Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Zeleo bih da vam se svima zahvalim na podrsci i ljubavi koju mi pruzate. Nasa teniska porodica se siri i ima nas vise od 3 miliona! Hvala vam sto ste deo NoleFam-a i pozdrav svim novim clanovima
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Novak Djokovic to unveil his 2013 Wimbledon match wear @ UNIQLO, London


      Superstar tennis player and UNIQLO global brand ambassador Novak Djokovic himself will be making an appearance at our flagship 311 Oxford street store to officially unveil the 2013 Wimbledon replica match wear for men!

      You will be able to get your hands on the match wear before Djokovic himself steps out on the court to play in it. How's that for EXCLUSIVE?!

      Djokovic will also be sticking around to meet and greet fans. So if you would like to see / meet the man himself, schedule the date. Tuesday 18th June. 7pm.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Uvek pronađeš prave reči
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Novak se zestoko priprema za Wimbledon

          Spoiler
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Ih, rastura se



            Guys time at the beach
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • jel ovo u sredini Marko ?
              ko je ovaj desno ?

              Comment


              • Ne vidite vi to dobro.. ovo nije plavo, već zelena (trava)...videćete vi ko je posle vežbao...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • nikola_bg
                  U sredini Marko..
                  Desno je "poznati" dečko Ane Ivanović..
                  Najjači lik je ovaj što sedi u kariranoj košulji..

                  Ovako mogu i ja da se pripremam za Wimbledon..

                  Comment


                  • Ne znam, svi ili igraju na travi, ili se pripremaju, a on se opušta..
                    ko zna, možda mu to najviše treba sada..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • On najbolje zna šta mu u ovom trenutku treba, nadam se da zna šta rdai. Sledeće sedmice igra onaj eksibicioni turnir, nadam se da će mu to biti dovoljno
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • pa ne odmara se covek 24sata dnevno...

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne vidite vi to dobro.. ovo nije plavo, već zelena (trava)...
                          Ma da, rezedo je to, je li Oljice?
                          Pa nema brige, zna on najbolje šta mu je činiti, ako ne trenira, to znači da mu ne treba
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Ne znam sta da mislim , ali mogao bi da odigra neki turnir na zelenoj podlozi pred Wimbly . Ne moze on samo da trenira i da odigra taj egzibicioni mec pred turnir . Svi igraju neki turnir a on se izlezava

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Ne znam sta da mislim , ali mogao bi da odigra neki turnir na zelenoj podlozi pred Wimbly . Ne moze on samo da trenira i da odigra taj egzibicioni mec pred turnir . Svi igraju neki turnir a on se izlezava
                              Tako je radio i 2011-te godine pa je osvojio Wimbldon,zna on sta je najbolje za njega,ne brini
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment

                              Working...
                              X