Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno da covek ne poveruje nacin na koji je izgubio. Al' sta da se radi, mi boljeg nemamo, tako da ono... Vratice se Nole jos jaci...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma nema za Novaka brige, nece njega ovo previse poremetiti za sezonu betona, trava je uvijek veliki znak pitanja.
      sigpic

      Comment


      • Novace, momcino, falilo je JAKO malo, vratices se ti i bolji i jaci.
        Srecno legendo!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Morao je bolje da igra, slabo je usao u mec, nije ovaj nivo bio ni blizu onog protiv Haasa i steta je sto i dalje pritisak utice ovoliko na njega. Izgledalo je da nema problema sa pritiskom vise, ali mu sad RG polako postaje opsesija, a opsesija nije dobra. Isto tako mora da nauci da Nadal njega ne postuje, da ce gaziti preko njega kad mu se god ukaze prilika. Samim tim mora da igra njegovu igru, da ne priznaje ni jedan poen, da ne aplaudira, da gleda jesu li dobre te lopte konstantno, da zove sudiju da sidje.
          I mora da trenira smash bjesomucno, satima. Isto tako Vajda mora da mu utuvi u glavu da pusta te lopte da padnu, pogotovo na sljaci.
          to bi znacilo spustanje na njegov nivo. Novak ne treba to da menja, postalo mu je vec zastitni znak. I to je jedna od stvari koja ga izdvaja od ostalih sportista.
          Smec je najtezi udarac u tenisu, koliko god lagano delovao i u takvim trenucima dovoljno je da za sekundu promasi let lopte...al nekako mu postaje uklet udarac.


          Po meni, ceo mec se vrti oko tog auta s pocetkom 3. seta. Prosto ne mogu da verujem da ga je toliko izbacilo iz ritma. Ocekivao sam da ce da pobesni i otkine s 2 brejka razlike taj set, sto sam u mnogo slucajeva vidjao kod nekih tenisera. Takve situacije mogu da daju krila teniseru. Imam osecaj kao da je namerno gubio mec posle toga cisto da im nabije krivicu za pogresno donesenu odluku. Cetvrti set nisam ceo odgledao, al peti opet ja smec presudio. Bio sam ubedjen da dobija u petom, jer je mentalno jaci od Nadala, i sto je jos bitnije u glavi mu je bio. Poceo odlicno sa brejkom na pocetku i osetilo se da ga ima u saci i da se jos jednim brejkom zavrsava posao. Mnogo gresaka u tim trenucima, a mora se i Nadalu odati priznanje za borbenost.

          Opet, steta za 3. set pusten niz vodu i to bas posle dobijenog seta i momentuma na strani Novaka.

          I dokle vise Hawk Eye na sljaci u sluzbi zabave publike...

          Comment


          • Ceo celcati turnir muljavo, hladno, kiša, sutra će biti promenljivo, a pitanje da li će u nedelju moći da se igra od kiše, a danas... najtopliji i najsuvlji dan na turu.
            Pa kad na sve to dodamo i ovo Novakovo poklanjanje malo kapom, malo šakom... i nije moglo više očigledno.
            Biće bolje sledeće godine.
            Last edited by miloolja; 07-06-13, 17:27.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kad me prođe ova tuga zbog Noleta i bes zbog gospodina jadnog.. valjda ću se tešiti time koliko je Roletu trebalo da se sklopi kockica da osvoji RG..
              a opet to me ne teši.. kad znam da ga može pobediti..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Kao sto si vidjela imao ga je i po uslovima koji njemu odgovaraju, jos je odigrao prilicno lose, svakako ne onako kako treba da se igra protiv Nadala. Velika je ovo bila sansa.
                Dejane nece se Novak nikad spustiti na taj oloski nivo, ali da bi trebao trebao bi.
                sigpic

                Comment


                • I sa ovakvim Novakom i pod ovim idealnim vremenskim uslovima za njega, bio je na ivici poraza.
                  Valja i iz ovoga nešto naučiti, samo ne volim više to učenje na sopstvenim grškama.
                  Last edited by miloolja; 07-06-13, 17:33.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Novakovci,

                    Znam da Vam je tesko, kao i meni. Proci ce.

                    Da je Novak kojim slucajem dobio mec smatrao bih to najvecom pobjedom u istoriji tenisa.

                    Znao sam da je veliki igrac, ali nisam znao da je ovoliko VELIKI!
                    Last edited by NI; 07-06-13, 17:30.

                    Comment


                    • Nikako, meni ce uvijek biti najveca pobjeda protiv Rogera na USOu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Tesko je jako... Neverovatno tesko... Sama pomisao na to kako je njemu...

                        Da li ce izdrzati... Ko zna :/
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Nista idemo dalje, a da je Nadal teski olos jeste, dok ga je Nadal dobijao onda su prijatelji sve ok, a sad je govnos onaj teski

                          100000000000 puta je Nole bolji igrac od Rafe

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nikako, meni ce uvijek biti najveca pobjeda protiv Rogera na USOu.
                            Sutra cu obrazloziti svoje misljenje.

                            Nisam mazohista, ali da li neko ima snimak meca, da ga proanaliziram u miru Bozjem?

                            Comment


                            • Ovde bas dugo nisam pisala razlozi su trenutno nebitni, ali....
                              Znam da vam je sad tesko, znam kako je meni bilo posle finala W 2008., ali Djokovic je sampion i to ce pokazati u mesecima i godinama koje dolaze, oporavice se on od ovog poraza i osvojice i ovaj RG, kad tad.

                              Za sve vas
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kakve analize, kakvi bakraci.
                                Pakujem prnje, stapove i na 15 dana.
                                Ko god hoce, dobro doso. Ajde Nole i ti da zabacimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X