Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NAŠ:
    Mislim da nas Novak ne postizava sve

    Salu na stranu ali ljudi moji... i teniser i ambasador unicefa i nas ambasador u svetu i nas "mamac" za donacija za nasu napacenu decu koju nasi politicari tretiraju (da ne psujem) kao da nisu nasa i nas udomitelj pasa i nase "skloniste" od ove ucmale zemlje iz koje izadjemo samo kada njega gledamo na velikim turnirima i nas jedini adut kada se zelimo osecati nesto vise lepo i nas ...

    Novace,dosta BRE!
    Budi samo teniser,budi spartanac teniser,budi najbolji na svetu,budi najbolji u finalima,budi gladan trofeja,budi velikih zuba da svakog pokidas na komade,budi robijas i okaci sliku Murrey-a i Lendla i ostalih na ogledalo koji juce kazu kako je isto 2. naspram 6. GS,koji kazu da je bolje 27. titula od 37.,koji kazu kako su najbolji a da na tom putu skoro nikada nisu sreli jednog Spanca ili Svajcarca,budi prva opcija u jevrejskoj poslovici: "Bolje je da ti zavide,nego da te zale",budi covek koji ne placa porez ... budi samo teniser.
    Samo teniser,jer samo tako ces da ostvaris sve sto zelis u tenisu,jer samo tako ces pomoci i meni i svima drugima koji te postujemo,navijamo i podrzavamo - veru mi!
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Lendl je preozbiljan covek da bi sebi dozvolio ovakve izjave. A najmanje je on koji treba siriti dodatnu euforiju oko Mareja. Svaka cast na osvojenom Wimbledonu, ne moze se reci nezasluzeno kad ga je osvojio, ali Djokovic je bio ocajan, ja se i ne secam kada je onoliko slabo igrao ceo mec. Ne treba se zaboraviti kako se Mareju otvorio put do finala, nije ovo bio neki podvig, pa da se sada ide u krajnost, Marej je trenutno igrac broj 1?! Pored svih drugih stvari koje treba za broj 1, strasno bitan je kontinuitet, ja to kod Mareja ne vidim.

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        NAŠ:
        Mislim da nas Novak ne postizava sve

        Salu na stranu ali ljudi moji... i teniser i ambasador unicefa i nas ambasador u svetu i nas "mamac" za donacija za nasu napacenu decu koju nasi politicari tretiraju (da ne psujem) kao da nisu nasa i nas udomitelj pasa i nase "skloniste" od ove ucmale zemlje iz koje izadjemo samo kada njega gledamo na velikim turnirima i nas jedini adut kada se zelimo osecati nesto vise lepo i nas ...

        Novace,dosta BRE!
        Budi samo teniser,budi spartanac teniser,budi najbolji na svetu,budi najbolji u finalima,budi gladan trofeja,budi velikih zuba da svakog pokidas na komade,budi robijas i okaci sliku Murrey-a i Lendla i ostalih na ogledalo koji juce kazu kako je isto 2. naspram 6. GS,koji kazu da je bolje 27. titula od 37.,koji kazu kako su najbolji a da na tom putu skoro nikada nisu sreli jednog Spanca ili Svajcarca,budi prva opcija u jevrejskoj poslovici: "Bolje je da ti zavide,nego da te zale",budi covek koji ne placa porez ... budi samo teniser.
        Samo teniser,jer samo tako ces da ostvaris sve sto zelis u tenisu,jer samo tako ces pomoci i meni i svima drugima koji te postujemo,navijamo i podrzavamo - veru mi!
        Slazem se, previse energije na sporedne stvari. On je sve stekao tenisom, i treba to raditi maksimalno koncentrisano, pogotovo sada kada je na vrhuncu karijere. Prerano je poceo sa stvarima van tenisa, a radi to i usred sezone. Mozda i jedan od razloga za njegov igracki pad, ali samo od jedan, ne i kljucni.

