Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Odavno se nisam ovako nervirao. Sve sto je Sandugp pisao, takav sam bio i ja.. jos kad pomislim da ste pricali da je igrao lose protiv Berdycha. Ovo je bilo bas jedno ocajno, ocajno izdanje. Sve sto je mogao, promasio je.. stvarno ne znam kako je na kraju i dobio mec. Na srecu se Delpo skroz raspao u onom kljucnom TB-u, inace bi se tesko radovali na kraju. Doziveo sam da Novak odigra mec kao neki najodvratniji server, nesto sto najvise mrzim u tenisu, a da onamo gde je inace najbolji, bude kriminalan.
    Ne bih se slozio sa nekima da je mec bio kvalitetan, ni Delpo nije igrao svoj najbolji tenis, mozda se cinilo tako, ali ja sam ubedjen da je Delpo igrao svoj najbolji tenis, da bi bez problema izasao na kraj sa ovakvim Novakom. Mec je bio fantastican u pogledu drame, intenzivnosti.. ali po samom kvalitetu igre, to nikako ne moze da bude. Bilo bi mnogo lepo ako ta drama izostane u finalnom mecu, dosta je ova za jedan turnir.
    Sto se povrede tice i uopste stvari slicnim tome, to me ne dotice ni 1%. Briga me da li se Delpo folira ili ne, da li je Radwanska gledala Lisicki u oci ili ne itd.. Inace, o Delpu mislim sve najbolje, kao o teniseru i kao coveku.

    Na kraju, pronalazim jednu dobru stvaru u svemu ovome, igrao je katastrofalno i pobedio, gore od ovoga ne moze i nadam se da je ispucao u aut sve sto je mogao, siguran sam da ce protiv Murraya (verovatno) biti druga prica.. drugi covek na terenu. Jos jednom smo mogli da vidimo kako veliki igraci pobedjuju i kad igraju lose. Tako da se iskreno nadam da ce nam Nole sacuvati ono malo zivaca sto nam je ostalo u finalu, pravo je vreme za novi GS.
    Nas dvojca ocigledno nismo onda gledali isti mec!
    Nole 80 vinera i tebi los mec?
    Nole 23 as udarca i tebo los mec?
    Del Potro ocigledno nije bio povredjen , jer onako da klepa po lopti
    tri i po sata ne moze sa povredjenim kolenom.

    Za mene je ovo bio finale pre finala, jer ko god od ove dvojce da dodje
    Novaku na crtu u finalu, lose ce se provesti.
    Last edited by Borhes054; 05-07-13, 20:12.

    Comment


    • U finalu je. Pobeda je vazna . Mi navijaci znamo da cenimo i te njegove ludorije a znamo da trpimo i one druge vrste ludorija kada potpuno stane i krene da gubi...

      Ali da prestanemo da verujemo u njega? Zar to iko moze ?
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Bravo Nole!Uh,naporan mec ali pobeda i finale se na kraju gledaju!Idemo sad na titulu Nole!!!
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by Borhes054 View Post
          Nas dvojca ocigledno nismo onda gledali isti mec!
          Nole 80 vinera i tebi los mec?
          Nole 23 as udarca i tebo los mec?
          Del Potro ocigledno nije bio povredjen , jer onako da klepa po lopti
          tri i po sata ne moze sa povredjenim kolenom.

          Za mene je ovo bio finale pre finala, jer ko god od ove dvojce da dodje
          Novaku na crtu u finalu, lose ce se provesti.
          Od tih 80 vinera, 23 otpada na servis. Zaboravljas da se igralo na 5 setova, i da je po W statistici imao 48 gresaka, sto znaci da ih je verovatno imao oko 80. A vec sam pomenuo servis u postu, procitaj opet, pricam o samoj igri, koja je bila katastrofalna, bez dileme ubedljivo najgora partija Novaka na turniru. Ne znam sta si ti gledao, ako je po tebi ono Novak koji je dobar, ne znam. I zasto pominjes tu povredu, kao da sam negde rekao da je on igrao povredjen?

