Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Postoji razočarenje zbog poraza, želeo sam ovu titulu verujem isto koliko i on, ali ovo je bio odličan turnir. Finale Vimblodna je ogroman uspeh, a sada sledi odmor koji mi je više nego potreban", rekao je Đoković za B92.

    http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=730198

    Comment


    • Joj, ne pominji odmor..
      kad sad opet krene tirada, mora nas da pita sme li na odmor..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Treba i nama navijacima odmor
        Nisam se javljala,ne znam ni sama zasto,mozda jer sam naslucivala ovakav kraj na W-donu,nebitno.
        Ne znam sta da napisem,ali ovakvo Noletovo izdanje je za mene neverovatno.Ceo turnir dobar servis,gresaka malo,ajde protiv Delpa je bilo gusto ali se Nole borio,igrao hrabro, srcem,nije se predavao i dobio mec.Danas je izasao na teren kao da ga je motkom neko naterao da igra. Jednostavno ne mogu da poverujem da ga danas bas nista nije islo,nemoguce,toliko gresaka,izbacivanja u aut,o servisu da nepisem,bezvoljnost kao da je jedva cekao da se mec zavrsi.Samo u poslednjem gemu je pokazao svoju igru i onda zakucao u mrezu.
        Nole koji se bori do poslednjeg poena da onako prokocka brejkove,ne -u to ne mogu da verujem.
        Sta se desavalo,to samo on zna.
        Nisam cak ni tuzna,mozda vise ljuta,jer ne moze me niko ubediti da je Nole mogao da odigra onakav katastrofalan mec,pa ni sam Nole da mi to kaze,kao nije mu dan,pa onako ne bi odigrao ni 150 igrac na svetu.
        Sta,sta se desilo?
        Mareju cestitke,zasluzena pobeda,necu da napisem jos nesto.
        Mozda ce neko napisati da sam nerealna,ali NEMOGUCE je da Nole onako odigra,posle celog turnira,a ovo je finale ljudi.
        Kako je izasao na teren pognute glave,smracilo mi se,kao da je dao do znanja da ce izgubiti.
        Mozete da se smejete,da pisem gluposti,ali ja sam ubedjena da Nole danas nije zeleo da igra,zasto ,ne znam,a bolje i da ne znam ili ne zelim da znam.
        Navijac sam Noleta ,uvek cu to biti.
        Mnogo je postigao do sada,doneo nam toliko radosti,najbolji sportista svih vremena u Srbiji,to se nikad ne moze zaboraviti.
        Verujem i nadam se da ce nas u buducnosti jos radovati,ali ne bih volela vise ikada da gledam ovakav mec-NIKADA,onda bolje da je casno izgubio od Delpa.
        Idemo dalje,Nole stavi prst na celo,dobro razmisli,pa u nove pobede
        Last edited by Pertla; 07-07-13, 20:47.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by Poljo View Post
          Novak je prije dvije godine izgledao kao materijal za minimum 12 GS i pobjedu protiv Rafe na RG.
          Da, u tome je poenta. Daleko od toga da nema razloga da budemo prezadovoljni time što je postigao, što kažu da se povuče danas, već je sebi obezbedio mesto medju najboljima u open eri.... Ali ebg, meni se plače. Zato što smo svi svesni te činjenice, samo se titule pamte.
          E sad, bataliti ili menjati očekivanja...Biti realan, uvek. Šta očekivati? Polufinala, finala, eventualno još koji GS.. ili? Nisam nezahvalna, ali tužno je , šta da radim...
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Prvi igrac sveta i najbolji teniser danasnjice.

            Malo li je!!!
            Ajmo Nole!!!
            sigpic

            Comment


            • Ja sam mu zahvalan, i više od toga. I ne samo njemu, već svim našim teniskim herojima. Da nije njih, moje dve ćerkice sigurno ne bi svakog dana tražile da idemo do terena na partiju tenisa. O tenisu ispred zgrade i da ne pričam. Ja prezadovoljan postignutim.

              Comment


              • Moja greska jagodice, dodao sam mu jedno finale RGa

                Do kraja godine nekoliko prioriteta. Cincy, USO, DC i London.

