Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jelena Ristic for Figleaves Summer Edit



    http://www.figleaves.com/uk/
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Evo još malo "ekstra zabave"

      Znate da volim zivotinje, pogotovo sam slab na kuce zbog par malih belih cupavaca koje svi u familiji imamo. Danas sam se pridruzio jednoj humanitarnoj organizaciji koja udomljava napustene pse i pokusacu da im pomognem da sto pre pronadju dom ovoj prelepoj zenki koju smo Jelena i ja simbolicno nazvali Bela svi zasluzuju topli dom
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Jeste da je malo neozbiljan ali on ni 2011 nije igrao turnire pre WB-a i znamo da je i tada izgubio u polufinalu RG-a i da je to bio tezak poraz... Ne tezak kao sada ali tezak. Verujem da ce Novak prikazati dobru igru na WB-u ove godine. Ja ne sumnjam u njega...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Opustite se, osvaja troicki.

          Comment


          • Fin zreb za Novaka, Haas ce biti najveci problem do finala... Sa druge strane, Murrayu su po obicaju ocistili zreb, a Fed i Nadal u istoj cetvrtki... Ubavo!

            Comment


            • A gde je veverica?



              Novak Djokovic and Jelena Ristic plus their dog, Pierre, took a short break from the courts yesterday to meet a special little tennis fan. Huge dog lovers, Novak and Jelena, met the one year old Goldendoodle from rescue charity, Dogs Trust, and renamed her Bella. Originally called Honey, the energetic lady arrived at Dogs Trust Canterbury Rehoming Centre after her previous owners could no longer care for her. She is now hoping her brush with Pierre, Jelena and Novak will increase her chances of finding a new home. Novak commented: "Bella seemed more interested in the tennis balls, but it was great to meet her and I hope she finds a new home soon. I love dogs, so meeting Bella and getting to rename her was a real pleasure. She looks like she has the making of a great ball girl/dog!" Dogs Trust is the UK's largest dog welfare charity and cares for over 16,000 stray and abandoned dogs each year through its network of 18 Rehoming centres across the UK and one in Dublin. Anyone interested in offering a Dogs Trust dog should find their nearest rehoming centre to start their search today.
              Last edited by miloolja; 21-06-13, 17:58.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cek, pa treba joj vremena da se seti...

                Comment


                • Novak o zrebu
                  'Some would say I was lucky, but look, it's a Grand Slam, I don't think there's an easy way to the title’
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • E, on se zahebava sa mrežom, njemu lepo
                    Posto sam naucio kako da prekrijem teren, pomislio sam da bi bilo dobro i da naucim kako da vratim mrezu na mesto. Nikad se ne zna kada ce mi zatrebati
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Šta je "BD"?

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Šta je "BD"?
                        Zastita Pasa! (Bevare Dogs).

                        Comment


                        • Borhes054
                          Totalno sam u Out-u što se toga tiče..
                          Prvo sam pomislio da je okačeno o mikrofon, ali bi imalo čudnu ravnotežu da je tako..

                          Novače srećno na travi!

                          Comment


                          • Vele poznavaoci da je trava podloga koja mu "najmanje leži".
                            Spoiler
                            Toliko mu loše "leži" da ga osvoji pretprošle godine.

                            Vele da nije "osetio" podlogu.
                            Spoiler
                            o tome koja i kakva trava se "oseća" poneki bi do zore diskutovali

                            Vele da nije dovoljno vežbao.
                            Spoiler
                            da je meni da vežbam kakoli se po Sen Tropeu sa Jelenom vežbalo , manjkalo bi riba po vodama svetskim

                            Vele da se kliza po travi engleskoj
                            Spoiler
                            vide li neko Noletov meč kojekude da se klizao nije?

                            Vele da mu je forhend u problemu.
                            Spoiler
                            isto to kaže gomila koja pogubi mečeve sa njim u duelu

                            Vele da mu fale mečevi na travi engleskoj.
                            Spoiler
                            neuk je Nole i ovi oko njega, od kuckanja ovdašnjih pamet naknadnu steći bi mogli

                            Vele da je Cvetko nezgodan.
                            Spoiler
                            Cvetko pa nezgodan, ne ide to jedno sa drugim

                            Vele da će mu Has lekciju tenisku očitati.
                            Spoiler
                            napredavo se taj lekcija ali za života ništa bitno ne osvoji

                            Vele da Tomica probleme može praviti.
                            Spoiler
                            Tomica je zajebat, njemu je vazda Nole životna šansa bio

                            Vele da Rudar i po travi kopa.
                            Spoiler
                            ako Rudar dokopa do tog meča dalje će moći samo kukuruz okopavati

                            Veli ko šta želi, a ono što svi želimo, jeste da se veselimo.
                            Ajmo Nole!!!
                            sigpic

                            Comment




                            • A stigle nove W torbe...

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X