Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Evo zbog ovoga je Novak jedinstven, on nije kao ostali, on ne igra tenis da bi živjeo, već živi da bi igrao tenis, uživa u tome, uživa na terenu. On je jednostavno najbolji u svakom smislu, i kao igrač ali prvenstveno kao čovjek, uvijek vedar i nasmijan, jednostavno ne možete a da ga ne volite! Rafa, Andy, Roger naklonite se Novaku. Nadam se da ovaj čovjek neće nikada da se promijeni, zato što je najbolji upravo ovakav kakav jeste!
    Ајде бре сморио је човек више са овим играњем и глупирањем. Не зна више да одигра меч и да оде са терена, мора нешто да се глупира да игра. Глуми неко лудило, шоу, хаос, забава...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Ајде бре сморио је човек више са овим играњем и глупирањем. Не зна више да одигра меч и да оде са терена, мора нешто да се глупира да игра. Глуми неко лудило, шоу, хаос, забава...
      Postoji li tema u ovoj bari o kojoj `sveznajuci`nije prozborio?
      Ako je suditi po brojci u avataru u pitanju ogromno sublimirano znanje.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Ајде бре сморио је човек више са овим играњем и глупирањем. Не зна више да одигра меч и да оде са терена, мора нешто да се глупира да игра. Глуми неко лудило, шоу, хаос, забава...
        Auu,kakav si bre to covekSto ti smeta sto Nole em dobro igra tenis(prvi na svetu),em zna da igra a i da se zabavlja
        A ako ti to bas bas toliko smeta,tj. smara nemoj gledati Noleta
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Postoji li tema u ovoj bari o kojoj `sveznajuci`nije prozborio?
          Ako je suditi po brojci u avataru u pitanju ogromno sublimirano znanje.
          Чекај, треба да схватим озбиљно човека који риболов назива спортом?
          Ај боље иди напиши нам шта је Миле из Прокупља упецао у Топлици.

          Originally posted by Petra View Post
          Auu,kakav si bre to covekSto ti smeta sto Nole em dobro igra tenis(prvi na svetu),em zna da igra a i da se zabavlja
          A ako ti to bas bas toliko smeta,tj. smara nemoj gledati Noleta
          Волим ја њега скоро па као брата. Па да је 125. на свету не могу да га не волим јер представља Србију. А поготово ако је први на свету и осваја ште се може освојити. Нема срећнијег, поноснијег човека од мене када после меча Новак узме и прекрсти се са три прста. Дакле то је јасно.
          И мени је било занимљиво када је имитирао остале тенисере, па кад направи неку шалу и тако. Али сад претерује човек. Прво је играо гангам стајл једно шест пута, па излеће на трибину глуми ди џеј-а, па оно, па ово... Мислим, глупира се сад мало.
          Једноставно нек се смири мало, опусти. Одигра меч господски, добије меч, потпише аутограме, оде са терена и тако опет.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Чекај, треба да схватим озбиљно човека који риболов назива спортом?
            Ај боље иди напиши нам шта је Миле из Прокупља упецао у Топлици..
            Zanimljiva opservacija potkrepljena neznanjem.
            Za pocetak malo edukacije http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&...XDEmIY25fjltJA
            sigpic

            Comment



            • Место на којем је Новак заблистао!

              Пре шест година Новак Ђоковић управо је на Роџерс купу у Монтреалу доказао да је на путу да од веома доброг тенисера постане вишеструки Грен слем шампион.



              Новак је већ био трећи на свету, раније те године освојио је Мастерс 1000 турнир у Мајамију, али тек је у Монтреалу цео тениски свет поверовао да момак из Србије има потенцијал да постане најбољи тенисер на свету.

              Разлог – у три узастопна меча савладао је Ендија Родика, Рафаела Надала и Роџера Федерера.

              Ђоковић је у другој рунди победио Кифера 6:3, 6:3, затим је препустио пет гемова Налбандијану, а у четвртфиналу је одиграо први у низу фантастичних мечева – савладао је Ендија Родика са 7:6 (7-4), 6:4.

              Полуфинале, испит у виду Рафаела Надала – Новак га је добио у Мајамију, а и сада је славио у два сета (7:5, 6:3) и најавио да ће и у будућности имати одличан скор са Шпанцем на бетонским подлогама.



