Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li iko zvanicni mejl Novaka da mu ja kazem dvije?

    Msm da sam jedini lik kojem nije ispran mozak i koji ne gotivi pomenutog?
    Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

    Comment


    • nole@hotmail.com
      "But Pascal what are you saying?"

      Comment


      • Originally posted by eric_cartman View Post
        Ima li iko zvanicni mejl Novaka da mu ja kazem dvije?

        Msm da sam jedini lik kojem nije ispran mozak i koji ne gotivi pomenutog?
        Možeš mu se obratiti na trolltome@nolefans.com





        Nema na čemu!
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Mislio sam probati:

          novak.djokovic@gmail.com i sve ostale operatere?
          Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

          Comment


          • Poznato da besposličari poput Novaka, jedva čekaju elektronsku poštu, ne bi li je u dokolici iščitavali i vreme prekratili
            sigpic

            Comment


            • Sarkazam ti je gotivan
              Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

              Comment


              • Provukao se nekako ,ali ovakvom igrom nece daleko
                Skripi strasno,jos ne mogu da verujem da je tako lose odigrao,sta se desavaali sad vec gubim nadu nastavi li ovako.
                I sad treba da spavam
                Ajde bre Nole treniraj vise
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Idemo dalje Nole!Ovo je bilo bas zeznuto,losa igra,ali pobeda je vazna!Bice bolje!!!

                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • IZgubio sam svaku nadu posle ovoga,njega ceda zbrise Nadal na Hardu.Sto nije nastavio tamo gde je stao pre god i po dana,zasto se ovo desava i da li ce ikada prestati

                    Comment


                    • Istomin ga je iznenadio...Nadal to nemoze. Tako da ja i dalje verujem u njegovu pobedu (ali prvo Gaske)

                      Comment


                      • Na ovu njegovu kosu imam samo jedan komnentar:

                        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                        Comment


                        • Pobeda je pobeda, kakva god i kako god, a pobedi se u zube ne gleda
                          Od silnog naricanja i kuknjave pomislio bih da sam na nekoj sahrani, no srecom se ti obredi po mraku ne obavljaju.
                          Traljavo i bezvoljno /nikakva novost/ Novak je usao u mec, razigrao protivnika /nista novo/, potom malo podigao nivo i odradio posao./vec vidjeno/.
                          Za mene je to `los dan na poslu` koji se uz nesto problema odradio ocekivano. Bezvoljnost se kod Novaka narocito ogledala u kretanju. Danak je platio bekhend koji je zbog slabijeg kretanja i za delic sekunda slabijeg namestanja pocesto gresio. Uzrocno posledicno je i fokus kod riterna, koji tek po dizanju nivoa igre biva nesto efikasniji. Krakati Istomin je sjajnom defanzivom terao na udarac vise, spinovani fh i bh od strane Novaka nisu pravili previse stete.
                          Tada na scenu stupa majstor.
                          I kada te mrzi, i kada ti ne ide, uvek imas rezervni plan i ideju vise. Udarci postaju sve jaci i ravniji, setnje po Istomina sve zahtevnije i pobeda sve izvesnija.
                          Pauza mora imati posledice, a svaki sledeci mec potpomaze ulazak u takmicarski ritam. Preterana su ocekivanja da Novak s pocetka redom `razbija` i terorise protivnike. Verujem da zna sta i kako, a tek su mi neverovatne ideje da nece ili da je `digao ruke od tenisa`.
                          Rafaela jedva cekam na zicer, a svako poredjenje nocasnjeg izdanja sa mogucim protiv Rafaela je neutemeljeno.
                          Dragom prijatelju Sandugp-u /koji mu jos W nije oprostio/ porucujem da `dobra vremena` tek dolaze i da me ubedjenje drzi da cemo se tek nagledati trofeja u Novakovim rukama. Neka se Smarej priprema za sta god hoce on je za mene `razvaljivac igre` i eklatantan primer teniskog udava. Kapital uz medije moze da napravi `veliku cetvorku` i da te postulate svakodnevno plasira, ali me nikada ubediti nece da je on ravnopravan clan tog drustva. Smarejevu igru ne podnosim i svaki njegov poraz slavim kao pobedu tenisa. Igrac kome igranje na prasini predstavlja nocnu moru je ne ogranicen, vec defektan igrac. Neka je preko Novaka uzeo dva GS-a i neka ih uzme jos nekoliko /u sta debelo sumnjam/ nikada od mene postovanje kao istinskog teniskog sampiona nece dobiti.
                          Veceras preko `smrkavog` Rise do duznika Rafaela za naplatu dela potrazivanja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jeste,pobedi se u zube ne gleda.
                            Mene brine sto Nole ima sve vise ovakvih meceva i sto je ocigledno da nesto ne stima.Ovakvom igrom nema sanse ni u Sinsinatiju a ni na USO,duboko se nadam da ce me demantovati
                            Razumem da ne moze uvek odigrati vrhunski,ali ovo vec pocinje da brine,maltene strahuje se za svaki gem.
                            Jutros sam se posteno iznervirala
                            Ne znam,ali pokusacu da nista ne ocekujem ko na MC-u,pa sta bude,daj Boze da bude dobro
                            Srecno Nole nocas(ne znam kako cu gledatisve razmisljam da ne gledam a znam da necu izdrzati,a vec sam totalno sokirana sto od vrucine, pa Nole kao slag na tortu
                            Srecno Nole, s verom da ces nocas biti bolji,idemooo daljeee
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Pitanje - zasto se maliciozni komentari vise ne brisu sa fan tema?

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Od silnog naricanja i kuknjave pomislio bih da sam na nekoj sahrani, no srecom se ti obredi po mraku ne obavljaju.
                                Svaka cast na celokupnom komentaru, malo si me nasmejao tvojim humorom (po obicaju ) a takodje i opustio da se ne plasim suvise sledeceg meca. Iskreno verujem da ce sledeci mec Novak odigrati bolje a takodje i osvojiti turnir. Po meni, on mora da osvoji turnir da bi dobio zamah za Cincy a zatim i US Open.

                                Comment

                                Working...
                                X