        Comment


        • Nema Vanje i Prskaj da nešto kažu.
          Mnogo su ljuti, razočarani ili smo mi sve rekli?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Evo kao sto sam rekao NI-ju po prvi put od kada sam na forumu hladne glave cu da napisem o Novakovoj igri i voleo bih ako bi neko procitao i podelio svoje misljenje sa mnom.
            Sta se desilo sa starim Novakom?Novakom koji je bio gladan trofeja i Novaka koji je dobijao najvece meceve.Wilander je njega prozvao "The man for the big matches"[/B]
            Prvo hću da prokomentarišem nešto vezano za ovu Lendlovu izjavu. Nešto što najviše mrzim jeste kada daju izjave tipa ove njegove, ne možeš reći za nekog ko je osvojio 2 GS titule i zlato na OI da je najbolji, to nije mjerodavno. Najbolji je onaj koji je konstantan, koji iz turnira u turnir igra smiren, hladen glave i uvijek pokazuje ono najbolje što ima, onaj koji na svim podlogama igra podjednako dobro, koji ima respekt prema ostalim igračima, koji napreduje iz dana u dan, koji nema psihičke blokade u važnim mečevima (mislim da to Andy još uvijek nije).
            Naš Novak je nekada bio upravo takav(2011 godina koju nikada nećemo zaboraviti, godina za istoriju i pamćenje) e sad, što se tiče Novaka, moje mišljenje je sledeće, situacija je bila sasvim drugačija kada je Novak bio 2-3 igrač svijeta, uvijek je bio neko ispred njega, on je morao da sustiže i da se dokazuje, da pokazuje svima da je bolji, bio je gladfan pobjeda, trofeja i dokazivanja, imao je motivaciju, podsticaj, zato što je znao da ima neko ispred njega, i da mora da pokaze da može da bude najbolji. Sada se situacija preokrenula, sada je on prvi, on je taj koji postavlja standarde, a ostali treba da ga sustižu, normalno je da svi imaju želju da pobjede broja 1, i da i smai to postanu, ponekad imam osjećaj kao da Novak nema dovoljno motivacije. Na nekim turnirima ide od sjaja do očaja, recimo ovogodišnji Wimbledon, prikaže perfektu partiju protiv Šardija, a onda u finalu gledamo nekog sasvim drugog Novaka. Činjenica jeste da mi previše očekujemo od njega, previše nas je razmazio i navikao na pobjede i trofeje, sada kada toga više nema kao nekada, odmah mislimo kako nešto nije uredu. Ok. jasno se vidi da to nije onaj Novak od prije, 2011 svi su govorili "Novak je mentalna gromada" mislim da tu i jeste ključ svih problema (sad će neko reći, bravo otkrila si Ameriku ) Novak je najveći protivnik sam sebi, igra je tu samo je glava problem, on u gotovo svim mečevima (pogotovo onim važnijim) prvi set ira stegnuto, kada dođe do prvog seta polako se opušta i onda se na terenu pojavljuje onaj pravi Nole, ukoliko se desi da izgubi prvi set (kao sada protiv Andy-ja) Novak se polako "raspada". Neki će možda da me osuđuju zbog ovog što ću reći, ali najteže mi pada kada Novak gubi od Mareja, zato što smatram da je Nole daleko bolji igrač, ali šta je tu je. Sada dolazi Noletova omiljena podloga, polufinale RG, finale W, mislim da je sada vrijeme za titulu na US Openu, ja se iskreno nadam da će završnica sezone da bude Novakova, da će naći načina da prebrodi sve probleme koi ga muče, ima nešto malo manje od mjesec dana za to, i da će se vratiti jači nego ikada, da će pokazati svima koji sumnjaju u njega zašto je baš on broj 1, i da ćemo ponovo gledati onog starog Novaka, koji nam svima nedostaje.

            Toliko od mene
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Novak je 2011. pucao od energije i fizičke spreme. Imam utisak da mu je telo sada 2x slabije no tada. Razlika u veličini grudnog koša je evidentna. OK, previše mišićne mase bi ga usporilo, ali razlika 2011-2013 što se toga tiče postoji. Sada deluje previše umoran, i na terenu i van njega. Moguće zbog manjka treninga, da ga takođe nije dijeta poremetila , ne znam...

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Novak je 2011. pucao od energije i fizičke spreme. Imam utisak da mu je telo sada 2x slabije no tada. Razlika u veličini grudnog koša je evidentna. OK, previše mišićne mase bi ga usporilo, ali razlika 2011-2013 što se toga tiče postoji. Sada deluje previše umoran, i na terenu i van njega. Moguće zbog manjka treninga, da ga takođe nije dijeta poremetila , ne znam...
                To sa grudima nema nikakve veze,ali sto si rekao za dijetu moze da ima uticaja nekog.