          EDIT: Zaboravio sam i (opet) losu realizaciju brejk lopti, i (opet) nesposobnost da se zavrsi mec kada je to trebalo i moralo, a to je TB 4. seta.
          Last edited by p4p1; 05-07-13, 21:00.

          Comment


          • Ђоковић:

            Био је ово један од најбољих мечева чији сам био део, дефинитивно један од најузбудљивијих. Било је толико тесно, заиста, да није било разлике уопште. Зато је Дел Потро грен слем шампион, зато је у самом врху. Изводи неке невероватне ударце. Мислим да нисам играо толико лоше у тренуцима када сам имао меч лопте, можда је само требало да будем мало агресивнији.
            Наставио сам да се борим и могу да кажем да сам поносан што сам победио. Разочарала ме је чињеница да сам изгубио четврти сет, јер сам био врло близу победе. Имао сам неколико прилика, али браво за Дел Потра који је у тим тренуцима био сјајан са неколико феноменалних удараца. Сјајан тенис смо играли, то сам, уосталом и очекивао. Успео сам да останем прибран и миран до краја. Сада ћу мало да уживам у победи, сутра ћу размишљати о финалу.
            Фантастичан меч, најбољи на овогодишњем Вимблдону. Играо сам овде већ неколико пута пет сетова, али оволико квалитетан тенис од првог до последњег поена, то још нисам доживео. Привилегија је бити победник овог меча.

            Comment


            • Novakovo 11-to finale Mejdžora, prestigao Bekera (10) izjednačio se sa Mekenroom, Vilanderom i Edbergom i deli 8. mesto u Open Eri.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I da Novakovo 9-to finale Mejdžora od poslednjih 12.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kakve zelena boja majice koja se perfektno slaže sa zelenim okicama...

                  Kaže da je imao poverenja u sebe i svoje fizičke sposobnosti ako meč uđe u peti.
                  Last edited by miloolja; 05-07-13, 23:57.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    I da Novakovo 9-to finale Mejdžora od poslednjih 12.

                    Ovi kao da su u busu 50-ici u špicu..

                    Danas je bilo za razbijanje nameštaja po kući.. U neki salon nameštaja bi mogao Novak da uloži svoje novce , jer bi mu se sigurno isplatilo... Gde je ona Ikea pa da mi ne bude žao da bacim stvari po stanu..

                    Nisam bio zadovoljan , iako je bio odličan meč(uživo gledajući, siguran sam da je replay totalno drugačiji utisak)..
                    Novak je dosta teško dobio prva 2 seta.. U trećem i četvrtom nije bio napadački rapoložen kada je trebalo i kada je mogao da završi u 3 seta.. Sve čestitkeJMDP za sjajnu partiju.. Radio je neke neverovatne stvari.. Dargo mi je da nije povređen..

                    Novak je na kraju uradio ono što smo svi želeli.. Došao je na jedan meč od ponovnog osvajanja W.. Biće pakleno ali ne sumnjam u pobedu protiv Endija.. Endi je imao žreb do finala kao da je igrao neki turnir iz serije 250.. Sraćka pa na kub..

                    Idemo narode po još jedno slavlje.. Ako je neko to zaslužio posle svega, onda je to Novak..
                    Srećno!!!

                    Comment


                    • Najupečatljiviji ’tvit’ napisao je Tomaš Berdih, kojeg je Novak pobedio u četvrtfinalu u Londonu, a on je glasio:

                      „Đoković ima DNK iz svemira. On je svemirski čovek. Čestitam“.
                      http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=729781

                      Pokusao sam da se oduprem, al ne vredi, poceo sam da gotivim Berdiha

                      Comment


                      • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...ory-party.html

                        Comment


                        • mislim sta da kazem posle onakvog meca toliko sam u jednom trenu se iznervirao da sam lupio po tastaturi i par dugmica odstranio ali da gadjam TV boz sacuvaj

                          samo cu dati moju prognozu za u nedelju 3:1 za Novaka

                          Comment


                          • San laže koliko zine.. hahhahaha... svašta.

                            Zelena majica

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cek, svestan si da su novine The Sun britanski Kurir? Mada, mozda je bolje reci da je Kurir srpski The Sun...

                                Comment

                                Working...
                                X