Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Nije bilo nervoze, usao je po sistemu - lako cemo... Kao protiv Nadala na RG-u... Ponela ga misao o povredi, nadam se da mu se to vise nece dogadjati... Nervoza je bila kad je izgubio brejk u cetvrtom, a gubljenje brejka je opet bilo ocekivanje da ce DelFol stati, obzirom na to kako je odservirao i ocajno odigrao taj gem tesko da niko drugi to nije pomislio...
    Otkupljena prava.

    Još p010jq1t.jpg

    Što manja sličica za ove koji su protiv. Pehar nije sa W, bitno je da nije tanjir

    Comment


    • Što reče Olja, ne da mi Nole da me uhvati euforija.
      Ostala su još dva protivnika.. jedan lakši (Andy) i jedan teži (pomahnitala publika)..

      Srećno Nole..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        Što reče Olja, ne da mi Nole da me uhvati euforija.
        Ostala su još dva protivnika.. jedan lakši (Andy) i jedan teži (pomahnitala publika)..

        Srećno Nole..
        Ja se radujem publici..
        Ona će Novaku prijati sutra, jer će znati da je 95% protiv njega.. Juče je bilo zez kada nije mogao da shvati da JMDP ima toliku podršku..
        Glavno je da Novak sutra izađe sa 100%.. Marej će sutra kidati svaki poen.. Trčaće kao Kojot za Pticom Trkačicom.. Blizu je da ostvari "GBR dream".. Njemu bi bilo psihički mnogo teže protiv RN ili RF..
        Neka Novak sutra pleše!

        Comment


        • Evo i price o Novakovim patikama: Wimbledon 2013: Novak Djokovic told to change his shoes as they might give him extra grip on grass

          The rule for grass-court shoes in the Grand Slam Handbook states that “shoes with pimples or studs around the outside of the toes shall not be permitted".

          Traction on the grass has been an issue for many players throughout the tournament, more than in any other year, and the extra pimples on Djokovic’s shoes would have helped him stay balanced when he moved down into his trademark low squat to retrieve wide balls.

          Comment








          • Samo nek si ti nama ostao čitav, lako ćemo za ostalo
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Larisa, jesu li ovo slike sa jucerasnjeg meca? Ako jesu, on patike nije promenio...

              http://www.blic.rs/Vesti/Politika/39...a-je-uz-Noleta

              I mislim da je poslednja nada da ce uzeti titulu upravo utihnula... Murray i publika se daju preziveti, ovaj sto dolazi tesko...

              Comment


              • Pa rekli su mu samo da "sastruze" te krampone sa strane, ne vidi se bas jasno na slici, a moguce da sam ja corava.

                Comment


                • Носио је јуче те патике са 'бубуљицама'. Ако је против правила то, зашто му то нису рекли после првог меча? А као најпрестижнији турнир на свету, требају да имају информацију о патикама свих тенисера на турниру (ако су већ тако озбиљно организовани).

                  Намерно су чекали да му то саопште пред финале, не би ли га изнервирали..

                  Comment


                  • Ma rekli su mu pre cetvrtfinala, problem su samo te sto vire, najver ih je samo malo sastrugao.

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Ma rekli su mu pre cetvrtfinala, problem su samo te sto vire, najver ih je samo malo sastrugao.
                      Где си то видела да су му саопштили пре четвртфинала?
                      Ја сад читам да су приметили пре меча са Делпом..

                      Comment


                      • Miljan mi juce poslao, a kontam da Brad zna sta prica.

                        Brad Gilbert
                        Still strange that Djoker played 1st 4 matches then in the quarters they make him file down the sides of his shoes hense all the slips today

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Larisa, jesu li ovo slike sa jucerasnjeg meca? Ako jesu, on patike nije promenio...

                          http://www.blic.rs/Vesti/Politika/39...a-je-uz-Noleta

                          I mislim da je poslednja nada da ce uzeti titulu upravo utihnula... Murray i publika se daju preziveti, ovaj sto dolazi tesko...
                          Ahaaaahaha, pa bio prethodnik, mora i naslednik
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Larisa, jesu li ovo slike sa jucerasnjeg meca? Ako jesu, on patike nije promenio...
                            Jesu, slike su stare tačno jedan dan, evo i ova isto


                            I ova hahahahhaaa lud čovek



                            umirem
                            Last edited by Larisa; 06-07-13, 22:09.
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Larisa, jesu li ovo slike sa jucerasnjeg meca? Ako jesu, on patike nije promenio...

                              http://www.blic.rs/Vesti/Politika/39...a-je-uz-Noleta

                              I mislim da je poslednja nada da ce uzeti titulu upravo utihnula... Murray i publika se daju preziveti, ovaj sto dolazi tesko...
                              Jao boze. Mrs, dabogda te na granici zaustavili jer nemas vizu

                              Kradite koliko ocete, jebite nas svaki dan, al samo nemojte u sport da se mesate ljige jedne
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Čujte neće da ima vizu ... rofl...
                                Last edited by miloolja; 06-07-13, 16:09.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X