                DC bi ga najvise napalio i najvise mu donio, to je jasno.
                sigpic

                Comment


                • Može i ovako, neka osvoji samo DC ove godine, pa da sledeće opet poludi..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Cincy i USO sto se mene tice ali ne vjerujem da ce ijedan doci, DC je najrealnija opcija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta reci posle ovoga.Veliko razocarenje,ne toliko zbog poraza,vec zbog nacina kako je Novak odigrao ovaj mec-uzasno lose.Nije imao vere u sebe,previse je bio nestabilan mentalno,nije verovao u sebe.To je razlika u odnosu na 2011-tu,mentalna snaga i nista vise,igracki je bolji,kompletniji.Evo ja sam napisao na Noletovom sajtu i na fb-u opsirnu poruku u kojoj sam spomenuo i da bi bilo dobro kada bi vratio Cetojevica,videcemo da li ce to Nole procitati.
                      Sada neka se odmori, i bilo bi dobro kada bi mogao nekako da poradi na fizickoj spremi, i tu nije isti kao 2011-te,dosta se brze umara i dosta brze ostaje bez daha sada.Ali valjda ce biti nesto slicno kao prosle godine posle Wimbledona,osim sto se nadam da ce ove godine da osvoji i Cincy i USO.
                      Last edited by MiljanVR; 07-07-13, 22:02.
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Danasnja igra jako, jako losa.Samo Novak moze znati razloge ,zasto je bio ovako "flat" tokom celog finala, ceo mec bez 1 servisa koji ga je i doveo do F,zasto je dozvolio takvo setanje od strane protivnika, onolika ispucavanja, nerezonske izlaske na mrezu..da ne duzim ima mnogo ,mnogo razloga da razmisli o uzrocima ovakve svoje igre, i da poradi na njima.Cesto se svodimo na taj mentalni aspekt, ali kako imati prednost na tom planu kada nema igre, kada ne idu osnovni udarci, ne moze se mentalno pobediti igrac koji je na terenu daleko bolji.Danas je Novak zavrsio ,ono sto je Del Potro zapoceo u SF, potpunu destrukciju svoje igre na ovom W Uspeo da u tri seta napravi spektakularnih 50UE, tako da ni u kom slucaju ovakav gotovo rutinski poraz nije opravdanje za sve sto je danas prikazao u igri.
                        Kao navijac vise sam tuzna nego raocarana, posle ovog W, jer bila je fina, fina prilika za jos jedan GS. No dalje se mora, verujem da nece sada pokleknuti kako mnogi prizeljkuju i ocekuju, ceka ga veoma naporan deo sezone, pa kada se vrne sa tog odmora, mogao bi u planine MC da se fizicki spremi,nekako imam utisak da je i tu cele godine dosta tanak.
                        Inace drago mi je da na ceremoniji nema suza, patetike, uvek je pristojno prepustiti sampionu da proslavi svoju titulu.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Pa da! Eto objašnjenja za Djokovićevu pasivnu igru u finalu W-a, direktno sa njegovog zvaničnog sajta

                          "Djoković ispunio poslednji uslov za ulazak u EU" Sad je sve jasno, jedino moguće objašnjenje, čovek se žrtvovao
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Torima View Post
                            Sve je to tačno, ja bih i druge tu stvari nabrojao, ali Novak, ako pretenduje da ostane zabeležen u istoriji, mora sve to da izbaci iz glave.

                            Poznata je priča o Fekiju koji je izgubio vođstvo od 2-0 sa 2-3 na kraju, da je otišao u sobu i celu svesku ispisao jednom rečenocom:
                            NE SMEŠ VIŠE NIKADA IZGUBITI MEČ KOJI VODIŠ SA 2-0

