cemu ;)
                          Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            pa nije...ali mislim da je danas moglo bolje sto se tice novaka...nervozno je poceo, u taj breiku je trebao da iskoristi psiholosku prednost, a onda se posle predao...retko ko je i ocekivao da ce da pobedi, bar ja nisam...ocekivao sam mozda jedan set...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              moje najiskrenije misljenje je da Djokovic ima igru da dobije Nadala na sljaci i da mu pravi vece probleme nego sto ce mu Roger ikada praviti,ali nazalost nema snage ni kad se igra u 2 dobijena seta,a o 3 da ne pricam..
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg62834#msg62834 date=1241372650]
                                moje najiskrenije misljenje je da Djokovic ima igru da dobije Nadala na sljaci i da mu pravi vece probleme nego sto ce mu Roger ikada praviti,ali nazalost nema snage ni kad se igra u 2 dobijena seta,a o 3 da ne pricam..
                                [/quote]



                                Comment

                                Working...
                                X