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  Novak je 2011. pucao od energije i fizičke spreme. Imam utisak da mu je telo sada 2x slabije no tada. Razlika u veličini grudnog koša je evidentna. OK, previše mišićne mase bi ga usporilo, ali razlika 2011-2013 što se toga tiče postoji. Sada deluje previše umoran, i na terenu i van njega. Moguće zbog manjka treninga, da ga takođe nije dijeta poremetila , ne znam...
                  Nema to nikakve veze, dijeta je bila potrebna zbog njegovog kretanja, vidljivo je koliko je sada brži nego prije godinu, dvije. I sam je više puta isticao da se sada puno bolje osjeća. Problem nije fizičke prirode, on se dobro kreće, igra je tu, problem je samo manjak samopouzdanja kada se igraju veliki mečevi.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Ja smatram da je Lendl za GS titule apsolutno u pravu e, sad, kakve su mu namere pojma nemam a nije mi ni bitno...Meni je Endi gotivan lik ali pomalo mi je svejedno šta će biti sa njim zato što mi je Novak ipak daleko bitniji od njega (naopako ). Endi je na pravom putu, lepo se zaukao, lepo izabrao turnire i poosvajao skoro sve što sam priželjkivala za Noleta u poslednjih godinu dana, znači, rade oni, rade ko zmaj... Ne razumem se ja u te brojke, znaš NI, na kraju krajeva, GS titule se pamte, ko će se setiti nedelja na prvoj poziciji, finala, i polufinala, nedelja izmedju GS titula...? Samo veliki poznavaoci, a većina to nismo.
                    Razmaženi nismo, ne više od nadalovaca (a tek fedovaca) a ako oni i dalje, tako "razmaženi" izgaraju za titulama... A kako i ne bi, zato što su još tek kako bitne.
                    Ne vredi da se pravimo kul, kao nema veze za (još) jedno izgubljeno finale, to je hipokrizija. Kao nije bitno, nema veze, ima vremena. Nema više puno vremena. Možda Endi više neće osvojiti ništa (čisto sumnjam) ali svidja mi se njegov sadašnji tempo. Ako ovako nastavi, mogao bi do br 1 sasvim zasluženo.
                    U pravu je samo za GS-slemove,nadam se da ce ga Nole demantovati i osvajati ih vise nego Endi.
                    Ostalo sto prica Lendl ,sta ce mora,to mu u opisu radnog mesta a i dobro placen,sta ce mora da prica tako.
                    Na to ne obracam paznju,bitno je da nas Nole u nastavku sezone igra dobro,pa cemo videti sta ce ko pricati.Ovim samo zele da izvrse pritisak na Noleta,dovoljno je pametan da ne nasedne na to,da igra svoju igru,i mozda da manje prica,da mudro cuti i na terenu im svima na najbolji nacin odgovori
                    Verujemo mi u naseg Noleta,znam da se svi pribojavamo posle ovih vaznih meceva,ali iskreno se nadam da ce nas Nole obradovati,uz obaveno nerviranje,to nam svakako sleduje,ali nek on osvoji vazne turnire pa nek idu zivci,oporavicemo se brzo kad podigne trofeje
                    Ovde smo svi tu da jedne druge utesimo,izjadamo se.
                    Kako si ti Larisa mene onaj dan utesila onim postom,zaista mi je bilo lakse,zato idemoooo Noleeeeeee
                    Nagledamocemo se mi jos ovakvih Noletovih slika
                    Last edited by Pertla; 10-07-13, 20:15.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • http://s.tf.rs/2013/07/10/Novak-djok...-del-potro.gif

                      Comment


                      • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • "Slušaj... svideo mi se tvoj govor, veliki humanitarni rad, divni saradnici, neverovatni prijatelji, ali hoću da te vidim kako pobeđuješ opet!", odgovorio je Beker Đokoviću.

                          Comment


                          • Originally posted by Nesic View Post
                            "Slušaj... svideo mi se tvoj govor, veliki humanitarni rad, divni saradnici, neverovatni prijatelji, ali hoću da te vidim kako pobeđuješ opet!", odgovorio je Beker Đokoviću.
                            Takav covek treba Novaku.Vajda ne sme da pisne,a i ostala kompanija u stabu.Kada vidis onu Vajdinu dobrocudnu facu trebas da budes bas kreten da mu das otkaz,ali Novaku treba neki drzak trener kao Beker ili Dzimi Konors.Mislim da bi Konors bio idealna figura za Novaka.

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              "Slušaj... svideo mi se tvoj govor, veliki humanitarni rad, divni saradnici, neverovatni prijatelji, ali hoću da te vidim kako pobeđuješ opet!", odgovorio je Beker Đokoviću.
                              Ma to sve razmaženo
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Zašto svi mislite da je problem u Vajdi?
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X