Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Vladan link=topic=478.msg60855#msg60855 date=1240236506]
    [quote author=dart gunner link=topic=478.msg60837#msg60837 date=1240233396]
    zaboga vladane,pa jel zar ces ti vise ceniti ljude ako oni budu 24/7 visili na rafinom forumu i citali njegove izjave?
    [/quote]
    Dart nisi ti toliko ni los,malo peckas,ali nisi los ne znam sto te ljudi toliko napadaju,evo plus
    [/quote]
    nisam te peckao.rekao sam iskreno.a na njih se ne obaziri,samo su ljubomorni :P

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=dart gunner link=topic=478.msg60870#msg60870 date=1240237820]
      [quote author=Vladan link=topic=478.msg60855#msg60855 date=1240236506]
      [quote author=dart gunner link=topic=478.msg60837#msg60837 date=1240233396]
      zaboga vladane,pa jel zar ces ti vise ceniti ljude ako oni budu 24/7 visili na rafinom forumu i citali njegove izjave?
      [/quote]
      Dart nisi ti toliko ni los,malo peckas,ali nisi los ne znam sto te ljudi toliko napadaju,evo plus
      [/quote][/quote]
      Pogresno si me razumio,nijesam mislio na sebe,vec uopsteno,jer mislim da malo namjerno izludjujes ljude,a oni to ne razumiju,sve u svemu evo plus
      sigpic

      Comment


      • [/quote]

        E sad ga vala pretera do bola... Jeste ,jeste,ni bleda senka...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg60863#msg60863 date=1240237270]
          [quote author=Patriota link=topic=478.msg60860#msg60860 date=1240237057]
          igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli.
          [/quote]

          to u tenisu ne vazi...
          Protivnik moze samo da stoji,a ti da saljes lopte u mrezu ili u aut,tj. da pravis neiznudjene greske. On nije nista uradio,nego si ti jednostavno ocajan.
          [/quote]
          bojana, po meni nisi u pravu...zapravo te nisam siguran da sam potpuno razumeo sta si htela da kazes, ali mislim da gresis...da je rafa bio ocajan, nimalo nije, kao sto rece Vladan to sto je rekao u vezi nadalovog intervjua...videla si kako je novak slao duboke lopte a pritom odlicno odgovarao na rafine dijagonale...jednostavno novak je tada bio oran da se namece s njim, nije mu dao da kontrolise mec kako to obicno biva...ne znam dal si konkretno mislila na primer ovog meca, pa i da si mislila na opstu praksu opet to nema veze...

          a ovo sto je Boba rekla ide u signature...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Danilo mislila sam na tenis kao sport,a odgovorila sam Patrioti na ono njegovo:igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli.
            Taj odgovor nema nikakve veze sa jucerasnjim finalom.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              znam, al ja sam to uzeo kao savrsen primer...
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=danilo994 link=topic=478.msg60986#msg60986 date=1240257827]
                znam, al ja sam to uzeo kao savrsen primer...
                [/quote]

                pa ne mozes taj mec da uzmes za primer.... ???
                treba da uzmes neki mec gde je bilo 50 UE od strane jednog tenisera,a da je ovaj drugi imao samo par winnera,tj.samo je stajao i nista bitno nije radio..
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  patrota nije mislio na takve prsotine od meceva, vec se odnosio na nadal-djokovic, tacnije, to ga je inspirisalo da to kaze...
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    i odgovara tom mecu....

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=Patriota link=topic=478.msg60996#msg60996 date=1240260170]
                      i odgovara tom mecu....
                      [/quote]


                      Ti mislis da ovaj primjer sto je bojana navela odgovara ovom mec ??? ???ili nesto drugo ?

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        nisam ni ja bas razumeo
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=danilo994 link=topic=478.msg60994#msg60994 date=1240259807]
                          patrota nije mislio na takve prsotine od meceva, vec se odnosio na nadal-djokovic, tacnije, to ga je inspirisalo da to kaze...
                          [/quote]

                          [quote author=Patriota link=topic=478.msg60996#msg60996 date=1240260170]
                          i odgovara tom mecu....
                          [/quote]

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            E onda mi ocito nismo gledali isti mec ;)

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Ja i dalje mislim da Nadal nije odirao kako zna i ume na sljaci i da to nema veze sa Djokovicem,jednostavno imao je previse uspona i padova,nekarakteristicno za njega.
                              A ocigledno nisam jedina koja tako misli
                              http://eurosport.yahoo.com/20042009/...h-unhappy.html
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg61002#msg61002 date=1240261168]
                                Ja i dalje mislim da Nadal nije odirao kako zna i ume na sljaci i da to nema veze sa Djokovicem,jednostavno imao je previse uspona i padova,nekarakteristicno za njega.
                                A ocigledno nisam jedina koja tako misli
                                http://eurosport.yahoo.com/20042009/...h-unhappy.html
                                [/quote]



                                Sa tim se slazem.....

                                Comment

                                Working...
                                X