Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sa Novakove konferencije

    Kaže da je u trećem pao fizički
    da, fizicki a ne psihicki
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Zašto on ima problema na fizičkom planu već duže vreme, nemam pojma, a baš bih to volela da znam.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prvo,uslovi su zaista odgovarali Nadalu,bilo je suncano,suvo i vetrovito.I pored toga Novak za malo da pobedi.Drugo,Novak nije igrao dobro,pravio neke pocetnicke greske u bitnim trenucima 5-tog seta.I ono sto je bilo vidljivo da Novak uopste nije bio agresivan i uopste nije bio dobar na riternu posle brejka koji je pretrpeo u 5-tom setu.Jednostavno posle toga kao da vise nije imao snage,a u svojim servis gemovima je lupao po lopti pa sta bude.Mora se priznati da je Nadal u 5-tom setu odigrao neverovatan tenis,iz kakvih je samo pozicija pravio vinere,Novak nije mogao da veruje.Ali idemo dalje,nadam se da ce ga ovaj poraz ojacati i da ce igrati dobar tenis na Wimbledonu.Idemo dalje majstore!!!
        Olja i ja se pitam zasto on ima fizickih problema vec duze vreme,to je cinjenica.
        Last edited by MiljanVR; 07-06-13, 20:08.
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Da li ima ikavih izjava Novaka?

          Pogotovo me zanima sto je rekao za 3. set. Sto se desilo?

          Treci set je objasnjenje za cijeli mec.
          Po meni je peti set objašnjenje. Kako je uspeo da izgubi dobijeni set (time i meč) i izgubi prednost koju je zaradio na samom startu? Mislim, videli smo kako....Ali, kako je moguće, tako glupim greškama, kao da je bilo namerno ebm mu sve A imao ga je, samo da je odigrao mirno, da pušta loptu da pada kad treba, da razmisli kad ima vremena za to i da sačuva svoj servis.

          Umesto toga, došlo do kuršlusa u glavi, poceo brat da srlja na mrežu pa na mrežu divljački, ili je pogadja svom snagom ili se zakucava celim telom u nju. Kao nikad! A taman je počeo da unapredjuje svoju igru ma mreži, smeč i voleje. Ali izbio neki požar u glavi i sva pamet se poremetila.

          Po meni je peti ključni set, sanjaće ga i dugo će ga proganjati.
          Last edited by Larisa; 07-06-13, 20:17.
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Mene će proganjati onaj poen na mreži, kakve je udarce slao Rafi a on vraćao i onda

            Verovatno ne želite da se sećate ovog (kao ni ja) ali evo tog poena

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Sa Novakove konferencije

              Kaže da je u trećem pao fizički
              To sam pretpostavljao, vjerovatno posljedica 2. seta.

              Comment


              • Tragikomično...

                Hahahhahah Noletova izgubljena faca: " Izvinjavam se, ali hastalavistala, ja sam puko" a sa druge strane tužibaba sa prstićem: Čikooooo čikoooooooooo Nole naleteo na mrežuuuuuuuuuuuuuu, da ga kazniš!!!

                Uf, al je sve odvratno
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ja se samo nadam jedno da ce Novak da uvidi, protiv Nadala koji je igrao izvanredno, u uslovima koji su Spancu idealno odgovarali je bio na par poena od pobede a nije igrao svoj najbolji tenis.
                  Po meni, uprkos porazu, ne postavlja se pitanje, 100%Novak>100%Nadal na svim podlogama i u svim uslovima ...

                  Comment


                  • 2011- godina iz snova, Novak na vrhuncu i neverovatni Roger.. bolelo je, ali smo morali čestitati protivniku na fenomenalnoj partiji..
                    2012-meč na granici regularnosti, Novak od sjaja do očaja, Rafa i Toni na vrhuncu..
                    2013-za mene previše.. sad možemo danima da razglabamo o razlozima, pad ovoga, pad onoga, uslovi koji mu ne odgovaraju, ne pomaže..nije mu suđeno i slično.. bez veze..