                            Novak je inteligentan momak, i čvrsto verujem da će izvući pouku iz ovoga. Ali bez neke pomoći sa strane na mentalnom smislu, koja će ga vratiti u stanje "ima bra sve da vas bijem i da pitate jel ima još", slaba vajda.
                            Ja sam takodje cuo tu pricu o Rodzeru,koliko je tacna nzm,ali ako jeste sigurno bi bila poucna i za Novaka..a da moze da ih "bije" moze,i da pita hocete jos,ali da bi to uradio pre svega treba da prestane da razmislja o RG,mastersu..trebalo bi,po mom skromnom misljenju da uradi 2-e stvari,pre svega da skrati "podrsku" po svojoj lozi,prevazisao je taj period kada mu je to znacilo i davalo vetar u ledja,ovako msm da mu sada samo stvaraju veci pritisak i opterecenje,drugo,postati bezobrazan u mislima,kao sto su vecina prema njemu u realnom zivotu na terenu i oko njega..Novak je previse dobar,uctiv i sa previse respekta prema svakome,i msm da mu te stvari polako dolaze do glave..sto cu ja biti uctiv i pun respekta,ako pre svega vidim da nisam na teniskom vec na fudbalskom terenu??da li ja kao broj jedan dolazim na turnir kao 100-ti igrac,ili kao broj 1??gde je respekt za sve ono sto sam ja postigao u tenisu da bi se neko lagano poigravao sa svim tim,msm na organizatore koji nece da polivaju sljaku kad treba,kad prekidaju meceve kad to ne treba,kad igram na terenima koji ne zasluzuju da se ja tu i pojavim,da igram sa patikama 5 kola i najednom te iste patike vise nisu za travu,i jos takve i slicne stvari..koliko ja znam velikim sampionima se islo uvek niz dlaku,ali uvek...da li se to dogadjalo Lendlu,EdberguBekeru,Mekenrou itd?? za Pita,Agasija,Rodzera pa cak i Nadala da ne pricam..svi sus kada se pojave,dvore im,prosto klece..na sta sve ovo lici kad je Novak u pitanju??da nije on mozda veliki samion??ili njemu nije tu mesto mozda pored svih koje sam naveo i koje nisam?? jedna je samo rec,LAKRDIJA..da je Novak danas pobedio,da li bi njemu bilo dozvoljeno da se vere po tribinama i da grli svoje voljene???da dozvolili bi mu,ali samo u filmu ili reklami...sve te sitnice bole,dodiruju i strasno uticu na mentalni sklop..

                            edit

                            ..o sudijama i da ne pricam,naravno..
                            Last edited by Rossini; 07-07-13, 22:43.
                            sigpic

                            Comment



                            • Bile su ovo dve sjajne nedelje u Londonu. Jako sam zadovoljan svojom igrom na travi ove godine, ali na zalost danas, kada je bilo najbitnije, nisam izvukao svoj maksimum kao sto sam se nadao. Andy je bio bolji i zasluzeno je odneo trofej. Ja nastavljam dalje, prvo cu da odmorim a onda pocinjem sa pripremama za US Open. Ostajem jos sutra u Londonu jer organizujemo humanitarnu veceru kako bi prikupili sto vise novca za nasu decu. Lepa vremena dolaze Hvala vam svima!!!
                              Ništa to meni nije jasno, nikakve veze sa stvarnošću, uostalom u zadnje vreme uvek ista priča....
                              Šta ti se dešava? Jednog dana ćeš možda pronaći način da objasniš, da bi te mogli razumeti..
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Nazalost veliko razocarenje danas. Mi uvek od njega ocekujemo da osvaja najvece trofeje i tako je trebalo da bude i danas. Nazlost nisam mogao da gledam mec, ali po vasim postovima vidim da i dalje ne moze da zavrsava zapoceto. Previse daje poklone protivnicima i zavrsnice setova mnogo lose igra. Ali sve u svemu sta god uradio, od mene ce uvek da ima podrsku i nikad necu da ga pljujem, mozda je i ovo neka vrsta sudbine, morao je nekad neki Britanac da uzme Wimbledon, a zao mi je sto je to bilo bas danas .

                                Sada se nadam da ce dati sve od sebe u nastavku sezobe a pogotovu da pominjani DC osvoj ii tako dobije tioliko potrebno samopouzdanje i zelju da osvaja jos dugo najvece trofeje.

                                Drzi se Nole, uz tebe smo, samo napred sampione

                                Comment

                                Working...
                                X