Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tajbrejk je loterija...Nadal je danas imao vise srece. Sta se moze.
    Idemo dalje Nole <3

    Comment


    • Jeste, ta njegova, nekad učinkovita kasna paljenja mu dolaze glave, i ja imam isti utisak za ta prva dva gema.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Kljucna su na kraju ispala ona prva dva gema u prvom setu, a morao je da ih dobije, ako ne oba, jedan sigurno. Mora nesto ozbiljno da menja, proslo je vreme za "idemo dalje".. nesto ne stima vec duze vreme.
        Ta cuvena prica ,,idemo dalje '' vec traje god i po dana.Samo mu to i ostaje ,,idemo dalje'' da gubimo titule.On ce imati opasno negativan skor titula i finala do kraja karijere.

        Comment


        • I na hardu te Nadal dobija,mnogo je Nole,za moje zivce ma koliko navijala za tebe,
          Srecno u Sinsinatiju,a ja na
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Kljucna su na kraju ispala ona prva dva gema u prvom setu, a morao je da ih dobije, ako ne oba, jedan sigurno.
            Slazem se...
            Ali se izborio za tajbrejk i tamo odlucilo prosto vise srece na strani Nadala...nije bio bolji igrac.

            Comment


            • Pa nije ovo dobro. Gde je nestao onaj naš momak? Što mrzim njegove mlake, spore lopte, pa još na reket protivnika i sve to protiv Rafe. Vraća, vraća, vraća i čeka da protivnik napadne. Generalno nemam mnogo zamerki na drugi i treći set, pod uslovom da ne računam katastrofalni TB, ali prvi i one gluposti (pet duplih ) to već ne mogu da shvatim... kako to sebi dozvoljava u tako važnim mečevima, šta se to dešava? Ne mogu samo da vičem idemo dalje.. pa dobro idemo, ali nema još mnogo da spase sezonu, a bodovi se tope. U poslednjih šest mečeva protiv Rafe dobio samo jedan. I daleko od toga da je TB lutrija. To nisu više ni penali u fudbalu.
              A sada treba da spavam, jel?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • NAredna 2 turnira su mu najbitnija u zadnje 2 god.To mu je jedina sansa da spase sezonu,ali znajuci koliko je slab u bitnim mecevima ne treba ocekivati bilo sta vise od njega.Zreb ga pogledao u Sinsinatiju,ali on to nece iskoristiti.Ne bi me cudilo da ispadne rano,bolje i to nego da gledam kako ga mlate ova trojica,nemam vise zivaca majke mi.Muka mi je vise od tenisa

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A sada treba da spavam, jel?
                  Ja ću ko top...
                  Prijatno vam svima želim!
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Najviše mi je žao što na ovakvom turu, sa čudnim polufinalistima, ispadanjem favorita, ponekad nerealnom prvom desetoricom... propušta silne šanse, gubi sve više polufinala, ne koristi silne prilike, sve prolazi mimo njega, a vreme prolazi.
                    Ako ga ne služi servis u ozbiljnim je problemima, gubi duže razmene i stalno čuđenje protiv koga ih gubi (ne mislim na Rafu danas), mlako, bez oštrih, čistih i preciznih udaraca (pričam generalno o ovoj godini). Ništa mi se to ne sviđa, a nikako da se ova agonija završi. A što je još gore, ne vidim ni da nešto menja.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Urgh
                      Puca Novak po svim savovima, cinjenica , a li sta reci sem da se ide dalje? Prestati da se gledaju njegovi mecevi ,tenis uopste, ili nastaviti da verujemo da se moze izdici iz ove krize, ipak biram ovo drugo.
                      Nema fokusa, energija se rasipa na zilion strana, sem na tenis.Ako je to izbor ...Dok sam ne shvati da je vreme za promene, nista.
                      Velika verovatnoca da ce i to prvo mesto izgubiti, u Cincyu zreb na prvi pogled izgleda lako, a tu je dosta velikih servera pa DelPotro, moguce ponavlajnje price sa W, druga polovina se ce rascistiti odustajanjem Nadala, pa ev Andy to je vec muka..USO da ne pricamo..Ovo sbkb, nikako ne volim ali eto dodjosmo i do toga, sam Novak se dobrano potrudio.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Dobro jutro..
                        Sreća moja da sam na odmoru od svega, pa i od tenisa..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Ne, to vise nije onaj Novak, nazalost. Ali cekajte, sta smo drugo mogli ocekivati posle one 2011.? Nisam zacudjen, ali sam posle onog meca sa Gaskeom imao velike nade da ce ici malo lakse sa Nadalom..
                          link

                          Comment


                          • Imam svoje vidjenje i to je jedina valjana matrica.
                            Da li je moje vidjenje merodavano?
                            Bas me zabole.
                            Ja sam navijac i tako deklarisan, sebi dajem za pravo.
                            Pravo da pljujem bez osvrta, bez utemeljenja, bez uvida.
                            Ja znam da on malo trenira.
                            Ja znam da on nema motiva.
                            Ja znam da je digao ruke od tenisa.
                            Ja znam kako treba.
                            Ja znam sve.
                            Ja sam medijum.
                            U moju navijacku DNK je utkano svo znanje ovog sveta.
                            A on?
                            On nema mozak da sve to spozna..
                            Kisna glista.
                            Spoiler
                            Igraj Novace, zivi zivot i uzivaj, a meni je zadovoljstvo samo da te gledam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Uvek tako biva,jedan mec perfektan,sledeci mec katastrofa.Voli tako da se izivljava nad nizim teniserima.Onda dodje Rafica,pocisti ga i kaze:"Decace,bolje bi ti bilo vise da treniras nego da zabavljas ljude.Ne volim ovakve prasinare,jednostavno gubim vreme sa tobom."

                              Comment


                              • Niko se ni nad kim ne iživljava.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X