              Финале је донело ултимативни тест – тада супериорног Роџера Федерера. Сервирао је Швајцарац за вођство у сетовима, имао и 40:0, али је Новак већ тада демонстрирао део худинијевских способности које су до пуног изражаја дошле коју годину касније.

              Освојио је први сет у тај брејку, Роџер је био убедљив у другом, али је Новак у трећем сету поново био убедљив у тај брејку и дошао је до шестог трофеја у каријери – 7:6 (7-2), 2:6, 7:6 (7-2).



              После тога, Новак је две године у низу испадао у четвртфиналу (порази од Марија и Родика), 2010. је бољи у полуфиналу био Федерер, али у последње две године Ђоковић је супериоран на Роџерс купу – изгубио је само два сета и сада је двоструки бранилац титуле.

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Zanimljiva opservacija potkrepljena neznanjem.
                Za pocetak malo edukacije http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&...XDEmIY25fjltJA
                Знам ја да ти ниси једини. То је и најгоре.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Чекај, треба да схватим озбиљно човека који риболов назива спортом?
                  Ај боље иди напиши нам шта је Миле из Прокупља упецао у Топлици.



                  Волим ја њега скоро па као брата. Па да је 125. на свету не могу да га не волим јер представља Србију. А поготово ако је први на свету и осваја ште се може освојити. Нема срећнијег, поноснијег човека од мене када после меча Новак узме и прекрсти се са три прста. Дакле то је јасно.
                  И мени је било занимљиво када је имитирао остале тенисере, па кад направи неку шалу и тако. Али сад претерује човек. Прво је играо гангам стајл једно шест пута, па излеће на трибину глуми ди џеј-а, па оно, па ово... Мислим, глупира се сад мало.
                  Једноставно нек се смири мало, опусти. Одигра меч господски, добије меч, потпише аутограме, оде са терена и тако опет.
                  Jasno mi je i drago mi je sto je tako,sto volis NoletaJa sam isto mnogo ponosna na Noleta,kako prezentuje nasu zemlju,i sad se najezim kad se setim MC ,himne-Nole peva,zastava se vijori

                  Svi smo razliciti,postujem tvoje misljenje i da ti se nesto ne dopada kod Noleta(ja ga npr. kritikujem kad bezvoljno odigra mec)ali volim kad ga vidim nasmejanog razdraganog posle dobijenog meca i kad jos zaigra-za mene to nije glupiranje,meni se to mnogo svidja.
                  Moje neko vidjenje je da je Nole jednostavno takav,"nesmira",on se i na taj nacin opusta,ako je on time ispunjen i srecan,meni je to ok.Zasto bi sebe menjao ili isao protiv sebe(ja polazim od sebe ne bih volela da moram da se ponasam po nekom kliseu)i ne bih to mogla.
                  Dobro ti mislis da se malo glupira,neko ne.No, najbitnije je da mi svi volimo Noleta,da nas raduje pobedama,trofejima a ovo ostalo su nijanse u misljenjima,pogledima,shvatanjima-nebitne ustvari.
                  Nek Nole nastavi s osvajanjem turnira a lako cemo se mi navijaci sporazumeti oko ovakvih stvari


                  Last edited by Pertla; 07-08-13, 21:00.
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Знам ја да ти ниси једини. То је и најгоре.
                    Eeeeeeeejj bre, ne diraj mi pecu, inače....
                    ma šta si spopao sve redom....
                    alooo aloo
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Eeeeeeeejj bre, ne diraj mi pecu, inače....
                      ma šta si spopao sve redom....
                      alooo aloo
                      Necemo da se bijemo valjda
                      Konstatovali smo jos posle W-dona da svi drugacije gledamo neke stvari u vezi Noleta

                      Auuuuuu meni se spava,jutros gledala Noleta.
                      Bolje da idem, jos cu dobiti cvrgu
                      Last edited by Pertla; 07-08-13, 23:55.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Promenio je prevozno sredstvo, traktor garaziran

                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Nole opet igra u dva ujutru.Valjda cu izdrzati,"ubice" me ovo nespavanje
                          Srecno,idemo Noleeeee
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Ајде бре сморио је човек више са овим играњем и глупирањем. Не зна више да одигра меч и да оде са терена, мора нешто да се глупира да игра. Глуми неко лудило, шоу, хаос, забава...
                            Ma samo opušteno, živi svoj život i uživaj, mani se glupih komentara
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Ај иди чувај овце ор самтин лајк дет.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Ај иди чувај овце ор самтин лајк дет.
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X