Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Vladan link=topic=478.msg61020#msg61020 date=1240267060]
    Ja stvarno poslije Novaka od tenisera najvise volim Rafu,ali su mu navijaci STVARNO DNO DNA,kad vidim sto sve pisu,SRAM VAS BRE BILO,STIDITE SE,nijeste vi Rafini navijaci,vi samo mrzite Novaka,recite lakse ce vam bit
    [/quote]Vlado, upravo si sebi potpisao smrtnu kaznu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Ja uvijek kazem sto mislim,jedino sto mogu da urade,je da mi ljuljnu minus,ali bih zelio da se ogradim u jednom , ne mislim to za sve Rafine navijace,vec samo za fanatike,kojih je za sada dvoje, i naravno obje su zenskog pola ;D
      sigpic

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Jesu li ovo Rafaelisti otisli da lijegaju,imaju i pravo sjutra je radni dan,a i Rafa je otisa u aljina odavno ;D
        sigpic

        Comment


        • [/quote]
          Za jednog Nadalovog navijaca trebala bi da se stidis,jer je sam Rafa rekao da je ovo najbolji mec koji je odigrao ove godine,malo vise obavijestenosti ne bi ti skodilo,
          [/quote]

          Sreco,ja Rafu gledam od 2005 godine,i za to vreme sam odgledala mnogo njegovih meceva. Po MOM MISLJENJU,ovo nije jedan od njegovih boljih. (Osim u odredjenim trenutcima) I ja opet kazem ..ZASTO ja moram da se slazem sa Rafom??????? ALO, IMAM SVOJE MISLJENJE!!!!! (Goldi ako ovo gledas,izvini sto pisem velikim slovima,znam sta to znaci
          Ako Rafa misli da je njegov najbolji ja nemam nista protiv toga,meni nije i tacka.
          Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

          If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg61002#msg61002 date=1240261168]
            Ja i dalje mislim da Nadal nije odirao kako zna i ume na sljaci i da to nema veze sa Djokovicem,jednostavno imao je previse uspona i padova,nekarakteristicno za njega.
            A ocigledno nisam jedina koja tako misli
            http://eurosport.yahoo.com/20042009/...h-unhappy.html
            [/quote]

            Boki,ne zameri im...ipak su najlepsi mecevi igrani izmedju Rafe i Feda i mi vrlo dobro znamo koliko oni mogu da pruze i kakvi su to neponovljivi mecevi. Mozda se nekima ovde i nije dalo da to gledaju,pa zato ne mogu da razumeju ono sto pokusavamo da im kazemo
            Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

            If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              imam utisak da svako ko kaze nesto o Novaku, a ne svidi se njegovim fanovima, automatski postaje "fanaticni" fan nekog drugog tenisera (uglavnom Rafa i Fedex)... ;) ;) ;) ;)
              troshe se strane i strane, postovi i postovi ne bi li se namazao neko ko je izgovorio istinu, a koju upravo ne_fanaticni fanovi Djokera nikada nisu niti ce videti!!!! :P
              dodushe razumem, istina cesto ume da zaboli....
              samo mi nije jasna jedna stvar- od kada Vi Novakovi ne_ fanaticni fanovi gledate tennis?! ??? ??? verovatno od kako je Novak pristigao na trechu poziciju (sto bi trebalo da vas sabije u choshe i ne dozvoli vam da uopshte smete da govorite, ma niti da zucnete o tennisu!!!).... pa ste vi dragi moji resili da sada najednom sve znate o tom sportu i postajete vrhunski eksperti te ste se raskokodakali kao sumanuti ne bi li citavom svetu objasnili ko je u stvari Novak Djokovic ne ustrucavajuci se da glupostima i bljuzgarijama "uvredite sirote fanaticne zenske fanove"... da nije smeshno bilo bi tuzno!!!
              i da ne zaboravim, veoma je zanimiljivo, skoro simptomaticno- drugi omiljeni teniser Novakovih fanova je upravo Rafael Nadal! ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P :P :P :P :P :P


              Comment


              • [/quote]

                isti moj odgovor kao na tvoj prethodni post, nema veze sa pamecu......

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Budimo objektivni,vecina novakovi "fanova" na ovom forumu su novaku nakod davis cup susreta izme?u spanije -srbije izrekli mnogo ruzni stvari,a sad ga nakon ovog turnira u mc dizu u nebesa

                  Comment


                  • [/quote]

                    ovo definise tipicnog srpskog navijaca.....pristup prema igri ce odrediti kako ce se ljudi ophoditi .....

