Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tezak zelenas ovaj Nole.
    Naplacuje kamatu duznicima 300%
    Ima jos toga da se naplacuje
    sigpic

    Comment


    • Još ću sam sebe ubediti da pobedi od 3-0 ne treba gledati u zube,ali opet ista priča kao i u meču sa Haasom preterana bezidejna defanziva ne računajući 4 gema, nakon 2 brejka minusa u 2.setu(za taj deo igra i povratak mu skidam kapu)ostalo može zahvaliti Berdihovoj glavi što je na kraju dobio rutinski.Skoro 2.seta nije sam zadovoljam svojom igrom to se videlo iz aviona,a izgleda da ga samo debeo minus u gemovima vadi iz te letargije i preterane defanzive.Verovatno je preskočio danas najveću prepreku do finala jer je veliko pitanje u kakvom je stanju Delpo, ali ova igra u globalu neće donetu pehar na Wimbledonu.Neki će reći igra koliko mu je dovoljno za pobedu ali tako nema svoju prepoznatljivu igru već se prilagodjavaš protivniku što je veoma opasno na travi.naravno opet servis i ritern na vrhunskom nivio u kontinuitetu i nadam se još boljem od toga.Protiv Marija taktički na ovaj način nema šta da traži u finalu.O tom duelu ćemo ipak kad dođe do njega

      Comment


      • Цареви.

        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by juventus View Post
            Još ću sam sebe ubediti da pobedi od 3-0 ne treba gledati u zube,ali opet ista priča kao i u meču sa Haasom preterana bezidejna defanziva ne računajući 4 gema, nakon 2 brejka minusa u 2.setu(za taj deo igra i povratak mu skidam kapu)ostalo može zahvaliti Berdihovoj glavi što je na kraju dobio rutinski.Skoro 2.seta nije sam zadovoljam svojom igrom to se videlo iz aviona,a izgleda da ga samo debeo minus u gemovima vadi iz te letargije i preterane defanzive.Verovatno je preskočio danas najveću prepreku do finala jer je veliko pitanje u kakvom je stanju Delpo, ali ova igra u globalu neće donetu pehar na Wimbledonu.Neki će reći igra koliko mu je dovoljno za pobedu ali tako nema svoju prepoznatljivu igru već se prilagodjavaš protivniku što je veoma opasno na travi.naravno opet servis i ritern na vrhunskom nivio u kontinuitetu i nadam se još boljem od toga.Protiv Marija taktički na ovaj način nema šta da traži u finalu.O tom duelu ćemo ipak kad dođe do njega
            ubi nas bre sa pesimizmom

            Comment


            • Delpo je odličan na ovoj travi... neće biti lako, a ako Novak kaže da igra svoju najbolju igru na travi, ja rekoh ajde da verujemo, pa da se nadamo

              Comment


              • Novak sa najvecim demonima do titule!
                Since 2009 4 men have beaten #Novak on grass: Haas, Berdych, Delpo, Murray.
                Idemo!

                Comment


                • http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UdSGUDu56FV

                  STEVE TIGNOR: Keeping His Head

                  This isn’t the first time Novak has proclaimed his love for the outdoor spaces of England. Two years ago, he made friends with a “lucky squirrel” that lived in his backyard and returned for regular feedings from him. Maybe this is a good sign: Djokovic won his only Wimbledon title that year; if a rodent can lead him to victory, shouldn’t a Zen master be able to do the same?

                  “Inner peace at [the important] moments can help your concentration,” Djokovic said after his win over Tomas Berdych on Wednesday, “It can help you choose the right shot.” Or as Rudyard Kipling wrote, in the poem whose lines are carved on an All England Club wall: "If you can keep your head while all about you are losing theirs..."
                  Djokovic said he started this match a little too defensively, but there’s not much more for him to complain about at the moment. He was, as usual, effective with his deep backhand returns, and while he took a spill today and ended up in a full split, he popped up unharmed. Footing is usually an issue for Djokovic, so it’s notable that he hasn’t had much trouble with the grass this year so far. In an echo of something Jim Courier said last week, Djokovic claimed today that his penchant for skidding on all surfaces may actually keep him from toppling over at times here.

                  “Sliding is there, and I do slide on some balls,” he said today. “Sometimes it helps me to recover better, to defend better. It’s the way I've been moving all my life.”
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • 999838_608503799182643_1506646159_n.jpg

                    <333

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Još ću sam sebe ubediti da pobedi od 3-0 ne treba gledati u zube,ali opet ista priča kao i u meču sa Haasom preterana bezidejna defanziva ne računajući 4 gema, nakon 2 brejka minusa u 2.setu(za taj deo igra i povratak mu skidam kapu)ostalo može zahvaliti Berdihovoj glavi što je na kraju dobio rutinski.Skoro 2.seta nije sam zadovoljam svojom igrom to se videlo iz aviona,a izgleda da ga samo debeo minus u gemovima vadi iz te letargije i preterane defanzive.Verovatno je preskočio danas najveću prepreku do finala jer je veliko pitanje u kakvom je stanju Delpo, ali ova igra u globalu neće donetu pehar na Wimbledonu.Neki će reći igra koliko mu je dovoljno za pobedu ali tako nema svoju prepoznatljivu igru već se prilagodjavaš protivniku što je veoma opasno na travi.naravno opet servis i ritern na vrhunskom nivio u kontinuitetu i nadam se još boljem od toga.Protiv Marija taktički na ovaj način nema šta da traži u finalu.O tom duelu ćemo ipak kad dođe do njega
                      Sta pises to ? Au sad si me strasno iznervirao. Nema sta da trazi protiv Mareja? Protiv Mareja koji danas Verdaska nije mogao da dobije kako treba. Alo bre pa jel ti vidis sta pises?

                      Mani me pesimizma i prati tenis.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Sta pises to ? Au sad si me strasno iznervirao. Nema sta da trazi protiv Mareja? Protiv Mareja koji danas Verdaska nije mogao da dobije kako treba. Alo bre pa jel ti vidis sta pises?

                        Mani me pesimizma i prati tenis.
                        Pisem upravo ono sto vidim u toku meca i ako vec komentarises ono sto sam napisao volim da vidim kontra argumenat koji ce me ubediti da gresim,I nisam napisao da Novak nema sanse protiv Marija vec da takticki sa ovakvom suvom defanzivom nema sanse jer Mari nece prosipati ko Haas ili gubiti glavu ko Berdih

                        Comment


                        • los mec novaka danas, u to nema sumnje

                          Comment


                          • Ponovo je odigrao koliko je trebaolo za pobedu, ali prava partija se tek ocekuje.

                            Ocekivao sam malo tezi otpor Berdiha ali pokazalo se da nema glavu za najvece domete. Gresio je Tomica u presudnim trenucima Novak je lagano dobio mec lakse nego sto se ocekivalo. Sada dolazi na red Delpo, koji igra dobro uprokos povredi koju ima. Danas me je iznenadio partijom protiv Ferera, odmah u prvom gemu je pao i cinilo se da ce predati mecali on je nastavio i slomio Davida.

                            Ocekujem tesku pariju protiv Argentinca ali mora doci pobeda i da se vrati i njemu za onaj poraz od prosle godine na OI .

                            Comment

                            Working...
                            X