                    Život ide dalje.. možemo se bodriti da će biti bolje u nastavku sezone..
                    Ne sme ovo uticati na njega..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Mec nisam mogla gledati, sem pracenja LS (dodatnog ataka na zivce) i vasih komentara na live temi.Za sad, kada se skupi snaga i odgledam mec mozda nesto i uoblicim, ili bolje ne
                      Ostaje zal za propustenim prilikama, prosle godine set, ove dva sledece tri.Mozda se i mora tezim putem.I valjda ce biti bez fatalnog isticanja RG kao kategorickog imperativa, sto i vrapci vec znaju.
                      U nadi da ce preboleti ovaj poraz i vratiti se jos jaci kao istinski sampion, Nole
                      Idemo dalje!!
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • AK47, slobodno nastavi da mi daješ negativne, ne patim od reputacija, svaka čast na demonstraciji sile i hvala na komplimentu!
                        Last edited by Larisa; 07-06-13, 20:59.
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Novak
                          – Мој аргумент је био да је лоптица већ била изван терена – објаснио је. – По правилима, поен се губи ако се мрежа додирне пре него што лопта други пут додирне земљу. Нисам видео снимак тако да не могу да кажем да ли је судија погрешио. Не знам да ли се узима у обзир да ли је лоптица била изван граница терена када се додирне мрежа. Ко зна како би се игра даље развијала, али морао сам тај поен да освојим у 99,99 одсто ситуација.
                          Један од разлога елиминације је нешто слабије издање његовог најјачег оружја.

                          – Доста сам имао грешака из бекхенда, он је то мудро користио. Услови доста утичу на игру, било је јако топло, његови спинови су имали додатни гас и додатни одскок. Било је много тешко, супротставити се тим спиновима када играте на терену на коме је најуспешнији играч у историји. У трећем сету сам имао велики физичи пад јер сам се доста истрошио. Било је 4:0 после 15-20 минута тако да нисам имао ни времена да се вратим у тај сет – објаснио је Ђоковић ниједног тренутка не скривајући огромно разочарање.
                          У финишу меча је Ђоковић је добио опомену за прекорачење времена приликом сервиса. Није му се то допало.

                          – То је ново правило и ја га поштујем. Али већ сам рекао да сматрам да је прво потребно упозорење пре опомене. Судија треба да ми каже да сам спор и да убрзам, а ако наставим, онда да ми да опомену. Али, данас се то није догодило. Судија није ни њему ни мени рекао да припазимо на време. То је једино због чега могу да дискутујем.
                          Неколико пута је Ђоковић забрљао у смечу, не само када се упецао у мрежу, него и када је Надал вратио лопту кроз ноге, али је „број 1” промашио зицер.

                          – Мучио сам са тим ударцем који је наводно најлакши. Али нисам имао данас довољно самопоуздања
                          Ђоковић је први пут освојио два сета против Надала на Гаросу.

                          – Пет пута сам изгубио, био сам близу победе више пута. Тријумф у Паризу сам ове године желео више од свега.
                          Ђоковић је после три гема трећег сета за кратко напустио терен.

                          – Морао сам да се освежим. Није била никаква повреда, једноставно, провели смо на терену већ два и по часа. А морао сам и у тоалет.
                          Ostatak,Novak je bio potpuno iskren. http://www.politika.rs/rubrike/Sport...Nadala.sr.html
                          Last edited by MiljanVR; 07-06-13, 21:10.
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            AK47, slobodno nastavi da mi daješ negativne, me patim od reputacija, svaka čast na demonstraciji sile i hvala na komplimentu!
                            Nema na cemu,zahvaljujem i ja tebi na negativnoj ...sta cu ti ja kad te tako pogadjaju,negativne jbg
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Nema na cemu,zahvaljujem i ja tebi na negativnoj ...sta cu ti ja kad te tako pogadjaju,negativne jbg
                              Ma frajeru, svaka čast!
                              Sad znam kojem adminu treba da se obratim ako budem imala nekih problema, ti si mi nekako najpouzdaniji
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • kad bi nole osvojio W lepo bi postavio neke stvari na svoje mesto

                                Comment

                                Working...
                                X