                    Comment


                    • [/quote]
                      Za jednog Nadalovog navijaca trebala bi da se stidis,jer je sam Rafa rekao da je ovo najbolji mec koji je odigrao ove godine,malo vise obavijestenosti ne bi ti skodilo,
                      [/quote]

                      Sreco,ja Rafu gledam od 2005 godine,i za to vreme sam odgledala mnogo njegovih meceva. Po MOM MISLJENJU,ovo nije jedan od njegovih boljih. (Osim u odredjenim trenutcima) I ja opet kazem ..ZASTO ja moram da se slazem sa Rafom??????? ALO, IMAM SVOJE MISLJENJE!!!!! (Goldi ako ovo gledas,izvini sto pisem velikim slovima,znam sta to znaci
                      Ako Rafa misli da je njegov najbolji ja nemam nista protiv toga,meni nije i tacka.

                      [/quote]
                      E pa vidis to je velika razlika izmedju mene i tebe ti Rafu gledas od 2005 , a ja Novaka gledam od 2005,e sad ti vidji,ko jer bio Novak Djokovic 2005.godine,i ko bi i pretpostavio da ce biti ovo sto je danas.Tacno je da Rafa i Federer igraju najljepse meceve to se moglo vidjet posle godine na Roland Garosu,kada su odigrali fantasticnih 22 gejma,a o Vimbldonu necu ni da pricam,svi se odusevljavaju tim mecom,a taj mec je nista prema mecu Sampras - Agasi.E sad cemo malo objektivno,covjek koji najvise muci i covjek koji najvise teniski ponizi Rafu,nekad u mecu,ali skoro uvijek u jednom setu je Novak Djokovic,pa ne bi se Rafa valja po sljaci onako da je bila laka i rutinska pobjeda.I oone poene sto ste imali prilike da vidite prekjuce,nikad,ALI NIKAD nijeste imali prilike da vidite izmedju Rafe i Feda,to vazi i za proslogodisnji Hamburg takodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • [/quote]
                        Ja ne znam kako iko moze da prica sa tobom,ti si izgleda bas prepuna mrznje,ne znam ???
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          nikada Vladane!!!!!!!!!!!!! Naprotiv.... zaista...
                          Cak ni Novaka ne mrzim.... nemam razloga... on JESTE izuzetan teniser (sa tendencijom da postane josh bolji ukoliko prevazidje svoje slabosti- fizicke a ponekad i mentalne) !!!!!!
                          samo mi nije jasno zasto svi Novakovi fanovi negiraju da se Nadal i nije bash proslavio u Monte Carlu.... ono nije bila igra na nivou coveka koga nazivaju kraljem shljake....
                          a to je cinjenica koju vide svi osim Djokerovih fanova.......

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=478.msg61038#msg61038 date=1240298093]
                            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg61002#msg61002 date=1240261168]
                            Ja i dalje mislim da Nadal nije odirao kako zna i ume na sljaci i da to nema veze sa Djokovicem,jednostavno imao je previse uspona i padova,nekarakteristicno za njega.
                            A ocigledno nisam jedina koja tako misli
                            http://eurosport.yahoo.com/20042009/...h-unhappy.html
                            [/quote][/quote]

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=natasha link=topic=478.msg61091#msg61091 date=1240311316]
                              nikada Vladane!!!!!!!!!!!!! Naprotiv.... zaista...
                              Cak ni Novaka ne mrzim.... nemam razloga... on JESTE izuzetan teniser (sa tendencijom da postane josh bolji ukoliko prevazidje svoje slabosti- fizicke a ponekad i mentalne) !!!!!!
                              samo mi nije jasno zasto svi Novakovi fanovi negiraju da se Nadal i nije bash proslavio u Monte Carlu.... ono nije bila igra na nivou coveka koga nazivaju kraljem shljake....
                              a to je cinjenica koju vide svi osim Djokerovih fanova.......

                              [/quote]
                              Pazi Natasa,Nadal je veliki , pazi VELIKI sampion,koji uvijek pruza svoj maksimum,i uvijek igra dobro,ja ne znam ko to negira,ali Rafa je toliko dugo pri vrhu,sada vec i NA SAMOM vrhu,sto mu omogucava da moze i da dozira.Primjestices da je ove godine poceo vise da napada,samim tim pravi vise neiznudjenih gresaka nego inace,ali covjek misli i na svoje zdravlje,jer tako krati poene,zato je ljudima malo cudno da ga vide u ovom svijetlu,a pored toga pojaviuo se i TESKI DEFANZIVAC MURRAY,pored kojeg Rafa izgleda kao najveci NAPADAC u istoriji ovog sporta.Cim je osvojio turnir,i cim je pogadjao onakve uglove u finalu,ON JE U FORMI,i IGRA mu je sasvim dobra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                ma ok Vladane... sve sto si rekao ima smisla stvarno... zaista mi nije bila niti jeste namera da se "koljemo" oko svega toga... a daleko bilo da sam puna mrznje....
                                sezona jos uvek traje i ceka nas ludilo od sjajnih meceva i turnira, videcemo sta ce biti i ko che sta napraviti....
                                ja samo zelim puno dobrog tenisa...... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X