Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ni smeč, ni servis, ni game plan, ni psiha, ni kretanja, ni žara...Gde ćeš takav brate? Ja pojma nemam koji je tvoj problem, uostalom, ni ne moram da znam, to nije moj posao, imaš tamo ljude koje debelo plaćaš da se žderu po tom pitanju.
    Evo ti tacna čestitam
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Jbg, dodju tako dani kad servis ne ide uopste. Lose je kad takav dan dodje protiv Mareja u finalu GS, al sta da se radi.

      I samo bez prevelikog pesimizma. Nigde ne pise i ne mora da znaci da ce u narednom GS finalu Novak biti lisen vaznog udarca.

      Uostalom, ko jebe Wimbledon, najdosadniji turnir sa najogavnijom publikom

      Comment


      • Ne može pasti teško kad je igrao loše bar pola turnira i nije bio ni blizu pobjedi. Borio se koliko je u ovom trenutku mogao i to je to.

        Comment


        • Mislila sam da ništa ne napišem, ali eto ne da mi đavo mira..
          Loša igra kuliminirala i prerasla u najgoru najvažnijeg dana, pošto mi neki nisu verovali i ubeđivali se sa mnom.
          Ne može se uvek pobeđivati, ne može se uvek biti najbolji , niti stalno igrati triler mečevi sa happy endom... ali ovo je bilo očajno. O-ČAJ-NO!
          Ajd sad negde na more... naravno.

          P.S. Volim ja njega bez obzira na sve, al mi je malo mnogo ovo danas... pa baš ni jedan set...
          Last edited by miloolja; 07-07-13, 17:39.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sad na odmor Novace i preprema za US seriju i da se osvoji taj zeljeni trofej u SINSINATIJU

            Comment


            • Nazalost jedini element igre koji je funkcionisao kako treba je zakazao kad je najbitnije +kad se tome doda nenormalno velik broj gresaka moze se cak reci da je poklonio Mariju trofej ,bilo je dovoljno Mariju da saceka Novakove gluposti i greske i zasluzeno pobedi.Sta reci Mari je iskusno odigrao ovo a Novak nek odmori malo jos uvek je 1.igrac sveta pa na americkoj turneji da vrati Mariju sa kamatom na USO.

              Comment


              • Sad jos ispade da je dobro sto je Djokovic odigrao lose

                Comment


                • Teško će njemu u budućnosti protiv Mareta, ulazi mu ovaj lagano u glavu. Setiće se svega šta je ovaj osvojio preko njegovih pleća.

                  Comment


                  • Setice se, pa? Sto je pa gore setice se od eventualnog "mislice na to sta sve ovaj moze da osvoji", a sto bi bila situacija pre proslog UO-a? Apsolutno mi je besmisleno pricati o nekom "kompleksu Marej" posle ovog poraza. Ako nista drugo smesno jer je prethodna tri meca dobio Djokovic, jedan na slemu.

                    Comment


                    • Ljudi, ja sam ponosan na sve što je Novak do sada uradio, momak je fenomelan i stvarno bi sada bilo nerazumno da ga ovde povlačimo po prašini i pljujemo kako mi ovde inače radimo svima koji nešto naprave pa padnu.

                      On definitivno ima mentalni sklop čoveka koji nije "predator" kako reče Vladan, i zato mu treba neko ko će ga ubediti da je on bolji od svih zajedno sa ovakvim fizičkim predispozicijama.

                      Naravno, svi treba da budemo svesni da je momak i dalje broj 1, ali je svaki broj 1 bez bar dva GS tokom godine već pod znakom pitanja u teniskim krugovima.

                      Nadam se da Novak ima dovoljno inteligencije da shvati da ovako više ne ide i da jednostavno nešto mora da menja u svom pristupu finalima i odlučujućim mečevima na nekim turnirima.

                      Comment


                      • Pa setiće se, sve je manje imun na te stvari: na pritisak, na publiku, sudije, sve je više nervozan na terenu. Mnogo teže se bori s tim stvarima u sebi, pa onda pukne na terenu. Rekoh gore, mora da menja nešto, ali to drugi mnogo bolje znaju i nadam se da će vrlo brzo stvari doći na svoje mesto.

                        Comment


                        • Retko kad pisem u ovom delu a takodje i u delu sto se tice tenisa..medjutim ono sto mi je prevashodno zelja,to je da svi koji su istinski postavaoci Novaka Djokovovica,ne dozvole da se oanko pise o njemu..msm pa to je strasno..uspeo je sve sam sa svojom porodicom,igrao tenis kakav je igrao svih ovih godina unazad,dosao do broja 1,i posle svih tih uspeha dozvoliti da se pise o njemu kao nekom prosecnom teniseru,kojem eto sticajem okolnosti a ne svojim znanjem i umecem na prvom mestu rang liste,pa to je prosto nedopustivo..na sta su drugi sve spremni,samo da bi njihov uspeo,to smo videli i znali,ali bas zbog takvih okolnosti i zbog toga sto je neko nas uspeo,ne trebamo dozvoliti da se to ime i uspeh tako olako blati..hvala svima na razumevanju..
                          sigpic

                          Comment


                          • Вратиће се јачи него икад!!!

                            Spoiler

                            Comment


                            • E to mu treba!!!!!!!!!!!!! Taj Novak nam treba nazad!

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                E to mu treba!!!!!!!!!!!!! Taj Novak nam treba nazad!
                                Не знам како се суздржавам, свашта бих написао овим 'стручњацима' што коментаришу Новаков тенис данас..

                                Сад кад почне да се игра на тврдој подлози, свима ће да запуши уста.
                                А најгоре је то што ће га онда ти исти дизати у небо.
                                Срби, баш смо шашав народ..

                                Comment

                                Working...
                                X